Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ongevaccineerde Djokovic hoopt in Indian Wells toch te tennissen

Ongevaccineerde Djokovic hoopt in Indian Wells toch te tennissen

DUBAI (ANP/DPA) - Tennisser Novak Djokovic hoopt volgende maand te kunnen meedoen aan het masterstoernooi in de Amerikaanse plaats Indian Wells, hoewel de huidige nummer 1 van de wereld zich niet heeft laten vaccineren tegen het coronavirus. Om de Verenigde Staten in te mogen, is een vaccinatie verplicht.

"Met de huidige stand van zaken kan ik niet in Indian Wells spelen. Maar laten we afwachten, wellicht veranderen er nog wat dingen in de komende weken", zei Djokovic na zijn zege op de Italiaan Lorenzo Musetti in Dubai (6-3 6-3). De 34-jarige Serviër speelt in Dubai zijn eerste toernooi van het jaar. Hij dacht vorige maand met een medische vrijstelling te kunnen meedoen aan de Australian Open, maar de Australische autoriteiten trokken zijn visum in. Na een juridische procedure moest Djokovic één dag voor de start van het grandslamtoernooi het land verlaten. Australië eist net als de VS dat iedereen die het land inkomt gevaccineerd is.

In Dubai zijn de eisen niet zo streng. Djokovic, die uit principe weigert om zich te laten vaccineren, kan daarom daar nu tennissen. Het hoog aangeschreven toernooi van Indian Wells begint op 10 maart. Djokovic won het toernooi in de woestijn van Californië vijf keer.

Meer uit Sport

Verstappen ook volgens F1 collega-coureurs beste van het seizoen

LONDEN (ANP) - Na de teambazen uit de Formule 1 hebben ook de F1-coureurs Max Verstappen aangewezen als beste coureur van het jaar. De Limburger won de prijs voor de vijfde keer op rij. Maandag werd Verstappen na een stemming onder de F1-teambazen ook al als winnaar uitgeroepen, voor de Britse wereldkampioen Lando Norris die bij beide verkiezingen als tweede eindigde.

4 uur geleden
De Boo grijpt op 1000 meter tweede olympische startbewijs

HEERENVEEN (ANP) - Jenning de Boo heeft op het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen zijn tweede startbewijs voor de Olympische Spelen veroverd. De 21-jarige Groninger won de 1000 meter in 1.06,84. Hij bleef wereldkampioen Joep Wennemars en Kjeld Nuis voor.

20 uur geleden
Seizoen veldrijder Sweeck voorbij door val

LOENHOUT (ANP) - Voor de Belgische veldrijder Laurens Sweeck is door een val tijdens de Azencross van Loenhout het seizoen maandag voortijdig geëindigd. De leider in het klassement om de wereldbeker heeft een schouderblessure opgelopen, meldt zijn ploeg Crelan-Corendon.

21 uur geleden
Rijpma-de Jong plaatst zich op 1500 meter voor Spelen van Milaan

HEERENVEEN (ANP) - Antoinette Rijpma-de Jong heeft zich gekwalificeerd voor de Olympische Spelen in Milaan. De 30-jarige Friezin van Reggeborgh won op het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de 1500 meter in 1.53,02. Femke Kok werd verrassend tweede in 1.53,03. Marijke Groenewoud werd derde met 1.53,05.

21 uur geleden
Wereldkampioene Beune plaatst zich op 1500 meter niet voor Spelen

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Joy Beune is er niet in geslaagd zich te kwalificeren voor de 1500 meter op de Olympische Spelen van Milaan. De regerend wereldkampioene op die afstand eindigde op het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen met 1.53,21 als vierde.

21 uur geleden
Van Belle en Wiebes veroveren nog een titel op NK baanwielrennen

APELDOORN (ANP) - Lisa van Belle en Lorena Wiebes hebben op de slotdag van de Nederlandse kampioenschappen baanwielrennen in Apeldoorn de titel veroverd op de koppelkoers. Voor Wiebes, die dit jaar op de weg 25 overwinningen boekte, was het haar vierde succes dit NK.

22 uur geleden
Van der Poel behoudt in Azencross ongeslagen status

LOENHOUT (ANP) - Mathieu van der Poel heeft ook in de Azencross van Loenhout zijn ongeslagen status als veldrijder deze winter behouden. De Nederlander van Alpecin-Deceuninck reed in de cross die meetelt voor de X2O-trofee vanaf de vierde van acht ronden alleen voorop, nadat zijn rivaal Wout van Aert te maken had gekregen met een lekke band.

23 uur geleden