Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ongelukken, pechgevallen en bomen op snelwegen

Ongelukken, pechgevallen en bomen op snelwegen

DEN HAAG (ANP) - Door de gladheid zijn op de vroege zondagochtend al zo'n 85 auto's van de wegen gegleden, meldt Rijkswaterstaat Verkeersinformatie. Door het hele land zijn bomen omgewaaid en op de snelwegen gevallen. Dat gebeurde onder andere bij Bunnik op de A12.

De ongelukken leidden vooral tot blikschade. In veel gevallen ging het om slippartijen die eindigden in de vangrail. Onder meer op verschillende plekken op de A2 en de A4 raakten automobilisten van de weg. Op de verbindingsweg van de A15 naar de A4, bij Rotterdam, schaarde een vrachtwagencombinatie. Het voertuig kwam dwars op de weg te staan.

Files staan nergens, want het is heel rustig op de wegen. "We blijven met man en macht vegen en strooien om de wegen begaanbaar te maken en te houden", meldt de wegbeheerder. Die raadt automobilisten af de weg op te gaan.

Ook andere verkeersdiensten waarschuwen voor zeer gevaarlijke rijomstandigheden. De ANWB meldt dat de meeste automobilisten die wel de snelweg op zijn gegaan heel langzaam rijden.

Meer uit Binnenland

Koningspaar arriveert in Suriname voor staatsbezoek

PARAMARIBO (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn zondagavond rond 19.30 uur lokale tijd op de nationale luchthaven van Suriname aangekomen. Het koningspaar begint maandag in hoofdstad Paramaribo aan een driedaags staatsbezoek aan de voormalige Nederlandse kolonie.

15 minuten geleden
Koperdiefstal verstoort treindienst van en naar Noord-Nederland

UTRECHT (ANP) - De treindienst van en naar Noord-Nederland is zeker tot eind maandagochtend verstoord door een poging tot koperdiefstal. Dat meldt spoorbeheerder ProRail. In ieder geval tot eind maandagochtend rijden er geen treinen tussen 't Harde en Zwolle en tussen Zwolle en Lelystad.

2 uur geleden
Burgemeester Almere sluit woning na explosie en brand

ALMERE (ANP) - De woning aan de Swingstraat in Almere waar in de nacht van zaterdag op zondag een zware aanslag met explosieven werd uitgevoerd, is op last van de burgemeester gesloten. Bij die explosie raakte een 49-jarige man zwaargewond en er brak brand uit.

2 uur geleden
Andreaspenningen voor twee oprichters KOZP

AMSTERDAM (ANP) - Twee leden van de actiegroep Kick Out Zwarte Piet hebben een Andreaspenning ontvangen. Ze kregen deze voor hun inzet om het sinterklaasfeest in Amsterdam inclusiever te maken. Jerry Afriyie en Raul Balai ontvingen hun penning zondag uit handen van locoburgemeester Touria Meliani van Amsterdam.

3 uur geleden
Maandverwachting december: zachte eerste helft, daarna kouder

HOUTEN (ANP) - Het winterse weer laat nog even op zich wachten in december. Door de toevoer van zachte lucht blijft de temperatuur in de eerste helft van december naar verwachting rond de 5 tot 10 graden. Slechts in een enkele nacht is er kans op vorst. Dat laat Weeronline weten in een voorlopige maandverwachting.

17 uur geleden
36 aanhoudingen bij anti-immigratiedemonstratie in Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Bij de anti-immigratiedemonstratie in Den Haag zijn zaterdag 36 mensen aangehouden. Ze worden verdacht van verschillende strafbare feiten, waaronder het dragen van gezichtsbedekkende kleding, het in bezit hebben van wapens zoals steekwapens en zwaar vuurwerk, meldt de politie.

1 dag geleden
Ongeveer 200 mensen in Den Haag voor anti-immigratie-protest

DEN HAAG (ANP) - Zo'n tweehonderd demonstranten hebben zich zaterdagmiddag verzameld op de Koekamp in Den Haag. De betogers, die protesteren tegen het huidige immigratiebeleid, lopen vanaf de locatie een mars door het centrum van Den Haag. De organisatie Nationaal Protest noemt dit de Mars voor Veilig Nederland.

1 dag geleden