Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Onana en ploeggenoten willen Van Nistelrooij behouden voor United

Onana en ploeggenoten willen Van Nistelrooij behouden voor United

MANCHESTER (ANP) - Keeper André Onana en zijn ploeggenoten bij Manchester United willen dat Ruud van Nistelrooij behouden blijft voor de club. De toekomst van de interim-trainer is onduidelijk nadat de Portugees Rúben Amorim is aangesteld als opvolger van de ontslagen Erik ten Hag. Amorim is nog niet begonnen, waardoor Van Nistelrooij nog niet weet waar hij aan toe is.

"Hij heeft zoveel ervaring en adviseert ons veel. Het is fantastisch wat hij doet en de spelers zijn tevreden met hem. Maar uiteindelijk is het niet iets wat wij kunnen beslissen. De club neemt de beslissing en wij moeten die accepteren", zei Onana na de 2-0-zege op het Griekse PAOK in de Europa League tegen Engelse media. "We willen 100 procent zeker dat hij blijft. Hij is een heel goede kerel en een heel goede coach."

Van Nistelrooij heeft het nu drie duels voor het zeggen gehad bij United. Hij won verder met zijn ploeg in de League Cup met 5-2 van Leicester City en speelde met 1-1 gelijk tegen Chelsea. "Nee, ik heb tot nu toe geen contact gehad, daar is geen verandering in gekomen", liet de oud-spits eerder deze week optekenen over zijn toekomst. "Het is moeilijk om daar nu iets over te zeggen, ik wacht tot er gesprekken plaatsvinden."

Zondag speelt United opnieuw tegen Leicester, dan in de competitie. Een dag later staat Amorim voor het eerst voor de groep.

Meer uit Voetbal

De Roon scoort in beker voor winnend Atalanta

BERGAMO (ANP) - Marten de Roon heeft met Atalanta de kwartfinales van het Italiaanse bekertoernooi bereikt. De 34-jarige middenvelder maakte in de met 4-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Genoa het tweede doelpunt. De Roon schoot in de 54e minuut van afstand fraai raak.

32 minuten geleden
Duitsland organiseert in 2029 EK voetbal voor vrouwen

NYON (ANP/DPA) - Duitsland organiseert in 2029 het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. Dat heeft de UEFA bekendgemaakt. Duitsland kreeg de voorkeur boven Polen en de gezamenlijke kandidatuur van Zweden en Denemarken.

33 minuten geleden
Hekkensluiter Mainz ontslaat trainer Henriksen

MAINZ (ANP) - Voetbalclub FSV Mainz 05 heeft de Deense trainer Bo Henriksen ontslagen. De Duitse club is de hekkensluiter in de Bundesliga en zegt op sportieve gronden aan een nieuwe start toe te zijn.

1 uur geleden
Sevilla moet tribune na staken stadsderby drie duels leeg laten

SEVILLA (ANP) - Sevilla FC moet drie thuiswedstrijden zonder een deel van het fanatieke publiek in de noordkant van het stadion spelen. Dat heeft de tuchtcommissie van de Spaanse voetbalbond (RFEF) woensdag bepaald. De club uit Sevilla krijgt de straf opgelegd vanwege verschillende incidenten bij de derby tegen Real Betis van afgelopen zondag.

1 uur geleden
Clubs hoeven spelers voor Afrika Cup pas 15 december af te staan

ZÜRICH (ANP/BELGA) - Clubs hoeven spelers voor de Afrika Cup pas af te staan vanaf maandag 15 december. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De Afrika Cup is van 21 december tot en met 18 januari in Marokko.

1 uur geleden
Doelman Vaessen van FC Groningen in hoger beroep vrijgesproken

ZESIT (ANP) - Doelman Etienne Vaessen van FC Groningen is ook in hoger beroep vrijgesproken na zijn rode kaart in het verloren bekerduel met Sparta Rotterdam (5-2) op 30 oktober. De keeper was al vrijgesproken door de onafhankelijke tuchtcommissie betaald voetbal, maar de aanklager betaald voetbal was het daarmee niet eens. De onafhankelijke commissie van beroep laat de vrijspraak staan.

4 uur geleden
Bondscoach Veurink hoopte op meer tegenstand van Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kijkt tevreden terug op de eerste helft van het oefenduel met Zuid-Korea, waarin de voetbalsters van Oranje al de 5-0-eindstand op het bord zetten. "Het was heel dynamisch en moeilijk te verdedigen. Dat is wat we graag willen zien. Maar ik hoopte stiekem toch wel dat we iets meer getest zouden worden", zei Veurink na het oefenduel in Waalwijk.

17 uur geleden