Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ongebruikelijke stilte op Twitter-feed president Trump

Ongebruikelijke stilte op Twitter-feed president Trump

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft zaterdag om zeven uur lokale tijd nog steeds niet van zich laten horen op Twitter. Normaliter is Trump rond die tijd al in de weer met tweeten en retweeten, maar nu de president met Covid-19 is opgenomen in een militair hospitaal blijft het ongebruikelijk stil op zijn profiel met 86,7 miljoen volgers.

Zijn laatste tweet verstuurde de president vrijdag rond 11.30 uur (plaatselijke tijd). Daarin schreef hij: "Going welI, I think! Thank you to all. LOVE!!!" (Gaat goed, denk ik! Dank aan jullie allen. LIEFS!!!).

In februari vorig jaar lekten er details over Trumps daginvulling uit naar nieuwswebsite Axios. Daaruit werd duidelijk dat Trump doorgaans voor 6 uur ontwaakt en dan vijf uur lang ongestructureerd tijd doorbrengt met onder meer televisie kijken, kranten lezen en reageren op wat hij ziet en leest. Doorgaans is er vanaf die tijd ook activiteit te zien op Trumps Twitter-account.

De president, van wie gezegd wordt dat hij last heeft van koorts, verstopping en een hoest, ligt in het militair hospitaal Walter Reed in Bethesda. Hij heeft daar een presidentiële suite waar hij zijn werkzaamheden kan voortzetten.

Meer uit Buitenland

Twaalfde testvlucht van SpaceX met raket Starship uitgesteld

STARBASE (ANP) - De testvlucht van ruimtevaartbedrijf SpaceX, die donderdagavond plaatselijke tijd zou worden uitgevoerd met de raket Starship, is uitgesteld.

1 uur geleden
VS-minister Rubio: 'goede tekenen' in besprekingen met Iran

WASHINGTON (ANP/RTR) - ​Ondanks dat Iran en de Verenigde Staten nog van mening verschillen over de uraniumvoorraad van Iran en de controle van de Straat van Hormuz, zijn er "goede tekenen" in de besprekingen. Dat heeft de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken Marco Rubio donderdag gezegd.

2 uur geleden
VS sturen 5000 militairen naar Polen

WASHINGTON (ANP) - De Verenigde Staten sturen 5000 Amerikaanse militairen naar Polen, schrijft de Amerikaanse president Donald Trump op zijn Truth Social. Eerder meldden meerdere media dat het aantal Amerikaanse militairen flink zou dalen in Polen en Duitsland.

4 uur geleden
Demonstratie bij opening Amerikaans consulaat in Groenland

NUUK (ANP/BLOOMBERG) - De opening van een nieuw Amerikaans consulaat in de Groenlandse hoofdstad Nuuk heeft geleid tot protesten. Inwoners zijn bezorgd over de plannen van de Amerikaanse president Donald Trump voor het eiland. Honderden mensen verzamelden zich met anti-Amerikaanse spandoeken en posters.

4 uur geleden
Rechtbank zet belangrijkste Turkse oppositieleider af

ISTANBUL (ANP/RTR) - Een Turkse rechtbank heeft de belangrijkste oppositieleider Özgür Özel afgezet door het partijcongres waarbij hij in 2023 werd verkozen ongeldig te verklaren. Oppositiepartij CHP noemt de uitspraak een "gerechtelijke staatsgreep" en roept op tot protesten en juridische stappen.

8 uur geleden
Poetin: grote nucleaire oefening met Belarus afgerond

MOSKOU (ANP/RTR) - De driedaagse militaire oefening van Rusland met Belarus is afgelopen. Dat zei president Vladimir Poetin, die samen met zijn Belarussische ambtgenoot Aleksandr Loekasjenko donderdag toezag op de oefening per videoverbinding. Belangrijk onderdeel van de exercitie was het trainen met het nucleaire arsenaal.

11 uur geleden
Italië wil praten over EU-sancties tegen Israëlische minister

ROME (ANP) - Italië wil sancties tegen een Israëlische minister voor zijn behandeling van de activisten van de Global Sumud Flotilla. Minister van Buitenlandse Zaken Antonio Tajani heeft EU-buitenlandchef Kaja Kallas gevraagd om dat op de agenda te zetten voor de volgende bijeenkomst van buitenlandministers, schrijft hij op X.

12 uur geleden