Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Onderzoek naar verdwenen miljoenen voormalig topsprinter Bolt

Onderzoek naar verdwenen miljoenen voormalig topsprinter Bolt

KINGSTON (ANP) - Financiële opsporingsinstanties in Jamaica doen onderzoek naar een rekening van voormalig topsprinter Usain Bolt. Van die rekening zijn naar verluidt miljoenen dollars verdwenen.

Bolt had de rekening bij de Jamaicaanse investeringsmaatschappij Stocks and Securities Limited (SSL). Zijn zaakwaarnemer Nugent Walker vertelde de Jamaicaanse krant The Gleaner dat achtvoudig olympisch kampioen Bolt afgelopen woensdag ontdekte dat er heel veel geld miste op zijn rekening.

"Alle relevante stappen zijn ondernomen om dit tot op de bodem uit te zoeken," verklaarde Walker, die nog niet kon aangeven om welke bedragen het gaat en hoelang het onderzoek zou gaan duren. "Usain zit al meer dan 10 jaar bij deze firma. Zijn hele portefeuille wordt doorgelicht."

Grootschalige fraude

Volgens The Gleaner is een voormalig werknemer van SSL betrokken bij grootschalige fraude bij het bedrijf en de verdwenen miljoenen van Bolt zouden onderdeel zijn van die fraude.

Bolt won drie keer olympisch goud op de 100 én 200 meter, veroverde elf wereldtitels op de sprint en is nog altijd wereldrecordhouder op de 100 en 200 meter (9,58 en 19,19)

Meer uit Sport

Norris rijdt 'vrij ontspannen' naar eerste zege van het seizoen

MIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.

44 minuten geleden
Kostjoek wint tennistoernooi Madrid ten koste van Andrejeva

MADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.

1 uur geleden
Verstappen naar vijfde plaats sprintrace na straf voor Antonelli

MIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.

1 uur geleden
International De Waard (30) stopt na dit seizoen met hockey

DEN HAAG (ANP) - Xan de Waard stopt na dit seizoen met hockeyen. De 30-jarige tophockeyster heeft via Instagram haar afscheid aangekondigd. "Het is mooi geweest", schrijft De Waard, die in haar loopbaan twee keer tot beste hockeyster van de wereld werd verkozen.

2 uur geleden
Verstappen zesde bij sprintrace Miami, zege voor Norris

MIAMI (ANP) - Max Verstappen is als zesde geëindigd in de sprintrace bij de Grote Prijs van Miami. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull was de race over 100 kilometer op de vijfde positie begonnen. Na een matige start wist hij nog een plek terug te winnen. De winst ging naar Lando Norris van McLaren. Het was de vierde sprintzege uit zijn carrière.

2 uur geleden
Estafetteploegen 4x400 meter naar finale World Relays, WK zeker

GABORONE (ANP) - Lieke Klaver heeft zich in Gaborone (Botswana) met de Nederlandse estafettevrouwen op de 4x400 meter geplaatst voor de finale van de World Relays. De formatie, zonder Femke Broeders-Bol, plaatste zich op basis van tijd en stelde daarmee ook een ticket veilig voor de WK atletiek van volgend jaar in Beijing. Ook de Nederlandse estafettemannen op de 4x400 meter en de 4x100 meter slaagden hierin.

3 uur geleden
Pogacar boekt derde ritzege in Ronde van Romandië

CHARMEY (ANP) - Tadej Pogacar heeft zijn derde ritzege geboekt in de Ronde van Romandië. De wereldkampioen van UAE Team Emirates kwam in de vierde etappe na bijna 150 kilometer solo aan in Charmey. De Sloveen bleef de Duitser Florian Lipowitz 14 seconden voor en verstevigde daarmee zijn leidende positie in het algemeen klassement.

5 uur geleden