Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ongeslagen Leverkusen wint ruim bij Frankfurt, Frimpong scoort

Ongeslagen Leverkusen wint ruim bij Frankfurt, Frimpong scoort

FRANKFURT (ANP) - De Duitse kampioen Bayer Leverkusen is ook in zijn 48e officiële duel van het seizoen ongeslagen gebleven. De ploeg van trainer Xabi Alonso overtuigde in het uitduel met nummer 6 Eintracht Frankfurt: 1-5. Oranje-international Jeremie Frimpong maakte in de 77e minuut, vijf minuten na zijn invalbeurt, de 1-4.

Middenvelder Granit Xhaka en aanvaller Patrik Schick scoorden in de eerste helft voor Leverkusen, de Fransman Hugo Ekitike deed tussendoor iets terug. Exequiel Palacios, Frimpong en Victor Boniface brachten na de rust hun naam nog op het scorebord.

Leverkusen verzekerde zich vorige maand al van de landstitel, de eerste in de clubhistorie. Donderdag verdedigt de club thuis in de halve finale van de Europa League tegen AS Roma een 2-0-zege uit het heenduel. Op 25 mei volgt de Duitse bekerfinale tegen Kaiserslautern.

Meer uit Voetbal

Coach Enrique van PSG waarschuwt Arsenal: we zijn nu beter team

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is nu een veel beter team dan zeven maanden geleden, toen de Franse kampioen met 2-0 verloor van Arsenal in de groepsfase van de Champions League. Dat zei coach Luis Enrique van PSG in de persconferentie voorafgaand aan het eerste treffen met Arsenal in de halve finale van de Champions League op dinsdag. "Ik heb die wedstrijd opnieuw bekeken en durf wel te zeggen dat we nu een veel beter team zijn."

1 uur geleden
Oud-coach Klopp 'dankbaar, blij en positief' bij titel Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Een dag na het behalen van de twintigste landstitel heeft coach Jürgen Klopp Liverpool gefeliciteerd. "Super dankbaar voor het verleden, super, super blij met het heden, extreem positief over de toekomst", schreef de voorganger van Arne Slot bij zijn felicitatie aan de club op Instagram.

1 uur geleden
Liverpool FC vooral in Afrika en Midden-Oosten zeer geliefd

DEN HAAG (ANP) - De nieuwe Engelse kampioen Liverpool FC is wereldwijd nummer 4 als het gaat om populariteit. De club van de Nederlandse trainer Arne Slot is geliefd bij 11,9 procent van de wereldbevolking. Dat blijkt uit een analyse van sportmarketingdeskundige Marcel Blijlevens op basis van data uit GWI Core. Liverpool moet Real Madrid, FC Barcelona en Manchester United voor zich dulden. Ajax staat met 1,5 procent op de 27e plaats en is de populairste club uit Nederland.

5 uur geleden
Huldiging kampioen Liverpool dag na laatste competitieduel

LIVERPOOL (ANP) - De huldiging van Liverpool als kampioen van Engeland vindt plaats op maandag 26 mei, een dag na de laatste competitiewedstrijd van het seizoen tegen Crystal Palace. De ploeg van trainer Arne Slot zal met een open bus door de stad rijden.

5 uur geleden
Aanklager start vooronderzoek naar Edvardsen om spandoek met Goes

ZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal van de KNVB is een vooronderzoek gestart naar Victor Edvardsen van Go Ahead Eagles. De aanklager onderzoekt of het omstreden spandoek van de 29-jarige Zweed met een afbeelding van AZ-speler Wouter Goes in strijd is met de gedragscode betaald voetbal. Dat bevestigde de voetbalbond aan het ANP.

6 uur geleden
Directeur Völler van Duitse voetbalbond kritisch op Rüdiger

BERLIJN (ANP/DPA) - Sportief directeur Rudi Völler van de Duitse voetbalbond is niet te spreken over het gedrag van Antonio Rüdiger tijdens de Spaanse bekerfinale. "Dit kan niet, zeker niet als international van Duitsland", zei de oud-speler over de verdediger van Real Madrid.

8 uur geleden
Nederlandse voetballer Hamer speler van het jaar in Championship

LONDEN (ANP) - De Nederlandse voetballer Gustavo Hamer is verkozen tot speler van het jaar in het Championship, het tweede niveau van Engeland. De 27-jarige middenvelder van Sheffield United is de opvolger van zijn landgenoot Crysencio Summerville, die vorig jaar de prijs ontving.

10 uur geleden