Onderzoek naar oorzaak fataal ongeval Chaam loopt nog
CHAAM (ANP) - De politie weet nog niet wat de oorzaak is van het ongeval zaterdagmiddag in het Noord-Brabantse Chaam, waarbij twee kleine kinderen om het leven kwamen. De auto waarin zij samen met nog een ander kind onder de 5 jaar en hun moeder zaten, reed op een nagenoeg rechte weg tegen een boom aan, meldt de politie zondag.
Het verhoor van de moeder, die de auto bestuurde, vindt pas later plaats, omdat de gezondheid van de vrouw voorgaat, en vanwege de "dramatische situatie" waarin ze verkeert, aldus de politie.
De auto botste zaterdag rond 16.45 uur op de Oude Bredasebaan op een boom. Getuigen verleenden eerste hulp. Een van de kinderen, een 4-jarige, was er slecht aan toe en moest meteen gereanimeerd worden, maar dat mocht niet meer baten. De vrouw en twee andere kinderen, onder wie een baby, werden naar verschillende ziekenhuizen gebracht. In de loop van de avond overleed de baby aan zijn verwondingen.
Voor de getuigen is Slachtofferhulp ingeschakeld. Familieagenten worden ingezet om de contacten te onderhouden tussen het onderzoeksteam en de nabestaanden en om hen "op allerlei manieren bij te staan in deze moeilijke tijden". De politie meldt verder intens mee te leven met de familie.
Meer uit Binnenland
HOUTEN (ANP) - Het is voorlopig klaar met het winterse weer. "Deze week staan zelfs de eerste echte lentedagen op het programma met woensdag zeer lokaal zelfs bijna 20 graden", schrijft Weeronline. Dinsdag verwacht het weerbureau de eerste "lenteachtige" taferelen.
8 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Tijdens de jaarlijkse herdenking van het bombardement op Nijmegen hebben actievoerders van XR Justice Now de toespraak van de Amerikaanse ambassadeur Joe Popolo verstoord. De politie heeft negen mensen opgepakt wegens verstoring van de openbare orde, aldus een woordvoerder.
19 minuten geledenBOXTEL (ANP) - De verdachte die is opgepakt voor het neersteken van een vrouw in Boxtel (Noord-Brabant) is een 62-jarige vrouw uit dezelfde plaats. De politie meldt dat de bewoonster zondagochtend de voordeur van haar woning aan de Annastraat opende en toen werd neergestoken. Ze raakte ernstig gewond. De verdachte zit vast.
26 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ruim zeshonderd mensen staan zondagmiddag op de Dam in Amsterdam om daar te herdenken dat Rusland deze week vier jaar geleden Oekraïne binnenviel. Aan een protestmars vanaf het Museumplein deden zo'n driehonderd tot vierhonderd mensen mee.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - In Amsterdam nemen zo'n 300 tot 400 mensen deel aan een protestmars vanaf het Museumplein naar de Dam om te herdenken dat Rusland deze week vier jaar geleden Oekraïne binnenviel.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Premier Dick Schoof heeft zondag op X gememoreerd dat de Winterspelen erop zitten voor Nederland. "Wat was het een ongelooflijk mooi feest en wat hebben we genoten van twee weken absolute topsport. Met tien gouden, zeven zilveren en drie bronzen medailles waren dit de meest succesvolle Winterspelen ooit."
2 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Het overlijden van Koos Postema heeft tot veel reacties geleid uit media en politiek. Zondag werd bekend dat de radio- en tv-presentator op 93-jarige leeftijd is overleden.
2 uur geleden