Onduidelijkheid over NFL-icoon Brady: stopt hij of niet?
TAMPA (ANP/RTR) - Het is de vraag die sportminnend Amerika dit weekeinde bezighoudt: stopt Tom Brady of niet? Sportzender ESPN meldde zaterdag dat de 44-jarige American footballer heeft besloten zijn glansrijke carrière te beëindigen en het bedrijf van Brady leek dat via de sociale media te bevestigen. Volgens de manager en de vader van Brady heeft de zevenvoudig winnaar van de Super Bowl echter nog geen besluit genomen.
"Ik begrijp alle speculaties over de toekomst van Tom", zei manager Don Yee. "Zonder in te gaan op de vraag of deze berichten kloppen of niet, kan ik alleen zeggen dat Tom de enige is die precies kan zeggen wat zijn plannen zijn. Hij weet hoe het werkt in het American football met de voorbereiding op het nieuwe seizoen, dus hij zal snel duidelijkheid geven." Volgens de vader van Brady is het ESPN-bericht onjuist.
Tampa Bay Buccaneers, de ploeg van Brady, zegt geen nieuws te hebben. "Wij zijn niet in de positie hier iets over te zeggen", aldus de NFL-kampioen van vorig jaar. Brady heeft nog een contract voor een jaar bij de Buccaneers. Na de recente uitschakeling in de play-offs zei de Amerikaanse sportheld, die wordt gezien als de beste quarterback ooit in de NFL, te gaan nadenken over zijn toekomst. Brady won zes keer de Super Bowl met New England Patriots en vorig jaar met zijn nieuwe ploeg Tampa Bay Buccaneers.
Meer uit Sport
LE MANS (ANP) - De Spaanse wegracer Jorge Martín heeft op spectaculaire wijze de sprintrace gewonnen van de MotoGP bij de Grote Prijs van Frankrijk. Hij startte op het circuit van Le Mans als achtste, maar wist zijn Aprilia in de eerste drie bochten naar de eerste plaats te sturen. De wereldkampioen van 2024 hield vervolgens stand tot aan de finish.
3 uur geledenL'ANGLIRU (ANP) - Anna van der Breggen heeft naast de eindzege gegrepen in de Vuelta Femenina. De 36-jarige wielrenster van SD Worx - Protime moest haar leidende positie in de slotrit met aankomst op de beruchte Alto de l'Angliru afstaan aan de Spaanse Paula Blasi van UAE Team ADQ. De Zwitserse Petra Stiasny van Human Powered Health won de etappe.
4 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich bij het masterstoernooi van Rome niet geplaatst voor de derde ronde. De Belg Alexander Blockx, de nummer 36 van de wereldranglijst, was in drie sets te sterk voor de Nederlander: 6-7 (5) 6-3 6-4.
22 uur geledenLES PRAERES (ANP) - Anna van der Breggen heeft de voorlaatste rit van de Vuelta Femenina gewonnen en de rode leiderstrui overgenomen van haar Belgische ploeggenoot Lotte Kopecky. Op de loodzware slotklim naar Les Praeres (3,7 kilometer met een gemiddeld stijgingspercentage van 13,4 procent) reed de Nederlandse renster van SD Worx-Protime zittend weg bij al haar concurrenten.
1 dag geledenROME (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de derde ronde. In de Italiaanse hoofdstad won hij in drie sets van de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, de nummer 95 van de wereld. Het werd 2-6 6-2 7-6 (5) voor Van de Zandschulp.
1 dag geledenBOERGAS (ANP) - De Franse wielrenner Paul Magnier (Soudal Quick-Step) heeft de eerste etappe van de Giro d'Italia gewonnen, wat hem ook de eerste roze leiderstrui oplevert. De Deen Tobias Lund Andresen werd tweede, voor de Brit Ethan Vernon.
1 dag geledenASTANA (ANP) - Judoka Amber Gersjes heeft bij een grandslamtoernooi in Astana goud gepakt in de klasse tot 48 kilogram. Voor de 28-jarige Gersjes is het haar eerste overwinning bij een Grand Slam. In Astana versloeg ze Narantsetseg Ganbaatar uit Mongolië in de finale.
1 dag geleden