Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Onderzoek explosie Rotterdam gaat nog wel even duren

Onderzoek explosie Rotterdam gaat nog wel even duren

ROTTERDAM (ANP) - Het onderzoek naar de omstandigheden rond de explosie en brand, vorige week maandag aan de Schammenkamp in Rotterdam waarbij drie doden vielen gaat nog wel even duren, zegt de politie. "Dat kan dagen zijn, maar kan ook nog weken gaan duren", aldus een woordvoerder.

De politie houdt in het onderzoek zeker ook rekening met eventuele betrokkenheid van een van de dodelijke slachtoffers bij het mogelijke drugslab. Afgelopen weekeinde meldde de politie dat er tussen de brokstukken aanwijzingen zijn gevonden die duiden op de aanwezigheid van een drugslab.

Zaterdag is een 34-jarige Rotterdammer aangehouden die wordt verdacht van betrokkenheid bij de productie van verdovende middelen op de Schammenkamp. Hij is ook de man die op eigen initiatief met anderen is gaan zoeken naar het lichaam van een van de drie vermisten. Ze wisten hun familielid te traceren en onder het puin vandaan te halen op het moment dat door instortingsgevaar het nog te gevaarlijk werd geacht voor hulpverleners om te gaan zoeken.

Afgelopen vrijdag hebben leden van de Forensische Opsporing de laatste fysieke bewijzen veiliggesteld op de plaats van de explosie. De plek is vrijgegeven. Maandag, na het bezoek van demissionair premier Mark Rutte, zijn werklieden verder gegaan met het verwijderen van het puin en het herstellen van de schade. Bij het appartementsgebouw pal tegenover de plaats van de explosie worden nieuwe ramen aangebracht.

Meer uit Binnenland

Honderden aanwezigen bij herdenking dodelijke explosie Tarwekamp

DEN HAAG (ANP) - In de Adventkerk in Den Haag is zondagmiddag de openbare herdenkingsbijeenkomst begonnen voor de dodelijke explosie aan de Tarwekamp in de wijk Mariahoeve. "Vandaag is een emotioneel moment, en voor al die emotie is ruimte", sprak de ceremoniemeester de honderden aanwezigen toe.

1 uur geleden
Verlies jonge vrouwen Den Haag "niet te bevatten" voor familie

DEN HAAG (ANP) - De familie van de twee jonge vrouwen die afgelopen donderdag overleden na een ongeval op de Haagse Bezuidenhoutseweg, noemt het "onbeschrijflijk oneerlijk en niet te bevatten dat zij er ineens niet meer zijn". De vrouwen "zijn op een tragische manier overleden op een dag die feestelijk had moeten zijn", schrijven zij in een verklaring van de organisatie Namens de Familie.

3 uur geleden
Twee gevechtsvliegtuigen opgestegen vanaf Volkel na alarmering

VOLKEL (ANP) - De Koninklijke Luchtmacht heeft twee gevechtsvliegtuigen laten opstijgen vanaf de militaire vliegbasis in Volkel.

4 uur geleden
PI Vught wil aangifte doen na gijzeling, medewerkers ongedeerd

VUGHT (ANP) - De PI Vught is van plan aangifte te doen, nadat vrijdag op een afdeling van het Penitentiair Psychiatrisch Centrum (PPC) drie medewerkers werden gegijzeld door een gedetineerde. Dit meldt de Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI) zaterdag.

1 dag geleden
Marco Borsato gaat het komende jaar niet optreden

DEN HAAG (ANP) - Marco Borsato treedt het komende jaar niet op. Dat laat zijn management zaterdag weten aan het ANP, in reactie op de uitnodiging die André Rieu de zanger deed.

1 dag geleden
Erik de Zwart onderzoekt digitaal kanaal over treinen

HILVERSUM (ANP) - Erik de Zwart onderzoekt de mogelijkheden voor een digitaal televisiekanaal over treinen. Dat laat hij zaterdag aan het ANP weten. De Zwart voert hierover op dit moment gesprekken met kabelaars als Ziggo en KPN. Volgens de mediaondernemer blijkt uit een representatief onderzoek dat hij heeft gedaan dat twee op de drie Nederlanders hier interesse voor zouden hebben.

1 dag geleden
Minister belt met 'Hoofdpiet' Van der Laan over doodsbedreigingen

DEN HAAG (ANP) - Demissionair minister Gouke Moes (OCW) heeft vrijdag telefonisch gesproken met cabaretier Niels van der Laan over de doodsbedreigingen aan zijn adres. Dat laat een woordvoerder van Van der Laan zaterdag aan het ANP weten. Het was een "privégesprek" waarover zij verder geen details deelt.

1 dag geleden