Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Onderscheiding voor Sergio Ramos bij afscheid Real Madrid

Onderscheiding voor Sergio Ramos bij afscheid Real Madrid

MADRID (ANP) - Sergio Ramos heeft bij zijn afscheid als speler van Real Madrid een hoge onderscheiding gekregen. Voorzitter Florentino Pérez spelde een insigne op bij de 35-jarige Spaanse verdediger, die zestien jaar voor de 'Koninklijke' speelde. Ramos hield het in zijn speech niet droog.

"Dit is geen vaarwel, maar een 'tot ziens'. Ik kom hier op een dag terug, dat weet ik zeker", zei de verdediger, die niets losliet over zijn toekomst. "Ik wil Real Madrid enorm bedanken. Ik draag jullie voor altijd bij me in mijn hart. Het is onvermijdelijk dat ik emotioneel word, ik had graag afscheid genomen in het stadion Santiago Bernabeu." Zijn familieleden waren aanwezig bij de afscheidsceremonie op het hoofdkwartier van Real.

Real Madrid maakte woensdag bekend dat de verdediger, die in 2005 overkwam van Sevilla, afscheid neemt. Ramos kon met de clubleiding geen akkoord bereiken over contractverlenging. Hij poseerde tijdens de ceremonie met de 22 prijzen die hij in dienst van Real Madrid won, waaronder vier keer de Champions League. Ramos speelde 671 wedstrijden voor Real, waarin hij 101 doelpunten maakte. In de Champions League-finale van 2014 tegen stadgenoot Atlético Madrid kopte de verdediger in blessuretijd de 1-1 binnen, waarna Real in de verlenging met 4-1 won.

Als transfervrije speler heeft Ramos de clubs nu voor het uitzoeken. Manchester City, Paris Saint-Germain, Manchester United en ook zijn oude club Sevilla worden genoemd.

Meer uit Voetbal

Liverpool verslaat Atlético Madrid bij start Champions League

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League afgesloten met een zege op Atlético Madrid. Op Anfield wonnen de Engelsen van trainer Andoni Iraola met 2-1.

3 uur geleden
PSG begint Champions League met ruime zege op Slovan Bratislava

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is het hoofdtoernooi van de Champions League begonnen met een ruime zege op Slovan Bratislava. De titelhouder uit Parijs won in eigen huis met 6-1.

4 uur geleden
Van Bronckhorst: FC Barcelona is nu beste ploeg van de wereld

BARCELONA (ANP) - Voor trainer Giovanni van Bronckhorst komt de forse nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona (5-1) in de Champions League niet helemaal als een verrassing. "Ik denk dat we net tegen de beste ploeg van dit moment in de wereld hebben gespeeld", zei hij op een persconferentie vlak na de wedstrijd.

4 uur geleden
Valente baalt van tegentreffers, maar geniet ook van FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Luciano Valente wilde na de kansloze nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona (5-1) vooral vasthouden aan een aantal positieve punten. "We hebben ook lef getoond", zei de aanvoerder van de club uit Rotterdam. "Als het even kon, probeerden we te voetballen. Ik ga natuurlijk niet de polonaise lopen na vijf tegentreffers. Maar het was wel een bijzondere avond voor me. Ik baal enorm, maar ik heb ook genoten. Dit Barcelona is een fantastisch elftal. Ze scoren wel vaker vijf keer."

5 uur geleden
Demirović leidt VfB Stuttgart naar zege op Viking FK

STUTTGART (ANP) - Aan de hand van Ermedin Demirović heeft VfB Stuttgart de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League gewonnen. In de Zuid-Duitse stad werd het Noorse Viking FK met 3-1 verslagen.

6 uur geleden
Twente boekt tegen Telstar derde competitiezege

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft tegen Telstar de derde zege van het seizoen in de Eredivisie geboekt. De ploeg van coach John van den Brom won in Enschede met 1-0 door een treffer van Sondre Ørjasæter.

6 uur geleden
Oppermachtig FC Barcelona scoort vijf keer tegen Feyenoord

BARCELONA (ANP) - Feyenoord merkte in de uitwedstrijd tegen FC Barcelona dat het zich nog niet kan meten met de beste ploegen van de Champions League. De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst leed een kansloze nederlaag in Camp Nou (5-1), waar vooral de thuisploeg soms heel mooie dingen liet zien.

6 uur geleden