Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ongeplaatste tennisster Collins wint toernooi van Miami

Ongeplaatste tennisster Collins wint toernooi van Miami

MIAMI (ANP) - Danielle Collins heeft het tennistoernooi van Miami op haar naam geschreven. De ongeplaatste Amerikaanse was in de finale ook te sterk voor Jelena Rybakina uit Kazachstan: 7-5 6-3.

De 30-jarige Collins, de nummer 53 van de wereldranglijst, kondigde begin dit jaar aan dat ze met haar laatste seizoen is begonnen. Ze opende het toernooi met setverlies maar won vervolgens veertien sets op rij. De 24-jarige Rybakina verloor vorig jaar van de Tsjechische Petra Kvitova in de finale van het toernooi in Miami.

Collins, die in 2022 de finale van de Australian Open verloor, werkte in de eerste set vijf breakpunten weg en sloeg toe na een stand van 5-5. Ze verspeelde in de tweede set een voorsprong van 2-0 maar nam vervolgens opnieuw afstand van de als vierde geplaatste Rybakina.

Collins won in 2021 de WTA-toernooien van San Jose en Palermo. Ze vierde met haar zege van het WTA 1000-toernooi van Miami haar mooiste zege uit haar loopbaan. "Een mooier moment voor mijn grootste toernooiwinst kan ik me niet bedenken", jubelde Collins voordat ze de beker voor de winnares in ontvangst mocht nemen.

Meer uit Sport

Vingegaard wint Parijs-Nice, slotrit voor Fransman Martinez

NICE (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de Franse etappekoers Parijs-Nice gewonnen. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike zag zijn leidende positie niet meer in gevaar komen in de slotetappe met start en finish in Nice. Hij moest na 129 kilometer de ritzege laten aan de Fransman Lenny Martinez van Bahrain-Victorious en eindigde als tweede.

2 uur geleden
Zitskiër Kampschreur verrast ook zichzelf met derde goud

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur heeft ook zichzelf verrast op de Paralympische Spelen in Cortina d'Ampezzo. Hij veroverde zondag op de slalom zijn derde gouden medaille, na de titels op de super-G en de supercombinatie. "Echt bizar, ik win in meer dan de helft van de wedstrijden waaraan ik meedoe goud en de concurrentie is zo groot", vertelde hij aan het ANP.

2 uur geleden
Milan sprint naar ritwinst, Del Toro pakt eindzege in Tirreno

SAN BENEDETTO (ANP) - Jonathan Milan heeft de zevende en laatste etappe van de Italiaanse rittenkoers Tirreno-Adriatico gewonnen. De Italiaan was de snelste in een massasprint van een rit over 142 kilometer van Civitanova Marche naar San Benedetto del Tronto.

3 uur geleden
Zitskiër Kampschreur pakt op slotdag Paralympics zijn derde goud

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur heeft op de slotdag van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina zijn derde gouden paralympische medaille behaald. De Nederlander won na de super-G en de supercombinatie ook de slalom.

4 uur geleden
Skiester Shiffrin heeft 109e wereldbekerzege binnen

ÅRE (ANP) - De Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin heeft haar eerste zege geboekt als olympisch kampioene op de slalom. Ze was de snelste in de wereldbeker in het Zweedse Åre en schreef haar 109e wereldbekerzege bij op haar erelijst.

4 uur geleden
MotoGP stelt race in Qatar uit om conflict in Midden-Oosten

MADRID (ANP) - De MotoGP heeft de Grote Prijs van Qatar uitgesteld vanwege de oorlog in het Midden-Oosten. De race stond gepland voor 12 april, maar is nu verzet naar 8 november, meldde rechtenhouder Dorna.

6 uur geleden
Verstappen: ik kan voortaan beter als laatste beginnen

SHANGHAI (ANP) - Max Verstappen somde na de Grote Prijs van China weer een waslijst van problemen op die hij momenteel ervaart met zijn Red Bull-auto. "De auto voelde totaal niet goed. Geen balans, veel bandenslijtage, er was iets met het stuur en dan nog een koelingsprobleem", zei de viervoudig wereldkampioen bij Viaplay, die door de kapotte koeling van zijn energiesysteem de race in Shanghai tien ronden voor het einde moest beëindigen.

7 uur geleden