Onderzoek naar vermeende kaakslag van grensrechter aan Robertson
LIVERPOOL (ANP) - De scheidsrechtersraad PGMOL van Engeland heeft een onderzoek aangekondigd naar een vermeende kaakslag van een assistent-scheidsrechter aan verdediger Andrew Robertson van Liverpool. Het opmerkelijke incident deed zich voor na afloop van de eerste helft van het duel tussen Liverpool en Arsenal op Anfield.
De Schotse international maakte vlak na het rustsignaal ruzie met assistent-arbiter Constantine Hatzidakis en die zou met zijn elleboog tegen de kaak hebben geslagen van de voetballer. Robertson ging vervolgens woedend verhaal halen bij scheidsrechter Paul Tierney, maar die gaf de verdediger een gele kaart.
"We zijn op de hoogte van een incident tussen assistent-scheidsrechter Constantine Hatzidakis en Liverpool-verdediger Andrew Robertson tijdens de rust van de wedstrijd Liverpool tegen Arsenal op Anfield", luidde de verklaring de PGMOL. "We zullen de zaak bekijken zodra de wedstrijd is afgelopen."
Arsenal, koploper in de Premier League, kwam met 2-0 voor in de wedstrijd, maar Liverpool vocht zich terug naar een gelijkspel (2-2).
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft zaterdag een 1-0-thuiszege geboekt op Hull City. Martin Ødegaard maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het is de negende overwinning van Arsenal dit seizoen, dat met 27 punten aan de leiding gaat in de Premier League. Nummer 2 Manchester City heeft 21 punten en komt later op zaterdag nog in actie. Het gepromoveerde Hull blijft steken op 11 punten en staat dertiende.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard en Telstar hebben zaterdag met 2-2 gelijkgespeeld in de Eredivisie. Alle doelpunten vielen in de eerste helft. Fortuna komt door het punt op 20 punten en staat daarmee nog altijd zesde. Telstar heeft 10 punten uit twaalf wedstrijden en is de nummer 16.
1 uur geledenMAINZ (ANP) - Bayern München blijft koploper in de Bundesliga. De landskampioen won bij Mainz 05 met 2-1 en heeft net als concurrent Borussia Dortmund 21 punten. Het doelsaldo van Bayern, waar trainer Vincent Kompany nog altijd werd vervangen door Aaron Danks, is echter beter.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Verdedigers Eric García en Andreas Christensen keren na blessures terug in de selectie van FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft het duo opgenomen in zijn selectie voor het uitduel van zondag met Atlético Madrid.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom kijkt uit naar de thuiswedstrijd van FC Twente tegen Ajax. "Ik verwacht een boeiend duel tussen twee teams die elkaar weinig ontlopen. Het is een wedstrijd om de bovenste plaatsen en dat zijn de wedstrijden die je graag wilt spelen", vertelt hij zaterdag op de website van zijn club.
6 uur geledenZWOLLE (ANP) - Alex Pastoor is de nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle. De 60-jarige oefenmeester tekent volgens zijn nieuwe club een contract dat aan het einde van dit seizoen afloopt.
9 uur geledenCASTRIES (ANP) - Gianni Infantino kan volgend jaar maart tijdens de verkiezingen voor een voorzitter van de FIFA ook rekenen op de steun van de Caribische Voetbal Unie (CFU). De organisatie staat unaniem achter de Zwitserse baas van de wereldvoetbalbond. Dat bleek na een vergadering op het eiland Saint Lucia.
9 uur geleden