Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Onderscheiding voor Sergio Ramos bij afscheid Real Madrid

Onderscheiding voor Sergio Ramos bij afscheid Real Madrid

MADRID (ANP) - Sergio Ramos heeft bij zijn afscheid als speler van Real Madrid een hoge onderscheiding gekregen. Voorzitter Florentino Pérez spelde een insigne op bij de 35-jarige Spaanse verdediger, die zestien jaar voor de 'Koninklijke' speelde. Ramos hield het in zijn speech niet droog.

"Dit is geen vaarwel, maar een 'tot ziens'. Ik kom hier op een dag terug, dat weet ik zeker", zei de verdediger, die niets losliet over zijn toekomst. "Ik wil Real Madrid enorm bedanken. Ik draag jullie voor altijd bij me in mijn hart. Het is onvermijdelijk dat ik emotioneel word, ik had graag afscheid genomen in het stadion Santiago Bernabeu." Zijn familieleden waren aanwezig bij de afscheidsceremonie op het hoofdkwartier van Real.

Real Madrid maakte woensdag bekend dat de verdediger, die in 2005 overkwam van Sevilla, afscheid neemt. Ramos kon met de clubleiding geen akkoord bereiken over contractverlenging. Hij poseerde tijdens de ceremonie met de 22 prijzen die hij in dienst van Real Madrid won, waaronder vier keer de Champions League. Ramos speelde 671 wedstrijden voor Real, waarin hij 101 doelpunten maakte. In de Champions League-finale van 2014 tegen stadgenoot Atlético Madrid kopte de verdediger in blessuretijd de 1-1 binnen, waarna Real in de verlenging met 4-1 won.

Als transfervrije speler heeft Ramos de clubs nu voor het uitzoeken. Manchester City, Paris Saint-Germain, Manchester United en ook zijn oude club Sevilla worden genoemd.

Meer uit Voetbal

Barcelona ziet verdedigers terugkeren voor duel met Atlético

BARCELONA (ANP) - Verdedigers Eric García en Andreas Christensen keren na blessures terug in de selectie van FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft het duo opgenomen in zijn selectie voor het uitduel van zondag met Atlético Madrid.

2 uur geleden
Twente-trainer Van den Brom kijkt uit naar boeiend duel met Ajax

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom kijkt uit naar de thuiswedstrijd van FC Twente tegen Ajax. "Ik verwacht een boeiend duel tussen twee teams die elkaar weinig ontlopen. Het is een wedstrijd om de bovenste plaatsen en dat zijn de wedstrijden die je graag wilt spelen", vertelt hij zaterdag op de website van zijn club.

2 uur geleden
Pastoor nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Alex Pastoor is de nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle. De 60-jarige oefenmeester tekent volgens zijn nieuwe club een contract dat aan het einde van dit seizoen afloopt.

5 uur geleden
Caribische voetbalbonden steunen FIFA-voorzitter Infantino

CASTRIES (ANP) - Gianni Infantino kan volgend jaar maart tijdens de verkiezingen voor een voorzitter van de FIFA ook rekenen op de steun van de Caribische Voetbal Unie (CFU). De organisatie staat unaniem achter de Zwitserse baas van de wereldvoetbalbond. Dat bleek na een vergadering op het eiland Saint Lucia.

6 uur geleden
Willem II pakt tegen PEC derde punt van dit Eredivisieseizoen

TILBURG (ANP) - Hekkensluiter Willem II heeft tegen PEC Zwolle het derde punt van dit Eredivisieseizoen gepakt. In Tilburg werd het vrijdagavond 1-1. Het betekent ook het eerste punt sinds de terugkeer van trainer Jurgen Streppel. Hij vervangt de in oktober ontslagen John Stegeman en begon een week geleden met een 7-0-nederlaag bij PSV. PEC, dat ook een trainerswissel onderging, heeft nu 12 punten uit twaalf wedstrijden en staat voorlopig dertiende.

18 uur geleden
Koploper Heracles wint ruim van Roda en loopt uit op nummer 2 VVV

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft vrijdag met 5-1 gewonnen van Roda JC en is daarmee uitgelopen op de ranglijst in de eerste divisie. De koploper heeft 35 punten na veertien wedstrijden. Nummer 2 VVV-Venlo speelde met 1-1 gelijk tegen Jong PSV en heeft 29 punten. Tristan van Gilst had met drie doelpunten een groot aandeel in de overwinning van Heracles. Ook topscorer van de eerste divisie Jean-Paul N'Djoli was met twee doelpunten belangrijk.

18 uur geleden
Frankrijk zonder Dembélé, met Mbappé naar Nations League

PARIJS (ANP) - Frankrijk moet het in de Nations League stellen zonder Ousmane Dembélé. De aanvaller van Paris Saint-Germain is nog altijd geblesseerd aan zijn hamstring en is vrijdag niet opgenomen in de selectie van bondscoach Zinédine Zidane. Aanvoerder Kylian Mbappé, die de vorige interlandperiode grotendeels miste vanwege een blessure, is wel weer beschikbaar voor het nationale elftal.

20 uur geleden