Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Onderzoek naar verdwenen miljoenen voormalig topsprinter Bolt

Onderzoek naar verdwenen miljoenen voormalig topsprinter Bolt

KINGSTON (ANP) - Financiële opsporingsinstanties in Jamaica doen onderzoek naar een rekening van voormalig topsprinter Usain Bolt. Van die rekening zijn naar verluidt miljoenen dollars verdwenen.

Bolt had de rekening bij de Jamaicaanse investeringsmaatschappij Stocks and Securities Limited (SSL). Zijn zaakwaarnemer Nugent Walker vertelde de Jamaicaanse krant The Gleaner dat achtvoudig olympisch kampioen Bolt afgelopen woensdag ontdekte dat er heel veel geld miste op zijn rekening.

"Alle relevante stappen zijn ondernomen om dit tot op de bodem uit te zoeken," verklaarde Walker, die nog niet kon aangeven om welke bedragen het gaat en hoelang het onderzoek zou gaan duren. "Usain zit al meer dan 10 jaar bij deze firma. Zijn hele portefeuille wordt doorgelicht."

Grootschalige fraude

Volgens The Gleaner is een voormalig werknemer van SSL betrokken bij grootschalige fraude bij het bedrijf en de verdwenen miljoenen van Bolt zouden onderdeel zijn van die fraude.

Bolt won drie keer olympisch goud op de 100 én 200 meter, veroverde elf wereldtitels op de sprint en is nog altijd wereldrecordhouder op de 100 en 200 meter (9,58 en 19,19)

Meer uit Sport

Verstappen spreekt van 'positieve stap' na eerste racedag Miami

MIAMI (ANP) - Max Verstappen kijkt met een goed gevoel terug op de eerste racedag bij de Grote Prijs van Miami. Na de verbeteringen aan zijn Red Bull tijdens de onderbreking van het Formule 1-seizoen reed hij de tweede tijd in de vrije training en eindigde hij als vijfde in de sprintkwalificatie.

6 uur geleden
Norris ziet pole in sprintrace Miami als beloning voor team

MIAMI (ANP) - Coureur Lando Norris van McLaren was blij dat de verbeteringen die de renstal doorvoerde tijdens de pauze in het Formule 1-seizoen zich in Miami uitbetaalden met de beste tijd in sprintkwalificatie. "Het is een mooie beloning voor het team, dat hard heeft gewerkt aan de auto", zei de regerend wereldkampioen.

6 uur geleden
Verstappen start als vijfde in sprintrace Miami, pole voor Norris

MIAMI (ANP) - Max Verstappen heeft zijn goede vrije training een redelijk vervolg gegeven in de sprintkwalificatie bij de Grote Prijs van Miami. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull tekende op het zeer warme stratencircuit rondom het Hard Rock Stadium voor de vijfde tijd. Lando Norris van McLaren was de snelste in de sprintkwalificatie en start zaterdag vanaf poleposition.

6 uur geleden
Zverev maakt einde aan opmars Blockx en treft Sinner in Madrid

MADRID (ANP) - Alexander Zverev heeft op het masterstoernooi van Madrid een einde gemaakt aan de opmars van de Belgische tennisser Alexander Blockx. De als tweede geplaatste Duitser won met 6-2 7-5 en treft in de finale de als eerste geplaatste Italiaan Jannik Sinner.

10 uur geleden
Franse kampioen Godon boekt tweede zege in Ronde van Romandië

ORBE (ANP) - Wielrenner Dorian Godon heeft zijn tweede zege geboekt in de Ronde van Romandië. De Franse kampioen van Ineos Grenadiers was na 176 kilometer de beste in een sprint van een uitgedund peloton. Hij versloeg Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland en Valentin Paret-Peintre uit Frankrijk. De Sloveense wereldkampioen en geletruidrager Tadej Pogacar werd vierde.

15 uur geleden
Sinner bereikt voor het eerst finale van tennistoernooi Madrid

MADRID (ANP) - Jannik Sinner staat voor het eerst in de finale van het tennistoernooi van Madrid. In de halve finale was de Italiaanse nummer 1 van de wereld in twee sets te sterk voor de Fransman Arthur Fils: 6-2 6-4.

15 uur geleden
Antonelli ziet aanpassingen in Formule 1 als 'goede eerste stap'

MIAMI (ANP) - Kimi Antonelli ziet de recente aanpassingen in het motorreglement van de Formule 1 als een stap vooruit. Dat zei de 19-jarige leider in de WK-stand bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Miami van zondag.

1 dag geleden