'Ongemotiveerde' Lozano van de training gestuurd bij Napoli
NAPELS (ANP) - Trainer Gennaro Gattuso van Napoli heeft Hirving Lozano maandag weggestuurd bij de training. Volgens Italiaanse media maakte de Mexicaanse aanvaller zo'n ongemotiveerde indruk op het veld, dat Gattuso besloot in te grijpen. Napoli speelt woensdag in Rome de Italiaanse bekerfinale tegen Juventus.
De club uit Napels betaalde vorig jaar ruim 40 miljoen euro om Lozano over te nemen van PSV. Voor de Eindhovenaren was het de grootste transfer uit de clubhistorie. De Mexicaanse international kan de verwachtingen vooralsnog niet waarmaken in het lichtblauwe shirt van Napoli. Lozano debuteerde weliswaar met een doelpunt, maar wist daarna nog maar één keer te scoren in de Serie A.
De 24-jarige aanvaller bleef zaterdag op de bank zitten in de return tegen Internazionale in de halve finale van het toernooi om de Coppa Italia (1-1). Italiaanse media denken dat Lozano komende zomer al weer moet vertrekken.
Meer uit Voetbal
KUALA LUMPUR (ANP/RTR) - De Aziatische voetbalbond komt met een eigen Nations League. De bond wil hiervoor de periodes voor interlands van de FIFA gebruiken, maar kwam nog niet met een datum voor de eerste editie.
15 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Joey Veerman doet zondag in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht nog gewoon mee bij PSV. De middenvelder maakt in de winterstop vermoedelijk de overstap naar Fenerbahçe. Veerman vormt in de Galgenwaard een middenveld met Paul Wanner en Guus Til.
22 minuten geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zijn excuses aangeboden na zijn overtreding op Virgil van Dijk in de competitiewedstrijd van Tottenham Hotspur tegen Liverpool. De aanvaller van de Spurs werd van het veld gestuurd in de door Liverpool gewonnen wedstrijd (1-2) na een zware tackle op Van Dijk.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft in het thuisduel met Sevilla de tweede competitiezege op rij geboekt. Zo sluit de ploeg van trainer Xabi Alonso het jaar met een enigszins goed gevoel af, na een slechte serie in de voorgaande wedstrijden. De achterstand op FC Barcelona is 1 punt, maar de koploper speelt zondag nog tegen Villarreal.
12 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het thuisduel met Telstar verloren en neemt daardoor de laatste plaats over van de concurrent. Telstar-aanvaller Patrick Brouwer besliste de weinig hoogstaande wedstrijd in het Rat Verlegh Stadion met een inzet achter zijn standbeen langs: 0-1
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Ajax heeft na vijf overwinningen op rij punten verloren in een aantrekkelijk uitduel met NEC (2-2). De club uit Amsterdam speelde het laatste halfuur met een man meer, na een rode kaart voor Sami Ouaissa. Maar de ploeg van interim-trainer Fred Grim kwam in die periode niet tot een derde treffer.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft met een thuiszege op PEC Zwolle (2-1) afstand genomen van de laatste plaatsen in de Eredivisie. De Rotterdammers waren met name in de eerste helft sterker, maar scoorden toen maar één keer. PEC kwam vlak na rust via een zeldzaam doelpunt van Ryan Thomas op gelijke hoogte, de Georgiër Irakli Yegoian bezorgde de thuisploeg in de slotfase alsnog een benauwde overwinning.
14 uur geleden