Onbeslist duel tussen Stengs en Boadu in Franse competitie
NICE (ANP) - Het duel tussen de vrienden Calvin Stengs en Myron Boadu in de Franse voetbalcompetitie heeft geen winnaar opgeleverd. De oud-spelers van AZ, die de afgelopen jaren tot de smaakmakers in Alkmaar behoorden, kwamen elkaar tegen met hun nieuwe clubs OGC Nice (Stengs) en AS Monaco (Boadu). De competitiewedstrijd eindigde in 2-2.
Stengs had net als middenvelder Pablo Rosario (ex-PSV) een basisplaats bij de thuisclub. Beide Nederlanders werden vlak voor tijd gewisseld. Stengs veroorzaakte een strafschop die Wissam Ben Yedder benutte (2-2)
Boadu kwam in de 82e minuut in het veld bij Monaco en kreeg direct een grote kans op de winnende treffer, maar hij miste alleen voor de keeper. Amine Gouiri had Nice aan de winst kunnen helpen, maar hij schoot een penalty naast het doel. Justin Kluivert bleef bij de thuisclub op de bank zitten.
Nice staat met 10 punten uit vijf duels op de vierde plek in de Ligue 1, Monaco neemt met 5 punten uit zes wedstrijden de vijftiende plaats in.
Meer uit Voetbal
VELSEN (ANP) - Telstar heeft het schikkingsvoorstel van de KNVB geaccepteerd voor het afsteken van vuurwerk tijdens de thuiswedstrijd tegen Excelsior in de Eredivisie op 1 november 2025. Het voorstel betreft een boete van 10.000 euro, waarvan 2500 euro voorwaardelijk. Dat heeft de club woensdag bekendgemaakt.
1 uur geledenSEVILLA (ANP) - Matías Almeyda is woensdag voor zeven wedstrijden geschorst nadat hij afgelopen weekend een rode kaart kreeg bij het duel tussen Sevilla en Alavés (1-1). De Argentijnse coach van Sevilla werd weggestuurd, maar liep daarna boos het veld in om bezwaar te maken bij de scheidsrechter.
2 uur geledenLISSABON (ANP/RTR) - Spelers van Real Madrid zijn boos op Benfica-speler Gianluca Prestianni na zijn vermeende racistische uitlatingen tegen Real Madrid-aanvaller Vinicius Júnior dinsdagavond. Onder anderen vedette Kylian Mbappé zegt de opmerkingen te hebben gehoord. "We kunnen niet accepteren dat een speler in het belangrijkste Europese toernooi zich zo gedraagt. Deze man verdient het niet meer om in de Champions League te spelen", zei Mbappé na de 1-0-zege in Lissabon.
5 uur geledenLISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.
17 uur geledenWENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).
18 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.
20 uur geleden