Onbeduidend Leonesa kegelt Atlético Madrid uit beker
LÉON (ANP) - Cultural Leonesa, een club die uitkomt op het derde niveau in Spanje, heeft topclub Atlético Madrid uitgeschakeld in de achtste finales van de Copa del Rey, het bekertoernooi. Dat gebeurde na verlenging.
Atlético, de huidige nummer drie in La Liga, moest naar León voor het duel met het onbeduidende Cultural Leonesa. Het ging vanaf het begin niet makkelijk, maar uiteindelijk viel na ruim een uur de goal voor de Madrilenen via Ángel Correa.
Het bleek geen verlossende treffer, want Leonesa vocht zich terug in de wedstrijd en Julen Castaneda maakte in de 83e minuut de gelijkmaker. Een verlenging was nodig om een winnaar uit te wijzen. Wat Atlético ook probeerde, het lukte niet te scoren. Dat deed Sergio Benito wel in minuut 108. Hij schoot daarmee verrassend Atlético uit de beker.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van landskampioen PSV hebben de Supercup gewonnen. In het Philips Stadion in Eindhoven was de thuisploeg met 3-0 te sterk voor bekerwinnaar FC Twente.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich versterkt met middenvelder Julian Brandt. De voormalig Duits international speelde de afgelopen zeven jaar voor Borussia Dortmund en was transfervrij. Brandt heeft voor drie jaar getekend, tot medio 2029.
3 uur geledenZÜRICH (ANP) - Kevin Lamour, de operationeel directeur van wereldvoetbalbond FIFA, heeft zich vrijdag kritisch uitgelaten over voorzitter Gianni Infantino en het omstreden investeringsplan rond het WK. In een brief aan persbureau AP heeft Lamour laten weten dat medewerkers van de FIFA wat hem betreft zijn "misleid" door een gebrek aan transparantie bij Infantino.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft vrijdag tegen verslaggevers op Camp David gezegd dat hij niet met FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft gesproken over het aanbieden van aandelen in de wereldvoetbalbond aan externe investeerders. Dat stelt persbureau Reuters.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea-speler Mykhaylo Mudryk mag weer voetballen. De Engelse voetbalbond (FA) heeft in overleg met het Wereldantidopingagentschap (WADA) de tuchtzaak rondom een mogelijke dopingovertreding van de Oekraïner afgehandeld. Dit maakte de bond vrijdag bekend.
5 uur geledenZEIST (ANP) - PSV-captain Mauro Júnior blijft bij PSV. Hij wil komend seizoen de winnaarsmentaliteit bij PSV verbeelden. "Ik ken het woord winnaarsmentaliteit zeker", zei de Braziliaan in Zeist in aanloop naar de strijd om de Johan Cruijff Schaal tussen PSV en AZ zondag in Eindhoven. "Ik probeer altijd hard te werken. Binnen en buiten de lijnen. We moeten dat als team ook doen."
7 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA onderzoekt de gevolgen van een uitbreiding van het WK voetbal van 48 naar 64 landen voor het eindtoernooi van 2030. Dat blijkt uit een document dat door persbureau Reuters is ingezien.
8 uur geleden