Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Onana en ploeggenoten willen Van Nistelrooij behouden voor United

Onana en ploeggenoten willen Van Nistelrooij behouden voor United

MANCHESTER (ANP) - Keeper André Onana en zijn ploeggenoten bij Manchester United willen dat Ruud van Nistelrooij behouden blijft voor de club. De toekomst van de interim-trainer is onduidelijk nadat de Portugees Rúben Amorim is aangesteld als opvolger van de ontslagen Erik ten Hag. Amorim is nog niet begonnen, waardoor Van Nistelrooij nog niet weet waar hij aan toe is.

"Hij heeft zoveel ervaring en adviseert ons veel. Het is fantastisch wat hij doet en de spelers zijn tevreden met hem. Maar uiteindelijk is het niet iets wat wij kunnen beslissen. De club neemt de beslissing en wij moeten die accepteren", zei Onana na de 2-0-zege op het Griekse PAOK in de Europa League tegen Engelse media. "We willen 100 procent zeker dat hij blijft. Hij is een heel goede kerel en een heel goede coach."

Van Nistelrooij heeft het nu drie duels voor het zeggen gehad bij United. Hij won verder met zijn ploeg in de League Cup met 5-2 van Leicester City en speelde met 1-1 gelijk tegen Chelsea. "Nee, ik heb tot nu toe geen contact gehad, daar is geen verandering in gekomen", liet de oud-spits eerder deze week optekenen over zijn toekomst. "Het is moeilijk om daar nu iets over te zeggen, ik wacht tot er gesprekken plaatsvinden."

Zondag speelt United opnieuw tegen Leicester, dan in de competitie. Een dag later staat Amorim voor het eerst voor de groep.

Meer uit Voetbal

NAC boekt belangrijke zege op Heracles in strijd tegen degradatie

ALMELO (ANP) - NAC Breda heeft een belangrijke zege in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie geboekt. De club won de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo (0-1). Clint Leemans benutte in de tachtigste minuut een strafschop.

5 minuten geleden
Kane maakt vijfhonderdste treffer bij simpele zege Bayern München

BREMEN (ANP) - Bayern München-spits Harry Kane heeft in het gewonnen uitduel met Werder Bremen (0-3) zijn 499e en 500e doelpunt gemaakt van zijn carrière. De 32-jarige Engelsman opende in de 22e minuut de score vanaf de strafschopstip, drie minuten later gevolgd door een raak afstandsschot. Leon Goretzka bepaalde in de tweede helft de eindstand op 0-3.

1 uur geleden
Ronaldo beëindigt staking en keert terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo maakt zaterdag zoals verwacht zijn rentree bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees begint als aanvoerder aan het uitduel met Al-Fateh.

2 uur geleden
Summerville schiet West Ham naar achtste finale FA Cup

BURTON (ANP) - Crysencio Summerville heeft West Ham United naar de achtste finale van de FA Cup geschoten. De Rotterdammer maakte het enige doelpunt in het uitduel met Burton Albion (0-1), dat op het derde niveau uitkomt.

3 uur geleden
Koploper PSV met nederlaag voor schut tegen FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - PSV heeft zijn tweede nederlaag van het seizoen geleden in de Eredivisie. De koploper verloor met 2-1 de uitwedstrijd tegen laagvlieger FC Volendam. Eerder in het seizoen wist Telstar te winnen van de ploeg van coach Peter Bosz, die ondanks het verrassende verlies tegen de nummer 15 de ranglijst ruim blijft aanvoeren.

21 uur geleden
PSV met Flamingo in de basis en Schiks op doel tegen FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Ryan Flamingo keert terug in de basis van PSV in de uitwedstrijd tegen FC Volendam. De verdediger vormt samen met Armando Obispo het hart van de defensie. Niek Schiks staat weer op doel. Hij is door de blessures van Matej Kovar en Nick Olij voorlopig de eerste keus van coach Peter Bosz onder de lat.

23 uur geleden
Spits Meerdink na lang blessureleed terug in selectie AZ

ALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink is na maanden afwezigheid terug in de selectie van AZ. De spits is inzetbaar in de uitwedstrijd tegen Excelsior komende zaterdag, meldde trainer Leeroy Echteld op de clubsite. Ook middenvelder Sven Mijnans is hersteld van zijn blessure en kan tegen Excelsior zijn rentree maken.

1 dag geleden