Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Ongemotiveerde' Lozano van de training gestuurd bij Napoli

'Ongemotiveerde' Lozano van de training gestuurd bij Napoli

NAPELS (ANP) - Trainer Gennaro Gattuso van Napoli heeft Hirving Lozano maandag weggestuurd bij de training. Volgens Italiaanse media maakte de Mexicaanse aanvaller zo'n ongemotiveerde indruk op het veld, dat Gattuso besloot in te grijpen. Napoli speelt woensdag in Rome de Italiaanse bekerfinale tegen Juventus.

De club uit Napels betaalde vorig jaar ruim 40 miljoen euro om Lozano over te nemen van PSV. Voor de Eindhovenaren was het de grootste transfer uit de clubhistorie. De Mexicaanse international kan de verwachtingen vooralsnog niet waarmaken in het lichtblauwe shirt van Napoli. Lozano debuteerde weliswaar met een doelpunt, maar wist daarna nog maar één keer te scoren in de Serie A.

De 24-jarige aanvaller bleef zaterdag op de bank zitten in de return tegen Internazionale in de halve finale van het toernooi om de Coppa Italia (1-1). Italiaanse media denken dat Lozano komende zomer al weer moet vertrekken.

Meer uit Voetbal

Roda JC veroordeelt vuurwerkactie van fans in duel met ADO

KERKRADE (ANP) - Algemeen directeur Jordens Peters baalt van de vuurwerkactie van een groep supporters van Roda JC vrijdagavond in het thuisduel met ADO Den Haag. Daardoor werd de wedstrijd al na 13 seconden voor een kwartier stilgelegd.

2 uur geleden
Narsingh gaat op tweede niveau in Griekenland voetballen

ERMOUPOLI (ANP) - Luciano Narsingh maakt het seizoen af bij Hellas Syrou, uitkomend op het tweede niveau van Griekenland. De 35-jarige aanvaller was transfervrij sinds zijn vertrek afgelopen zomer bij Nea Salamis uit Cyprus.

2 uur geleden
NAC Breda met tien man ten onder tegen Excelsior

BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.

13 uur geleden
Real Madrid voorlopig zonder geblesseerde Rodrygo

MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.

15 uur geleden
Boze Ronaldo ontbreekt opnieuw bij Al Nassr

RIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.

16 uur geleden
Feyenoord haalt Kraaijeveld bij selectie van eerste elftal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.

18 uur geleden
Torino neemt per direct afscheid van verdediger Schuurs

TURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.

18 uur geleden