
Ongeslagen Excelsior en Fortuna Sittard spelen gelijk
ROTTERDAM (ANP) - Het duel tussen Excelsior en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Het werd 2-2 in Rotterdam. Vorig weekend speelde Excelsior met dezelfde uitslag gelijk tegen Ajax.
Excelsior kwam twee keer op voorsprong. Nikolas Agrafiotis schoot na een half uur raak met links nadat de bal via Fortuna-aanvoerder Ivo Pinto voor zijn voeten was gekomen. Halverwege de tweede helft maakte Deroy Duarte gelijk met een hard schot met rechts. Ook hij kreeg de bal wat fortuinlijk voor zijn voeten via een tegenstander.
De 2-1 kwam op naam van de Zweed Oscar Uddenäs, die een inzet van Richie Omorowa alleen nog maar beroerde op de doellijn. De tweede gelijkmaker van de Limburgers betekende het fraaiste doelpunt: de Algerijn Mouhamed Belkheir ontfutselde Derensili Sanches Fernandes de bal en hij schoot in één keer op doel, vanaf zo'n 25 meter. Doelman Stijn van Gassel stond niet goed gepositioneerd en was kansloos.
Zowel Excelsior als Fortuna Sittard is na drie speelronden nog ongeslagen in de Eredivisie. Beide clubs hebben 5 punten.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat op korte termijn zogenoemde hardcards uitdelen aan de seizoenkaarthouders. Dit is om "de afhankelijkheid van het digitale toegangssysteem te minimaliseren", zo laat de Rotterdamse club weten na de problemen van een dag eerder rondom de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 3-0 gewonnen. Erling Haaland was in het Etihad Stadium met twee treffers de man van de wedstrijd. Het was pas de tweede overwinning van City, dat na vier speelronden 6 punten achter staat op koploper Liverpool. United heeft 4 punten uit vier duels.
9 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.
11 uur geledenBURNLEY (ANP) - Liverpool FC gaat weer aan kop van de Premier League. The Reds wonnen zondag met 1-0 bij Burnley. Dat betekende de vierde competitiezege op rij voor het elftal van trainer Arne Slot.
12 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles staat na vijf wedstrijden met 0 punten troosteloos onderaan in de Eredivisie. De ploeg van trainer Bas Sibum ging op zondag in eigen huis met 2-1 onderuit tegen AZ. Heracles heeft een doelsaldo van twee voor en zestien tegen. AZ heeft 10 punten uit vier wedstrijden. AZ ontvangt volgende week koploper Feyenoord in Alkmaar.
12 uur geledenLEVERKUSEN (ANP/DPA) - Bayer Leverkusen had geen andere keuze dan trainer Erik ten Hag te ontslaan. Dat zei Fernando Carro, voorzitter van de directie van de Duitse voetbalclub, zondag tegen het programma Bild Sport op Welt TV.
14 uur geleden