Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Onderzoek grensoverschrijdend gedrag Overmars afgerond

Onderzoek grensoverschrijdend gedrag Overmars afgerond

HILVERSUM (ANP) - Het onderzoek naar het grensoverschrijdende gedrag waar Marc Overmars zich bij Ajax schuldig aan zou hebben gemaakt is afgerond, zo heeft het Instituut Sportrechtspraak bevestigd. Binnen enkele weken volgt er een uitspraak van de tuchtcommissie, aldus directeur Henk van Aller.

"De onderzoeksfase is nu afgerond en de aanklager heeft met zijn team van onderzoekers alle feiten verzameld", aldus Van Aller. "Het feitenrelaas is met een aangifte voorgelegd aan de tuchtcommissie, die spoedig uitspraak zal doen."

De inmiddels 50 jaar oude Overmars vertrok in februari van vorig jaar bij Ajax na verschillende meldingen van grensoverschrijdend gedrag richting vrouwelijk personeel van de club uit Amsterdam. Zo zou de voormalig technisch directeur van Ajax ook foto's van zijn geslachtsdeel hebben verstuurd naar vrouwen.

Na zijn vertrek bij Ajax trad Overmars al snel in dienst bij de Belgische club Royal Antwerp FC, waar hij nu de technische leiding heeft.

De uitspraak van de tuchtcommissie wordt schriftelijk verspreid. Vervolgens kan Overmars nog in beroep gaan.

Meer uit Voetbal

PEC herstelt zich met zege op Sparta van afgang tegen Heracles

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft zich in de Eredivisie gerevancheerd voor de pijnlijke 8-2-nederlaag van zondag bij Heracles Almelo. Het elftal van trainer Henry van der Vegt zette Sparta Rotterdam met 1-0 aan de kant en klom van de zestiende naar de vijftiende plaats met 12 punten uit twaalf wedstrijden. Dat zijn 2 punten meer dan Excelsior en 3 punten meer dan Telstar en Heracles.

9 uur geleden
Fortuna Sittard passeert Heerenveen na thuiszege

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard is sc Heerenveen weer gepasseerd op de ranglijst in de Eredivisie. De ploeg van trainer Danny Buijs won in eigen stadion met 2-0 van de Friezen door treffers van Paul Gladon en Mo Ihattaren. Fortuna boekte zo na drie competitienederlagen op rij de vijfde overwinning van het seizoen.

9 uur geleden
Voetbalsters Oranje grijpen bij WK onder 17 naast titel

RABAT (ANP) - De Nederlandse voetbalsters zijn er bij het wereldkampioenschap onder 17 niet in geslaagd de titel te winnen. Regerend wereldkampioen Noord-Korea was in het Prince Moulay Abdellah Stadion in de Marokkaanse hoofdstad Rabat met 3-0 te sterk. De eindstand was bij rust al bereikt.

9 uur geleden
Volendam klopt NAC Breda (2-1) na rode kaarten Holtby en Jensen

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is NAC Breda op de ranglijst van de Eredivisie gepasseerd. De Noord-Hollanders wonnen voor eigen publiek met 2-1 en hebben na twaalf speelronden 13 punten. NAC blijft op 12 punten staan. Volendam is nu dertiende en NAC veertiende.

10 uur geleden
Invaller Brobbey helpt Sunderland in blessuretijd naast Arsenal

SUNDERLAND (ANP) - Koploper Arsenal heeft in de Premier League punten verspeeld. De Londenaren moesten bij Sunderland genoegen nemen met een gelijkspel. Invaller Brian Brobbey zorgde in blessuretijd op acrobatische wijze voor de 2-2 namens Sunderland.

10 uur geleden
Heracles wint ook bij Excelsior en is bijna van laatste plaats af

ROTTERDAM (ANP) - Heracles blijft goed presteren onder leiding van interim-trainer Hendrie Krüzen. De Almeloërs wonnen met 2-1 bij Excelsior en zijn daarmee in de Eredivisie bijna van de laatste plaats af. Heracles heeft nu net als nummer 17 Telstar na twaalf speelronden 9 punten.

13 uur geleden
Doekhi bezorgt Bayern met twee treffers eerste puntenverlies

BERLIJN (ANP) - Bayern München is in de Bundesliga niet langer zonder puntenverlies. Union Berlin hield de koploper op 2-2. Verdediger Danilo Doekhi maakte beide doelpunten voor Union. Drie weken geleden was de 27-jarige geboren Rotterdammer ook al twee keer trefzeker, toen tegen Borussia Mönchengladbach.

14 uur geleden