Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ongebruikelijke stilte op Twitter-feed president Trump

Ongebruikelijke stilte op Twitter-feed president Trump

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft zaterdag om zeven uur lokale tijd nog steeds niet van zich laten horen op Twitter. Normaliter is Trump rond die tijd al in de weer met tweeten en retweeten, maar nu de president met Covid-19 is opgenomen in een militair hospitaal blijft het ongebruikelijk stil op zijn profiel met 86,7 miljoen volgers.

Zijn laatste tweet verstuurde de president vrijdag rond 11.30 uur (plaatselijke tijd). Daarin schreef hij: "Going welI, I think! Thank you to all. LOVE!!!" (Gaat goed, denk ik! Dank aan jullie allen. LIEFS!!!).

In februari vorig jaar lekten er details over Trumps daginvulling uit naar nieuwswebsite Axios. Daaruit werd duidelijk dat Trump doorgaans voor 6 uur ontwaakt en dan vijf uur lang ongestructureerd tijd doorbrengt met onder meer televisie kijken, kranten lezen en reageren op wat hij ziet en leest. Doorgaans is er vanaf die tijd ook activiteit te zien op Trumps Twitter-account.

De president, van wie gezegd wordt dat hij last heeft van koorts, verstopping en een hoest, ligt in het militair hospitaal Walter Reed in Bethesda. Hij heeft daar een presidentiële suite waar hij zijn werkzaamheden kan voortzetten.

Meer uit Buitenland

Hoekstra: we wilden meer, maar akkoord is stap in juiste richting

BELÉM (ANP) - De Europese Unie ziet in de afspraken die landen op de klimaattop in Belém hebben gemaakt "een stap in de juiste richting", zegt Eurocommissaris Wopke Hoekstra (Klimaat). "We gaan niet verbergen dat we graag meer ambitie hadden gezien, want dat is mogelijk en noodzakelijk", verzuchtte hij nadat de Europese delegatie schoorvoetend akkoord was gegaan met de voorstellen van de Braziliaanse voorzitter.

1 uur geleden
Europa ook bij overleg Oekraïne en VS zondag in Genève

BRUSSEL (ANP/RTR) - Vertegenwoordigers van Frankrijk, Duitsland, het Verenigd Koninkrijk, Italië en de EU zijn ook aanwezig bij overleg tussen Oekraïne en de VS zondag in Genève om een einde te maken aan de oorlog met Rusland, melden functionarissen. Ze gaan het 28-puntenplan van de VS bespreken.

1 uur geleden
Doden gemeld na Israëlische aanval op auto in Gaza-Stad

GAZA-STAD (ANP/RTR) - Bij een Israëlische luchtaanval op een auto in Gaza-Stad zijn minstens vijf mensen omgekomen, melden lokale gezondheidsautoriteiten in de Gazastrook. Meerdere anderen raakten gewond. In totaal zouden bij Israëlische aanvallen in het gebied zeker negen doden zijn gevallen.

1 uur geleden
Leiders op G20-top over vredesplan: basis, meer werk is nodig

JOHANNESBURG (ANP/RTR) - Leiders die rond de G20-top hebben gesproken over het Amerikaanse vredesplan voor Oekraïne, zien "een basis waar verder aan moet worden gewerkt". Bij het overleg in Zuid-Afrika waren onder anderen de EU-top en Europese leiders, onder wie premier Dick Schoof, aanwezig.

1 uur geleden
Klimaattop beweegt richting akkoord, EU accepteert voorstellen

BELÉM (ANP) - De klimaattop in Brazilië beweegt richting een akkoord, al staan daar naar verwachting geen heel harde afspraken in. De EU is niet enthousiast en mist vooral ambities bij het verminderen van de uitstoot van broeikasgassen, maar zal de teksten volgens meerdere ingewijden ook niet blokkeren.

2 uur geleden
Oekraïne en VS gaan in Zwitserland praten over beëindigen oorlog

KYIV (ANP/AFP/RTR) - Oekraïne en de Verenigde Staten gaan de komende dagen in Zwitserland praten over manieren om de oorlog met Rusland in Oekraïne te beëindigen, zegt een Oekraïense onderhandelaar. Aanleiding is het 28-puntenplan van de Verenigde Staten, dat grote concessies van Kyiv vraagt.

4 uur geleden
Zuid-Afrika benadrukt belang samenwerking bij start G20-top

JOHANNESBURG (ANP/AFP/RTR) - De Zuid-Afrikaanse president Cyril Ramaphosa heeft bij de opening van de G20-top het belang van samenwerking benadrukt. De bijeenkomst in Johannesburg wordt overschaduwd door de afwezigheid van de Verenigde Staten en het controversiële Amerikaanse plan voor vrede in Oekraïne.

5 uur geleden