Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Omzet T-Mobile Nederland stijgt tot meer dan 2 miljard euro

Omzet T-Mobile Nederland stijgt tot meer dan 2 miljard euro

DEN HAAG (ANP) - Telecombedrijf T-Mobile Nederland heeft vorig jaar de omzet zien stijgen tot meer dan 2 miljard euro, onder meer geholpen door verdere groei van het klantenbestand. Inmiddels maken bijna 7 miljoen mobiele klanten gebruik van het netwerk van T-Mobile Nederland en zijn er 739.000 klanten voor vaste aansluitingen.

De omzet steeg met meer dan 6 procent. Behalve de merken T-Mobile en Tele2 horen ook Ben en Simpel bij de onderneming. Volgens T-Mobile Nederland kwamen er vorig jaar 192.000 nieuwe mobiele klanten bij en 57.000 klanten voor vaste aansluitingen. De bedrijfswinst nam met ruim 14 procent toe naar 635 miljoen euro.

Topman Søren Abildgaard is erg tevreden met de resultaten en het passeren van de mijlpaal van 2 miljard aan omzet. Volgens hem is er nu al 26 kwartalen op rij sprake van groei van het aantal klanten, ondanks de winkelsluitingen als gevolg van de coronamaatregelen. T-Mobile Nederland is nu de grootste mobiele aanbieder van Nederland en wil nog verder groeien.

Overname

T-Mobile Nederland is bezig 1 miljoen huishoudens te voorzien van supersnel internet via het netwerk van Open Dutch Fiber, met name in steden als Amsterdam, Delft, Haarlem, Den Haag, Rotterdam, Utrecht en Eindhoven. In totaal kan het bedrijf nu supersnel internet bieden aan meer dan 3,3 miljoen huishoudens. Het is uiteindelijk de bedoeling dat alle huishoudens en bedrijven in ons land supersnel internet kunnen kiezen bij T-Mobile Nederland.

In september werd bekend dat T-Mobile Nederland wordt overgenomen door de investeerders Apax Partners en Warburg Pincus voor 5,1 miljard euro. Het Britse Apax en het Amerikaanse Warburg Pincus trekken gezamenlijk op bij de overname van T-Mobile Nederland. Ze krijgen daarbij de 75 procent in handen die Deutsche Telekom in bezit had, maar ook het resterende belang van het Zweedse Tele2 in T-Mobile Nederland. Volgens Abildgaard moet de overname voor het einde van het eerste kwartaal worden afgerond.

Abildgaard zei verder dat T-Mobile Nederland goed is voorbereid op hybride werken nu de coronamaatregelen steeds verder worden versoepeld. De werknemers hebben zich volgens hem goed aangepast aan dat hybride model, waarbij deels thuis en deels op kantoor wordt gewerkt. Er zijn veel veranderingen aangebracht in de inrichting van kantoorruimtes om beter te kunnen werken en volgens Abildgaard is een goede balans tussen werk en privé van groot belang voor het personeel.

Meer uit Financieel

G7 roept op tot financiële voorzichtigheid om inflatierisico's

PARIJS (ANP/BLOOMBERG) - De financiële leiders van G7-landen hebben dinsdag afgesproken om niet te ver te gaan met extra steunmaatregelen, omdat de aanhoudende oorlog in het Midden-Oosten risico's voor groei en inflatie in de wereldeconomie vergroot. In een gezamenlijke verklaring in Parijs spraken de ministers af om voorzichtig te blijven en de overheidsfinanciën niet te zwaar te belasten.

51 minuten geleden
UWV krijgt geen extra tijd voor afhandelen dossiers

DEN HAAG (ANP) - Uitkeringsinstantie UWV krijgt niet langer dan negen weken de tijd om een besluit te nemen in een zaak waarin beroep is aangetekend, heeft de rechtbank in Den Haag bepaald. De rechtbank vindt de huidige maximumbeslistermijn passend.

58 minuten geleden
Tata Steel vindt omweg voor goedkopere staalexport naar VS via VK

IJMUIDEN (ANP) - Tata Steel in Nederland heeft een manier gevonden om staal te leveren aan de Verenigde Staten tegen lagere importheffingen. Door een constructie met een Brits zusterbedrijf valt het Nederlandse staal onder een lagere Amerikaanse importheffing. Dat bevestigt een woordvoerder van het bedrijf na berichtgeving van Politico.

1 uur geleden
Brussel wil voor zomer meer geld naar boer om hoge kunstmestprijs

BRUSSEL (ANP) - Brussel wil voor de zomer een financieel steunpakket hebben voor boeren die het hardst getroffen worden door de hoge prijzen voor kunstmest. Dat meldt de Europese Commissie dinsdag in een zogeheten Actieplan voor kunstmest.

1 uur geleden
Steun voor kritische oproep aan Shell blijft steken op 13 procent

LONDEN (ANP) - Een minderheid van ongeveer 13 procent van de aandeelhouders van Shell heeft voor een voorstel gestemd dat het olie- en gasbedrijf oproept een strategie te ontwikkelen voor een eventuele daling van de vraag naar fossiele brandstoffen. Het groene beleggerscollectief Follow This diende het voorstel in en verwijst naar scenario's waarin klimaatbeleid tot minder vraag naar olie en gas leidt.

1 uur geleden
Wall Street lager door aanhoudende inflatiezorgen

NEW YORK (ANP) - De beurzen in New York zijn dinsdag met verliezen aan de handelsdag begonnen. Beleggers bleven voorzichtig door de aanhoudende zorgen over de inflatie. De olieprijzen daalden door het uitstel van een geplande Amerikaanse militaire aanval op Iran. De Amerikaanse president Donald Trump zei de aanval te hebben uitgesteld op verzoek van bondgenoten in het Midden-Oosten om de onderhandelingen met Iran te kunnen voortzetten.

1 uur geleden
EU-parlement stemt voor halvering importquotum staal

STRAATSBURG (ANP) - Een grote meerderheid van 606 Europarlementariërs heeft ingestemd met een nieuw quotum voor de import van staal waardoor 18,3 miljoen ton staal tariefvrij kan worden ingevoerd. Dat is 47 procent minder dan het huidige staalquotum. Ook stemde het parlement in met het voorstel om het importtarief voor staal buiten het quotum te verhogen van 25 naar 50 procent.

3 uur geleden