Ongeslagen Excelsior en Fortuna Sittard spelen gelijk
ROTTERDAM (ANP) - Het duel tussen Excelsior en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Het werd 2-2 in Rotterdam. Vorig weekend speelde Excelsior met dezelfde uitslag gelijk tegen Ajax.
Excelsior kwam twee keer op voorsprong. Nikolas Agrafiotis schoot na een half uur raak met links nadat de bal via Fortuna-aanvoerder Ivo Pinto voor zijn voeten was gekomen. Halverwege de tweede helft maakte Deroy Duarte gelijk met een hard schot met rechts. Ook hij kreeg de bal wat fortuinlijk voor zijn voeten via een tegenstander.
De 2-1 kwam op naam van de Zweed Oscar Uddenäs, die een inzet van Richie Omorowa alleen nog maar beroerde op de doellijn. De tweede gelijkmaker van de Limburgers betekende het fraaiste doelpunt: de Algerijn Mouhamed Belkheir ontfutselde Derensili Sanches Fernandes de bal en hij schoot in één keer op doel, vanaf zo'n 25 meter. Doelman Stijn van Gassel stond niet goed gepositioneerd en was kansloos.
Zowel Excelsior als Fortuna Sittard is na drie speelronden nog ongeslagen in de Eredivisie. Beide clubs hebben 5 punten.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Sarina Wiegman krijgt de Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award. De 56-jarige bondscoach van Engeland zal de onderscheiding voor persoonlijkheden die van grote waarde zijn geweest voor het Nederlandse voetbal komende maandag ontvangen tijdens de Eredivisie Awards.
4 minuten geledenRABAT (ANP) - Souffian El Karouani van FC Utrecht en Rayane Bounida van Ajax maken deel uit van de Marokkaanse voorselectie voor het komende wereldkampioenschap voetbal. De spelersgroep bestaat uit 28 man. De WK-selectie mag uit maximaal 26 spelers bestaan.
10 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Volgens burgemeester Carola Schouten krijgt de Rotterdamse horeca voldoende ruime openingstijden tijdens het wereldkampioenschap voetbal. Kroegen mogen langer openblijven en vertoningen van wedstrijden in de late avond en nacht, zowel binnen als op pleinen en terrassen, zijn toegestaan. "De ondernemers dienen zich uiteraard wel aan de regels te houden en de vergunningen in orde te hebben", aldus de burgemeester.
40 minuten geledenPRAAG (ANP) - PSV-doelman Matej Kovar maakt deel uit van de Tsjechische selectie voor het komende wereldkampioenschap. Lukas Hornicek (SC Braga) en Jindrich Stanek (Slavia Praag) zijn de andere twee keepers in de selectie, die nu nog uit 29 spelers bestaat. Daarvan moeten er nog drie voetballers afvallen.
1 uur geledenSÃO PAULO (ANP/RTR) - De Braziliaanse international Neymar heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een lichte kuitblessure opgelopen. Dat gebeurde bij zijn club Santos. Neymar is naar verwachting op tijd hersteld om zich volgende week bij het trainingskamp van de Brazilianen te voegen.
1 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert inderdaad terug als keeper van het Duitse voetbalelftal. Bondscoach Julian Nagelsmann heeft de 40-jarige doelman opgenomen in zijn selectie van 26 spelers voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De krant Bild kondigde eerder zijn rentree al aan.
2 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran spelen in aanloop naar het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico twee oefenwedstrijden in Turkije. Naast Gambia is ook Mali in Antalya de tegenstander, meldt de Iraanse voetbalbond in een verklaring die werd gepubliceerd door het staatsnieuwsagentschap IRNA.
3 uur geleden