Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Onduidelijkheid over NFL-icoon Brady: stopt hij of niet?

Onduidelijkheid over NFL-icoon Brady: stopt hij of niet?

TAMPA (ANP/RTR) - Het is de vraag die sportminnend Amerika dit weekeinde bezighoudt: stopt Tom Brady of niet? Sportzender ESPN meldde zaterdag dat de 44-jarige American footballer heeft besloten zijn glansrijke carrière te beëindigen en het bedrijf van Brady leek dat via de sociale media te bevestigen. Volgens de manager en de vader van Brady heeft de zevenvoudig winnaar van de Super Bowl echter nog geen besluit genomen.

"Ik begrijp alle speculaties over de toekomst van Tom", zei manager Don Yee. "Zonder in te gaan op de vraag of deze berichten kloppen of niet, kan ik alleen zeggen dat Tom de enige is die precies kan zeggen wat zijn plannen zijn. Hij weet hoe het werkt in het American football met de voorbereiding op het nieuwe seizoen, dus hij zal snel duidelijkheid geven." Volgens de vader van Brady is het ESPN-bericht onjuist.

Tampa Bay Buccaneers, de ploeg van Brady, zegt geen nieuws te hebben. "Wij zijn niet in de positie hier iets over te zeggen", aldus de NFL-kampioen van vorig jaar. Brady heeft nog een contract voor een jaar bij de Buccaneers. Na de recente uitschakeling in de play-offs zei de Amerikaanse sportheld, die wordt gezien als de beste quarterback ooit in de NFL, te gaan nadenken over zijn toekomst. Brady won zes keer de Super Bowl met New England Patriots en vorig jaar met zijn nieuwe ploeg Tampa Bay Buccaneers.

Meer uit Sport

Van de Bunt pakt op OKT tweede olympisch ticket op 10 kilometer

HEERENVEEN (ANP) - Stijn van de Bunt heeft zich bij het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Thialf ook gekwalificeerd op de 10 kilometer voor de Spelen van Milaan. De 21-jarige schaatser van Team IKO X2O was met 12.36,35 een klasse apart. Jorrit Bergsma werd tweede met 12.45,52 en mag hopen op het tweede olympisch ticket op de 10 kilometer en zijn vierde deelname aan de Olympische Spelen.

1 uur geleden
Noor Carlsen wint voor zesde keer wereldtitel snelschaken

DOHA (ANP/RTR) - Magnus Carlsen heeft zondag zijn zesde wereldtitel snelschaken gewonnen. De 35-jarige Noor deed dat in Doha in Qatar.

1 uur geleden
Kok pakt olympisch ticket op 500 meter, Leerdam tweede

HEERENVEEN (ANP) - Femke Kok heeft bij het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen haar tweede ticket voor de Spelen van Milaan veroverd. De regerend wereldkampioene op de 500 meter was in de eerste omloop op die afstand op het OKT veruit de beste met 36,87 en ging zelfs niet van start in de tweede omloop.

2 uur geleden
Kyrgios wint 'Battle of the Sexes' in het tennis van Sabalenka

DUBAI (ANP) - De Australische tennisser Nick Kyrgios (30) heeft de 'Battle of the Sexes' gewonnen van de Belarussische Aryna Sabalenka (27). De nummer 671 van de wereld bij de mannen was in de Coca-Cola Arena van Dubai in twee sets te sterk voor de nummer 1 bij de vrouwen: 6-3 6-3. Er is niet bekendgemaakt hoeveel geld de winnaar van de demonstratiewedstrijd verdiende.

3 uur geleden
Kok op OKT beste op eerste 500 meter met baanrecord

HEERENVEEN (ANP) - Femke Kok heeft bij het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen de beste tijd gereden op de eerste 500 meter. De 25-jarige regerend wereldkampioene van Reggeborgh was met 36,87 ruim sneller dan Jutta Leerdam en Isabel Grevelt. Kok dook onder haar eigen baanrecord van 36,97.

5 uur geleden
Nys klopt Del Grosso in wereldbekerveldrit Dendermonde

DENDERMONDE (ANP) - De Belg Thibau Nys heeft de achtste cross uit de wereldbeker gewonnen. Op het snelle parcours in Dendermonde was Nys in de sprint sneller dan Nederlands kampioen Tibor Del Grosso. De Belg Laurens Sweeck, de leider in het wereldbekerklassement, werd derde.

5 uur geleden
Brand is ook in wereldbekercross Dendermonde iedereen te snel af

DENDERMONDE (ANP) - Lucinda Brand heeft ook de achtste veldrit om de wereldbeker gewonnen. De Dordtse van Baloise Glowi Lions had ook in Dendermonde weinig te vrezen van de concurrentie. Brand reed het grootste deel van de wedstrijd alleen voorop. Van de zeven voorgaande wereldbekercrossen dit seizoen had ze er zes gewonnen; één keer deed ze niet mee.

7 uur geleden