'Ongemotiveerde' Lozano van de training gestuurd bij Napoli
NAPELS (ANP) - Trainer Gennaro Gattuso van Napoli heeft Hirving Lozano maandag weggestuurd bij de training. Volgens Italiaanse media maakte de Mexicaanse aanvaller zo'n ongemotiveerde indruk op het veld, dat Gattuso besloot in te grijpen. Napoli speelt woensdag in Rome de Italiaanse bekerfinale tegen Juventus.
De club uit Napels betaalde vorig jaar ruim 40 miljoen euro om Lozano over te nemen van PSV. Voor de Eindhovenaren was het de grootste transfer uit de clubhistorie. De Mexicaanse international kan de verwachtingen vooralsnog niet waarmaken in het lichtblauwe shirt van Napoli. Lozano debuteerde weliswaar met een doelpunt, maar wist daarna nog maar één keer te scoren in de Serie A.
De 24-jarige aanvaller bleef zaterdag op de bank zitten in de return tegen Internazionale in de halve finale van het toernooi om de Coppa Italia (1-1). Italiaanse media denken dat Lozano komende zomer al weer moet vertrekken.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
1 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
7 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
9 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
11 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
11 uur geleden