Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ongeslagen Excelsior en Fortuna Sittard spelen gelijk

Ongeslagen Excelsior en Fortuna Sittard spelen gelijk

ROTTERDAM (ANP) - Het duel tussen Excelsior en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Het werd 2-2 in Rotterdam. Vorig weekend speelde Excelsior met dezelfde uitslag gelijk tegen Ajax.

Excelsior kwam twee keer op voorsprong. Nikolas Agrafiotis schoot na een half uur raak met links nadat de bal via Fortuna-aanvoerder Ivo Pinto voor zijn voeten was gekomen. Halverwege de tweede helft maakte Deroy Duarte gelijk met een hard schot met rechts. Ook hij kreeg de bal wat fortuinlijk voor zijn voeten via een tegenstander.

De 2-1 kwam op naam van de Zweed Oscar Uddenäs, die een inzet van Richie Omorowa alleen nog maar beroerde op de doellijn. De tweede gelijkmaker van de Limburgers betekende het fraaiste doelpunt: de Algerijn Mouhamed Belkheir ontfutselde Derensili Sanches Fernandes de bal en hij schoot in één keer op doel, vanaf zo'n 25 meter. Doelman Stijn van Gassel stond niet goed gepositioneerd en was kansloos.

Zowel Excelsior als Fortuna Sittard is na drie speelronden nog ongeslagen in de Eredivisie. Beide clubs hebben 5 punten.

Meer uit Voetbal

New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

2 uur geleden
Nieuwe directeuren volop in gesprek over toekomst Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."

2 uur geleden
Koeman mag geblesseerde tot 24 uur voor openingsduel vervangen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.

3 uur geleden
Trainer Sarri vertrekt na teleurstellend seizoen bij Lazio

ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.

3 uur geleden
Linksback Jetten verlaat Jong Ajax voor SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.

4 uur geleden
Koeman ziet Weghorst na slecht seizoen nog altijd als meerwaarde

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.

4 uur geleden
Koeman twijfelt of hij op WK direct met Depay moet starten

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman weet niet of hij op het WK direct met Memphis Depay in de basis moet beginnen. De spits maakte zondag na twee maanden afwezigheid zijn rentree bij Corinthians en de bondscoach wil niet te veel risico met hem nemen.

4 uur geleden