Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Onana en ploeggenoten willen Van Nistelrooij behouden voor United

Onana en ploeggenoten willen Van Nistelrooij behouden voor United

MANCHESTER (ANP) - Keeper André Onana en zijn ploeggenoten bij Manchester United willen dat Ruud van Nistelrooij behouden blijft voor de club. De toekomst van de interim-trainer is onduidelijk nadat de Portugees Rúben Amorim is aangesteld als opvolger van de ontslagen Erik ten Hag. Amorim is nog niet begonnen, waardoor Van Nistelrooij nog niet weet waar hij aan toe is.

"Hij heeft zoveel ervaring en adviseert ons veel. Het is fantastisch wat hij doet en de spelers zijn tevreden met hem. Maar uiteindelijk is het niet iets wat wij kunnen beslissen. De club neemt de beslissing en wij moeten die accepteren", zei Onana na de 2-0-zege op het Griekse PAOK in de Europa League tegen Engelse media. "We willen 100 procent zeker dat hij blijft. Hij is een heel goede kerel en een heel goede coach."

Van Nistelrooij heeft het nu drie duels voor het zeggen gehad bij United. Hij won verder met zijn ploeg in de League Cup met 5-2 van Leicester City en speelde met 1-1 gelijk tegen Chelsea. "Nee, ik heb tot nu toe geen contact gehad, daar is geen verandering in gekomen", liet de oud-spits eerder deze week optekenen over zijn toekomst. "Het is moeilijk om daar nu iets over te zeggen, ik wacht tot er gesprekken plaatsvinden."

Zondag speelt United opnieuw tegen Leicester, dan in de competitie. Een dag later staat Amorim voor het eerst voor de groep.

Meer uit Voetbal

Internationals met Nederlandse kinderen snel weer in actie

DEN HAAG (ANP) - Voor een aantal Surinaamse of Indonesische internationals is er zo'n snelle oplossing in de zogenoemde paspoortkwestie mogelijk dat ze dit weekend gewoon in actie kunnen komen. Dat heeft een woordvoerder van de Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND) aan het ANP laten weten. Het gaat daarbij om Surinaamse of Indonesische voetballers die kinderen met Nederlandse nationaliteit hebben.

10 minuten geleden
Coach Slegers met Arsenal naar halve finales Champions League

LONDEN (ANP) - Titelverdediger Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finales van de Champions League voor vrouwen. De ploeg van de Nederlandse coach Renée Slegers verloor de returnwedstrijd op Stamford Bridge met 1-0 van Chelsea, maar had het eerste duel met 3-1 gewonnen.

15 uur geleden
Aanvaller Isak sluit aan bij training Liverpool na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot kan donderdag spits Alexander Isak weer verwelkomen op het trainingsveld. De Zweedse international sluit voor de eerste keer aan bij de groepstraining na een kuitbeenbreuk. De dure zomeraankoop liep de blessure in december op bij een tackle van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven.

19 uur geleden
KNVB: clubs en spelers verantwoordelijk bij paspoortenkwestie

ZEIST (ANP) - De KNVB begrijpt dat er bij clubs in het betaald voetbal zorgen bestaan over spelers die mogelijk niet meer over de Nederlandse nationaliteit beschikken omdat ze voor een ander land hebben gekozen, maar wijst naar de bestuurders en de voetballers. "Wij begrijpen dat dit impact heeft op clubs en spelers", zegt een woordvoerder van de voetbalbond in antwoord op vragen van het ANP. "Spelers zijn zelf verantwoordelijk om een wijziging in hun nationaliteit te melden bij de bevoegde instanties, en clubs zijn verantwoordelijk om spelers op te stellen waarvan zij hebben vastgesteld dat zij speelgerechtigd zijn."

19 uur geleden
Duel FC Den Bosch uitgesteld door voedselvergiftiging selectie

DEN BOSCH (ANP) - De selectie van FC Den Bosch is getroffen door een voedselvergiftiging. De Brabanders hebben te weinig spelers die fit genoeg zijn om te kunnen voetballen. Om die reden is het duel in de eerste divisie van komende vrijdag tegen Jong FC Utrecht uitgesteld. De KNVB heeft al een nieuwe datum vastgesteld; de wedstrijd wordt ingehaald op maandag 20 april.

20 uur geleden
Chelsea lijdt grootste verlies ooit in Engels voetbal

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft vorig seizoen een verlies geleden van 262,4 miljoen Engelse pond, omgerekend 300 miljoen euro; een record in de geschiedenis van het Engelse profvoetbal. Nooit eerder rapporteerde een club een dergelijk groot verlies. Het bedrag overtrof de 194,9 miljoen pond (223 miljoen euro) die Manchester City in het seizoen 2010/11 als verlies noteerde.

22 uur geleden
Italiaanse sportminister wil ontslag bondsvoorzitter om gemist WK

DEN HAAG (ANP/AFP/BELGA) - De Italiaanse sportminister Andrea Abodi vindt dat de voorzitter van de nationale voetbalbond (FIGC) moet aftreden. Dat zei Abodi woensdag, nadat de nationale ploeg zich voor de derde keer op rij niet heeft gekwalificeerd voor het WK voetbal. Na strafschoppen verloren de Italianen dinsdag de finale van de play-off van Bosnië en Herzegovina.

23 uur geleden