'Ongemotiveerde' Zeefuik wil dat FC Groningen hem laat gaan
GRONINGEN (ANP) - Deyovaisio Zeefuik wil FC Groningen zo snel mogelijk verlaten. De 22-jarige rechtsback, uitgeroepen tot speler van het jaar bij Groningen, aast op een transfer naar Hertha BSC. Zeefuik wordt naar eigen zeggen echter tegengehouden door Groningen.
"Ik doe m'n best, maar heel gemotiveerd ben ik eerlijk gezegd niet", zei de Amsterdammer bij RTV Noord, dat de eerste training in de voorbereiding live uitzond. "Qua kwaliteit, inzet en intensiteit geef ik alles. Maar ik ben met mijn gedachten ergens anders. Het liefste zou ik nu al in Duitsland zijn, bij Hertha. Dat heeft niets te maken met deze geweldige club en de geweldige supporters. Dat heeft te maken met andere zaken. Ik word tegengehouden, zo voelt het."
Zeefuik staat nog één jaar onder contract bij Groningen. Hij weigert te verlengen omdat hij een stap hogerop wil maken. "Ik heb me hier kunnen ontwikkelen en ben nu klaar voor de volgende stap. Natuurlijk is het mooi voor de club dat Arjen Robben hier terug is. Maar ik kijk ook naar m'n eigen toekomst. Ik moet gefocust blijven, maar in gedachten ben ik ergens anders."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
11 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
13 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
15 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
16 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
23 uur geleden