Onduidelijkheid over NFL-icoon Brady: stopt hij of niet?
TAMPA (ANP/RTR) - Het is de vraag die sportminnend Amerika dit weekeinde bezighoudt: stopt Tom Brady of niet? Sportzender ESPN meldde zaterdag dat de 44-jarige American footballer heeft besloten zijn glansrijke carrière te beëindigen en het bedrijf van Brady leek dat via de sociale media te bevestigen. Volgens de manager en de vader van Brady heeft de zevenvoudig winnaar van de Super Bowl echter nog geen besluit genomen.
"Ik begrijp alle speculaties over de toekomst van Tom", zei manager Don Yee. "Zonder in te gaan op de vraag of deze berichten kloppen of niet, kan ik alleen zeggen dat Tom de enige is die precies kan zeggen wat zijn plannen zijn. Hij weet hoe het werkt in het American football met de voorbereiding op het nieuwe seizoen, dus hij zal snel duidelijkheid geven." Volgens de vader van Brady is het ESPN-bericht onjuist.
Tampa Bay Buccaneers, de ploeg van Brady, zegt geen nieuws te hebben. "Wij zijn niet in de positie hier iets over te zeggen", aldus de NFL-kampioen van vorig jaar. Brady heeft nog een contract voor een jaar bij de Buccaneers. Na de recente uitschakeling in de play-offs zei de Amerikaanse sportheld, die wordt gezien als de beste quarterback ooit in de NFL, te gaan nadenken over zijn toekomst. Brady won zes keer de Super Bowl met New England Patriots en vorig jaar met zijn nieuwe ploeg Tampa Bay Buccaneers.
Meer uit Sport
BADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Joost Luiten is na een mindere tweede ronde weggezakt op de KLM Open. De 40-jarige Bleiswijker ging vrijdag rond in 72 slagen op The International in Badhoevedorp, één slag boven het baangemiddelde. Daarmee staat hij voorlopig gedeeld 43e, al kon niet iedereen de tweede ronde vrijdag afmaken. Die wordt daardoor zaterdagochtend voltooid.
9 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Italiaan Matteo Arnaldi heeft zich afgemeld voor zijn halve finale op Roland Garros van vrijdagavond tegen landgenoot Flavio Cobolli. De 25-jarige tennisser, die als mondiale nummer 104 aan het toernooi begon, heeft last van een virus en heeft zich op het laatste moment teruggetrokken. Daardoor speelt Cobolli zondag de finale tegen de Duitser Alexander Zverev.
11 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft de derde tijd gereden bij de tweede vrije training van de GP van Monaco. Net als in de eerste vrije training waren ook nu de twee Ferrari's sneller dan de 28-jarige Nederlander.
13 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de finale op Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld was in de halve finale in vier sets te sterk voor Jakub Menšík uit Tsjechië: 7-5 6-2 3-6 6-3.
13 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Mathieu van der Poel bereidt zich in de Ronde van Zwitserland voor op de Tour de France. De 31-jarige Nederlander maakt in de vijfdaagse rittenkoers, van 17 tot en met 21 juni, zijn rentree in het wielerpeloton na een afwezigheid van ruim twee maanden. Van der Poel reed op 12 april met Parijs-Roubaix zijn laatste wedstrijd.
14 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training van de GP van Monaco de derde tijd genoteerd. De 28-jarige Nederlander moest alleen de twee Ferrari's voor zich laten en gaf 0,513 seconden toe op de winnaar. Charles Leclerc reed op het stratencircuit in het prinsdom de snelste ronde (1.13,978) en bleef zijn teamgenoot Lewis Hamilton 0,226 seconden voor.
16 uur geledenBERLIJN (ANP) - Serena Williams (44) doet na haar geplande terugkeer als dubbelspeelster op het grastoernooi van Queen's in Londen ook mee aan het WTA-toernooi in Berlijn. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. Het is nog niet bekend met wie Williams in de Duitse hoofdstad zal dubbelen.
19 uur geleden