Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Ongemotiveerde' Lozano van de training gestuurd bij Napoli

'Ongemotiveerde' Lozano van de training gestuurd bij Napoli

NAPELS (ANP) - Trainer Gennaro Gattuso van Napoli heeft Hirving Lozano maandag weggestuurd bij de training. Volgens Italiaanse media maakte de Mexicaanse aanvaller zo'n ongemotiveerde indruk op het veld, dat Gattuso besloot in te grijpen. Napoli speelt woensdag in Rome de Italiaanse bekerfinale tegen Juventus.

De club uit Napels betaalde vorig jaar ruim 40 miljoen euro om Lozano over te nemen van PSV. Voor de Eindhovenaren was het de grootste transfer uit de clubhistorie. De Mexicaanse international kan de verwachtingen vooralsnog niet waarmaken in het lichtblauwe shirt van Napoli. Lozano debuteerde weliswaar met een doelpunt, maar wist daarna nog maar één keer te scoren in de Serie A.

De 24-jarige aanvaller bleef zaterdag op de bank zitten in de return tegen Internazionale in de halve finale van het toernooi om de Coppa Italia (1-1). Italiaanse media denken dat Lozano komende zomer al weer moet vertrekken.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

5 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

5 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

6 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

8 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

9 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

11 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

11 uur geleden