Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Onderzoek naar vermeende kaakslag van grensrechter aan Robertson

Onderzoek naar vermeende kaakslag van grensrechter aan Robertson

LIVERPOOL (ANP) - De scheidsrechtersraad PGMOL van Engeland heeft een onderzoek aangekondigd naar een vermeende kaakslag van een assistent-scheidsrechter aan verdediger Andrew Robertson van Liverpool. Het opmerkelijke incident deed zich voor na afloop van de eerste helft van het duel tussen Liverpool en Arsenal op Anfield.

De Schotse international maakte vlak na het rustsignaal ruzie met assistent-arbiter Constantine Hatzidakis en die zou met zijn elleboog tegen de kaak hebben geslagen van de voetballer. Robertson ging vervolgens woedend verhaal halen bij scheidsrechter Paul Tierney, maar die gaf de verdediger een gele kaart.

"We zijn op de hoogte van een incident tussen assistent-scheidsrechter Constantine Hatzidakis en Liverpool-verdediger Andrew Robertson tijdens de rust van de wedstrijd Liverpool tegen Arsenal op Anfield", luidde de verklaring de PGMOL. "We zullen de zaak bekijken zodra de wedstrijd is afgelopen."

Arsenal, koploper in de Premier League, kwam met 2-0 voor in de wedstrijd, maar Liverpool vocht zich terug naar een gelijkspel (2-2).

Meer uit Voetbal

Salah-Eddine keert na finale Afrika Cup direct terug in basis PSV

NEWCASTLE (ANP) - Anass Salah-Eddine heeft woensdag in de uitwedstrijd van PSV tegen Newcastle United in de Champions League direct een basisplaats. De linkervleugelverdediger viel zondag nog in tijdens de door zijn land Marokko met 1-0 verloren finale tegen Senegal.

35 minuten geleden
Go Ahead en Stoke City akkoord over recordtransfer spits Smit

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles en Stoke City FC hebben op hoofdlijnen een akkoord bereikt over de transfer van spits Milan Smit. Dat zegt Marc van Hintum, technisch manager van Go Ahead, tegen ESPN. Go Ahead Eagles ontving volgens Van Hintum nog niet eerder zoveel geld voor een vertrekkende speler. Het gaat naar verluidt om 5,5 miljoen euro, maar dat wil Van Hintum niet bevestigen.

37 minuten geleden
Go Ahead Eagles-aanvoerder Deijl op weg naar Feyenoord

NICE (ANP) - De transfer van Mats Deijl van Go Ahead Eagles naar Feyenoord is zo goed als rond. "Het gaat nog om de kleine lettertjes", zegt technisch manager Marc van Hintum van Go Ahead tegen ESPN.

38 minuten geleden
Fortuna verkoopt verdediger Mendes na vijf maanden

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard neemt na ruim vijf maanden alweer afscheid van Houboulang Mendes. De 27-jarige geboren Fransman, die als international voor Guinee-Bissau voetbalde, stapt over naar Servette FC. Bij de Zwitserse club, die uitkomt op het hoogste niveau, ondertekent hij een meerjarig contract.

1 uur geleden
Franse voetballer Hernández beschuldigd van mensenhandel

PARIJS (ANP/RTR) - Franse aanklagers zijn een onderzoek gestart naar de Franse international Lucas Hernández en zijn partner naar aanleiding van beschuldigingen van mensenhandel en illegale tewerkstelling door een Colombiaans gezin. Het paar ontkent elke misstand en zegt te goeder trouw te hebben gehandeld, maar te zijn gemanipuleerd.

1 uur geleden
Timber bij nieuwe club Marseille onthaald door zingende fans

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber is in Marseille aangekomen om zijn transfer naar Olympique Marseille af te ronden. De 24-jarige middenvelder van Feyenoord sprak zich afgelopen weekend na de thuisnederlaag in de Kuip tegen Sparta (3-4) uit over een conflict met trainer Robin van Persie. Sindsdien ging het hard met de transfer naar de Franse nummer 3, die zo goed als rond is. Timber had bij Feyenoord nog een contract voor een halfjaar.

2 uur geleden
Spelers Manchester City betalen tickets fans na debacle bij Bodø

MANCHESTER (ANP/AFP) - De spelers van Manchester City betalen de kaartjes voor de fans die dinsdag aanwezig waren bij de uitwedstrijd tegen Bodø/Glimt in de Champions League. De Engelse topclub blameerde zich met 3-1 bij de Noren, die daarmee hun eerste zege van dit seizoen boekten in het hoofdtoernooi.

2 uur geleden