Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Ongelukkige' val zonder gevolgen voor schaatser Nuis

'Ongelukkige' val zonder gevolgen voor schaatser Nuis

SALT LAKE CITY (ANP) - Schaatser Kjeld Nuis heeft geen letsel overgehouden aan zijn 'ongelukkige' val zondag bij de wereldbekerwedstrijden in Salt Lake City. Dat meldt zijn team Reggeborgh op Instagram.

"Kjeld Nuis kwam gisteravond ongelukkig ten val na zijn 1000 meter. Kjeld maakt het naar omstandigheden goed. Hij is grondig onderzocht in het ziekenhuis en op de foto's zijn geen afwijkingen gevonden", aldus Reggeborgh.

De 34-jarige drievoudig olympisch kampioen ging vlak na de finish van zijn rit onderuit en vloog met nog redelijk hoge snelheid in de boarding. Hij bleef lang liggen op het ijs, waar de medische hulpverleners kwamen toegesneld en hem hielpen nek en hoofd te stabiliseren. Hij werd daarna met een brancard van het ijs gehaald.

Het is nog niet duidelijk of Nuis komend weekeinde zal meedoen aan de wereldbekerwedstrijden in Quebec City. Voor de WK afstanden heeft Nuis zich gekwalificeerd op de 1000 meter en 1500 meter. De WK vinden plaats van 15 tot en met 18 februari in het Canadese Calgary.

Meer uit Sport

Schaatsster Sablikova meldt zich af voor 3000 meter in Milaan

MILAAN (ANP) - Schaatsster Martina Sablikova heeft zich op de Olympische Spelen in Milaan afgemeld voor de 3000 meter. De 38-jarige Tsjechische kan niet starten wegens ziekte. Sablikova zou in de zesde rit rijden tegen Josie Hofmann uit Duitsland

5 minuten geleden
Olympisch schaatskampioenen Kramer en Wüst openen TeamNL Huis

MILAAN (ANP) - Sven Kramer en Ireen Wüst hebben zaterdag het TeamNL Huis in Milaan geopend. De twee veelvoudig olympisch schaatskampioenen deden dat door voor Superstudio Più op een grote rode knop te drukken, waarna confetti de lucht in ging.

34 minuten geleden
Bezoek aan Milaan bezorgt voorzitter NOC*NSF 'kriebels' voor 2030

MILAAN (ANP) - NOC*NSF-voorzitter Anneke van Zanen-Nieberg krijgt bij haar bezoek aan Milaan nog meer zin om een deel van de volgende Winterspelen in 2030 naar Nederland te halen. "Ja, dan krijg ik wel de kriebels", vertelt ze in gesprek met het ANP, kort voor de opening van het TeamNL Huis.

1 uur geleden
Cricketers maken het Pakistan lastig maar verliezen op WK T20

COLOMBO (ANP) - De Nederlandse cricketers hebben het eerste duel op het WK T20 verloren. Oranje was dicht bij een stunt tegen Pakistan, maar gaf de wedstrijd in de slotfase alsnog uit handen in Colombo.

1 uur geleden
Leerdam staat media na training op zaterdag alsnog te woord

MILAAN (ANP) - Schaatsster Jutta Leerdam staat zaterdag na haar training ter voorbereiding op de olympische 1000 meter van maandag in Milaan alsnog journalisten te woord. Dat laat een woordvoerder van NOC*NSF weten.

1 uur geleden
Pakken van Nederlandse olympiërs na wedstrijd te koop op veiling

MILAAN (ANP) - Het schaatspak waarin Joy Beune zaterdagmiddag de 3000 meter schaatst, is direct na de wedstrijd te koop op de online TeamNL-veiling. Dat geldt ook voor de Nederlandse vlag van de openingsceremonie van vrijdag en veel andere wedstrijdattributen op de Winterspelen. Veel Nederlandse sporters zijn enthousiast over de veiling via het online platform van MatchWornShirt, omdat de opbrengst naar de vereniging gaat waar zij zelf als kind ooit begonnen.

3 uur geleden
President Mattarella van Italië opent 25e editie Winterspelen

MILAAN (ANP) - De Italiaanse president Sergio Mattarella heeft de 25e editie van de Winterspelen officieel geopend. Dat deed hij vanuit de presidentiële box in stadion San Siro in Milaan in aanwezigheid van onder anderen koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia.

12 uur geleden