Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Onderscheiding voor Sergio Ramos bij afscheid Real Madrid

Onderscheiding voor Sergio Ramos bij afscheid Real Madrid

MADRID (ANP) - Sergio Ramos heeft bij zijn afscheid als speler van Real Madrid een hoge onderscheiding gekregen. Voorzitter Florentino Pérez spelde een insigne op bij de 35-jarige Spaanse verdediger, die zestien jaar voor de 'Koninklijke' speelde. Ramos hield het in zijn speech niet droog.

"Dit is geen vaarwel, maar een 'tot ziens'. Ik kom hier op een dag terug, dat weet ik zeker", zei de verdediger, die niets losliet over zijn toekomst. "Ik wil Real Madrid enorm bedanken. Ik draag jullie voor altijd bij me in mijn hart. Het is onvermijdelijk dat ik emotioneel word, ik had graag afscheid genomen in het stadion Santiago Bernabeu." Zijn familieleden waren aanwezig bij de afscheidsceremonie op het hoofdkwartier van Real.

Real Madrid maakte woensdag bekend dat de verdediger, die in 2005 overkwam van Sevilla, afscheid neemt. Ramos kon met de clubleiding geen akkoord bereiken over contractverlenging. Hij poseerde tijdens de ceremonie met de 22 prijzen die hij in dienst van Real Madrid won, waaronder vier keer de Champions League. Ramos speelde 671 wedstrijden voor Real, waarin hij 101 doelpunten maakte. In de Champions League-finale van 2014 tegen stadgenoot Atlético Madrid kopte de verdediger in blessuretijd de 1-1 binnen, waarna Real in de verlenging met 4-1 won.

Als transfervrije speler heeft Ramos de clubs nu voor het uitzoeken. Manchester City, Paris Saint-Germain, Manchester United en ook zijn oude club Sevilla worden genoemd.

Meer uit Voetbal

Infantino wil met alle bonden praten over hervormingen FIFA

ZÜRICH (ANP/RTR/AFP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil overleggen met de overkoepelende confederaties en nationale bonden over hervormingen van de mondiale voetbalbond. Dit heeft hij maandag voorgesteld in een brief aan de 211 aangesloten bonden, die ook het ANP heeft ingezien.

1 uur geleden
Atlético maant Mourinho: stop met lastigvallen arbitrage

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft trainer José Mourinho van Real Madrid te verstaan gegeven dat hij moet ophouden om de scheidsrechters te intimideren. De club deed dat op X door een uitgeprinte foto te tonen met daarop een afbeelding van de Portugese coach en de tekst: stop met lastigvallen van de arbitrage ('Stop acoso arbitral ya')

2 uur geleden
Jurriën Timber traint na blessure nog apart bij Oranje

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is de voorbereiding op de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League begonnen zonder Jurriën Timber. De net van een blessure herstelde verdediger van Arsenal werkte aan de rand van het veld in Zeist een training af op de hometrainer, met naast zich assistent Ruud van Nistelrooij.

5 uur geleden
Engeland ziet vijf spelers afhaken voor komende interlandperiode

LONDEN (ANP/RTR) - Bondscoach Thomas Tuchel van Engeland kan voor de komende interlands niet beschikken over Cole Palmer, Declan Rice, Marcus Rashford, Tino Livramento en Kobbie Mainoo. De vijf hebben zich geblesseerd afgemeld voor de wedstrijden in de Nations League tegen Spanje, Tsjechië, Kroatië en nogmaals Tsjechië.

7 uur geleden
Spaanse bondscoach De la Fuente verlengt contract tot na EK 2032

MADRID (ANP/RTR) - Bondscoach Luis de la Fuente van Spanje heeft zijn contract bij de Spaanse voetbalbond (RFEF) verlengd tot en met het EK van 2032. Dat maakte de RFEF bekend. De 65-jarige coach won met Spanje onder meer het afgelopen WK.

9 uur geleden
Van Dijk was er na gesprek met Xavi snel uit om door te gaan

ZEIST (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk was er na een gesprek met de nieuwe bondscoach Xavi Hernández snel uit om langer door te gaan als international. Dat vertelt de 35-jarige verdediger maandag in gesprek met ESPN.

9 uur geleden
Xavi ziet belangrijke rol voor bij Oranje teruggekeerde Veerman

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández ziet bij het Nederlands elftal een belangrijke rol weggelegd voor Joey Veerman. De middenvelder van Borussia Dortmund raakte na het EK van 2024 buiten beeld bij de toenmalige bondscoach Ronald Koeman, maar is door zijn Spaanse vervanger direct weer bij de selectie gehaald.

10 uur geleden