Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Onderscheiding voor Sergio Ramos bij afscheid Real Madrid

Onderscheiding voor Sergio Ramos bij afscheid Real Madrid

MADRID (ANP) - Sergio Ramos heeft bij zijn afscheid als speler van Real Madrid een hoge onderscheiding gekregen. Voorzitter Florentino Pérez spelde een insigne op bij de 35-jarige Spaanse verdediger, die zestien jaar voor de 'Koninklijke' speelde. Ramos hield het in zijn speech niet droog.

"Dit is geen vaarwel, maar een 'tot ziens'. Ik kom hier op een dag terug, dat weet ik zeker", zei de verdediger, die niets losliet over zijn toekomst. "Ik wil Real Madrid enorm bedanken. Ik draag jullie voor altijd bij me in mijn hart. Het is onvermijdelijk dat ik emotioneel word, ik had graag afscheid genomen in het stadion Santiago Bernabeu." Zijn familieleden waren aanwezig bij de afscheidsceremonie op het hoofdkwartier van Real.

Real Madrid maakte woensdag bekend dat de verdediger, die in 2005 overkwam van Sevilla, afscheid neemt. Ramos kon met de clubleiding geen akkoord bereiken over contractverlenging. Hij poseerde tijdens de ceremonie met de 22 prijzen die hij in dienst van Real Madrid won, waaronder vier keer de Champions League. Ramos speelde 671 wedstrijden voor Real, waarin hij 101 doelpunten maakte. In de Champions League-finale van 2014 tegen stadgenoot Atlético Madrid kopte de verdediger in blessuretijd de 1-1 binnen, waarna Real in de verlenging met 4-1 won.

Als transfervrije speler heeft Ramos de clubs nu voor het uitzoeken. Manchester City, Paris Saint-Germain, Manchester United en ook zijn oude club Sevilla worden genoemd.

Meer uit Voetbal

FC Groningen verliest tegen Twente vijfde competitieduel op rij

ENSCHEDE (ANP) - FC Groningen heeft voor de vijfde keer op rij een competitiewedstrijd verloren. Het elftal van Dick Lukkien ging zondag in Enschede met 2-1 ten onder tegen FC Twente. FC Groningen staat na 24 wedstrijden met 31 punten op de achtste plaats. FC Twente is met 38 punten de nummer 5 van de Eredivisie.

2 uur geleden
Bayern München-verdediger Davies loopt spierblessure op

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan voorlopig geen beroep doen op verdediger Alphonso Davies. De 25-jarige international van Canada kampt met een spierblessure. Dat maakte de koploper van de Bundesliga bekend in een medische update.

7 uur geleden
Messi verliest met Inter Miami eerste wedstrijd van het seizoen

LOS ANGELES (ANP) - Titelverdediger Inter Miami heeft een zware nederlaag geleden in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen in de Verenigde Staten. De ploeg van sterspeler Lionel Messi ging met 3-0 onderuit bij Los Angeles FC.

8 uur geleden
Grim: gelijkspel was maximaal haalbare voor Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim erkende dat een gelijkspel van Ajax tegen NEC (1-1) misschien wel het maximaal haalbare was. "Maar dat wil je natuurlijk niet als je Ajax bent", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.

15 uur geleden
Ajax en NEC spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en NEC heeft geen winnaar opgeleverd. De ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA: 1-1. Beide ploegen dreigen verder achterop te raken op Feyenoord. De nummer 2 van de ranglijst uit Rotterdam begint zondag met een voorsprong van 2 punten op beide concurrenten aan het thuisduel met Telstar.

17 uur geleden
Manchester City verslaat Newcastle en verkleint gat met Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft door een 2-1 thuiszege op Newcastle United de achterstand op koploper Arsenal verkleind tot 2 punten. Na elk 27 wedstrijden te hebben gespeeld staat Arsenal op 58 punten, City heeft er 56. Zondag staat de derby van Noord-Londen tussen Tottenham en Arsenal op het programma.

17 uur geleden
NAC wint van FC Volendam met 1-0 door doelpunt in slotfase

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft in eigen huis met 1-0 gewonnen van FC Volendam. Na de overwinning staat NAC nog altijd 16e in de Eredivisie, met nu 4 punten voorsprong op nummer 17 Telstar. Volendam staat 14e. Pepijn Reulen maakte in de slotfase het enige doelpunt van de avond.

18 uur geleden