Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Onana en ploeggenoten willen Van Nistelrooij behouden voor United

Onana en ploeggenoten willen Van Nistelrooij behouden voor United

MANCHESTER (ANP) - Keeper André Onana en zijn ploeggenoten bij Manchester United willen dat Ruud van Nistelrooij behouden blijft voor de club. De toekomst van de interim-trainer is onduidelijk nadat de Portugees Rúben Amorim is aangesteld als opvolger van de ontslagen Erik ten Hag. Amorim is nog niet begonnen, waardoor Van Nistelrooij nog niet weet waar hij aan toe is.

"Hij heeft zoveel ervaring en adviseert ons veel. Het is fantastisch wat hij doet en de spelers zijn tevreden met hem. Maar uiteindelijk is het niet iets wat wij kunnen beslissen. De club neemt de beslissing en wij moeten die accepteren", zei Onana na de 2-0-zege op het Griekse PAOK in de Europa League tegen Engelse media. "We willen 100 procent zeker dat hij blijft. Hij is een heel goede kerel en een heel goede coach."

Van Nistelrooij heeft het nu drie duels voor het zeggen gehad bij United. Hij won verder met zijn ploeg in de League Cup met 5-2 van Leicester City en speelde met 1-1 gelijk tegen Chelsea. "Nee, ik heb tot nu toe geen contact gehad, daar is geen verandering in gekomen", liet de oud-spits eerder deze week optekenen over zijn toekomst. "Het is moeilijk om daar nu iets over te zeggen, ik wacht tot er gesprekken plaatsvinden."

Zondag speelt United opnieuw tegen Leicester, dan in de competitie. Een dag later staat Amorim voor het eerst voor de groep.

Meer uit Voetbal

Ajax-middenvelder Fitz-Jim ondergaat schouderoperatie

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.

24 minuten geleden
Veurink: Oranje zal nog beter moeten spelen in Frankrijk

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."

2 uur geleden
FC Twente begint nieuw seizoen zonder uitfans na vuurwerkstraf

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag tijdens de eerste uitwedstrijd van het nieuwe seizoen geen supporters meenemen. De club accepteerde een schikkingsvoorstel van de KNVB van twee uitwedstrijden zonder supporters, waarvan een wedstrijd voorwaardelijk, voor het afgestoken vuurwerk tijdens de bekerwedstrijd bij FC Utrecht op 13 januari. Dat meldt FC Twente op de eigen website.

3 uur geleden
FC Utrecht legt huurling Stepanov langer vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook volgend seizoen de beschikking over de Oekraïense aanvaller Artem Stepanov. De 18-jarige huurling van Bayer Leverkusen speelt ook volgend seizoen op huurbasis in Utrecht. De huidige nummer 7 van de Eredivisie heeft ook een koopoptie opgenomen in de nieuwe overeenkomst.

5 uur geleden
Freiburg overtuigend naar laatste vier Europa League

VIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.

17 uur geleden
AZ strandt tegen Sjachtar in kwartfinale Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld speelde voor eigen publiek met 2-2 gelijk tegen Sjachtar Donetsk, na een week eerder in Krakau de eerste ontmoeting in de kwartfinale met 3-0 te hebben verloren.

18 uur geleden
Messi nieuwe eigenaar Catalaanse vijfdeklasser Cornellà

BARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.

20 uur geleden