Onana en ploeggenoten willen Van Nistelrooij behouden voor United
MANCHESTER (ANP) - Keeper André Onana en zijn ploeggenoten bij Manchester United willen dat Ruud van Nistelrooij behouden blijft voor de club. De toekomst van de interim-trainer is onduidelijk nadat de Portugees Rúben Amorim is aangesteld als opvolger van de ontslagen Erik ten Hag. Amorim is nog niet begonnen, waardoor Van Nistelrooij nog niet weet waar hij aan toe is.
"Hij heeft zoveel ervaring en adviseert ons veel. Het is fantastisch wat hij doet en de spelers zijn tevreden met hem. Maar uiteindelijk is het niet iets wat wij kunnen beslissen. De club neemt de beslissing en wij moeten die accepteren", zei Onana na de 2-0-zege op het Griekse PAOK in de Europa League tegen Engelse media. "We willen 100 procent zeker dat hij blijft. Hij is een heel goede kerel en een heel goede coach."
Van Nistelrooij heeft het nu drie duels voor het zeggen gehad bij United. Hij won verder met zijn ploeg in de League Cup met 5-2 van Leicester City en speelde met 1-1 gelijk tegen Chelsea. "Nee, ik heb tot nu toe geen contact gehad, daar is geen verandering in gekomen", liet de oud-spits eerder deze week optekenen over zijn toekomst. "Het is moeilijk om daar nu iets over te zeggen, ik wacht tot er gesprekken plaatsvinden."
Zondag speelt United opnieuw tegen Leicester, dan in de competitie. Een dag later staat Amorim voor het eerst voor de groep.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een kansloze nederlaag geleden tegen Internazionale (0-3) in de Champions League. De koploper van de Eredivisie kwam technisch, tactisch en fysiek zwaar tekort tegen de huidige nummer 2 van de Serie A.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een nieuwe tegenslag ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick keek in de Champions League-ontmoeting met AS Roma halverwege nog tegen een ruime achterstand aan, maar won door drie doelpunten in de tweede helft alsnog: 3-2.
12 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ook de vierde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique liet Villarreal, de huidige nummer 9 uit Spanje, kansloos: 0-6.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn voetbalcarrière. De international van Oranje speelde tegen Aston Villa in de Champions League zijn driehonderdste wedstrijd in het shirt van FC Barcelona. Coach Hansi Flick liet de middenvelder in de 70e minuut invallen in Camp Nou voor Pedri. FC Barcelona leidde op dat moment met 3-0.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is na 70 minuten even onderbroken geweest toen er vuurwerk op het veld terechtkwam. Een van de fakkels belandde in de buurt van doelman Josep Martínez van de bezoekers. Internazionale leidde met 3-0.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Vlak voor aanvang van het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is een moment stilte gehouden voor Jesús de Miguel, de Spaanse aanvaller van CD Tenerife die is overleden aan de gevolgen van een harde botsing maandag met de doelman van FC Andorra. Bijna alle toeschouwers in De Kuip gingen even staan en het was muisstil.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.
15 uur geleden