Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Omzet T-Mobile Nederland stijgt tot meer dan 2 miljard euro

Omzet T-Mobile Nederland stijgt tot meer dan 2 miljard euro

DEN HAAG (ANP) - Telecombedrijf T-Mobile Nederland heeft vorig jaar de omzet zien stijgen tot meer dan 2 miljard euro, onder meer geholpen door verdere groei van het klantenbestand. Inmiddels maken bijna 7 miljoen mobiele klanten gebruik van het netwerk van T-Mobile Nederland en zijn er 739.000 klanten voor vaste aansluitingen.

De omzet steeg met meer dan 6 procent. Behalve de merken T-Mobile en Tele2 horen ook Ben en Simpel bij de onderneming. Volgens T-Mobile Nederland kwamen er vorig jaar 192.000 nieuwe mobiele klanten bij en 57.000 klanten voor vaste aansluitingen. De bedrijfswinst nam met ruim 14 procent toe naar 635 miljoen euro.

Topman Søren Abildgaard is erg tevreden met de resultaten en het passeren van de mijlpaal van 2 miljard aan omzet. Volgens hem is er nu al 26 kwartalen op rij sprake van groei van het aantal klanten, ondanks de winkelsluitingen als gevolg van de coronamaatregelen. T-Mobile Nederland is nu de grootste mobiele aanbieder van Nederland en wil nog verder groeien.

Overname

T-Mobile Nederland is bezig 1 miljoen huishoudens te voorzien van supersnel internet via het netwerk van Open Dutch Fiber, met name in steden als Amsterdam, Delft, Haarlem, Den Haag, Rotterdam, Utrecht en Eindhoven. In totaal kan het bedrijf nu supersnel internet bieden aan meer dan 3,3 miljoen huishoudens. Het is uiteindelijk de bedoeling dat alle huishoudens en bedrijven in ons land supersnel internet kunnen kiezen bij T-Mobile Nederland.

In september werd bekend dat T-Mobile Nederland wordt overgenomen door de investeerders Apax Partners en Warburg Pincus voor 5,1 miljard euro. Het Britse Apax en het Amerikaanse Warburg Pincus trekken gezamenlijk op bij de overname van T-Mobile Nederland. Ze krijgen daarbij de 75 procent in handen die Deutsche Telekom in bezit had, maar ook het resterende belang van het Zweedse Tele2 in T-Mobile Nederland. Volgens Abildgaard moet de overname voor het einde van het eerste kwartaal worden afgerond.

Abildgaard zei verder dat T-Mobile Nederland goed is voorbereid op hybride werken nu de coronamaatregelen steeds verder worden versoepeld. De werknemers hebben zich volgens hem goed aangepast aan dat hybride model, waarbij deels thuis en deels op kantoor wordt gewerkt. Er zijn veel veranderingen aangebracht in de inrichting van kantoorruimtes om beter te kunnen werken en volgens Abildgaard is een goede balans tussen werk en privé van groot belang voor het personeel.

Meer uit Financieel

Inflatie neemt af tot 2,9 procent in november

DEN HAAG (ANP) - Het dagelijks leven is in november gemiddeld 2,9 procent duurder geworden vergeleken met dezelfde maand een jaar geleden. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) op basis van een snelle raming. De inflatie was daarmee lager dan in oktober. In die maand nam de inflatie af tot 3,1 procent, van 3,3 procent in september.

1 uur geleden
ING: meer Nederlanders hebben meer dan 3000 euro spaargeld

AMSTERDAM (ANP) - Een groeiende groep Nederlanders heeft meer dan 3000 euro aan spaargeld achter de hand. Toch heeft een deel van de mensen nog steeds minder dan 500 euro op de spaarrekening en maakt nog steeds ongeveer de helft zich weleens zorgen over de hoogte van hun buffer. Dat zegt ING op basis van een onderzoek onder meer dan duizend Nederlanders.

7 uur geleden
ING: meer Nederlanders hebben meer dan 3000 euro spaargeld

AMSTERDAM (ANP) - Een groeiende groep Nederlanders heeft meer dan 3000 euro aan spaargeld achter de hand. Toch heeft een deel van de mensen nog steeds minder dan 500 euro op de spaarrekening en maakt nog steeds ongeveer de helft zich weleens zorgen over de hoogte van hun buffer. Dat zegt ING op basis van een onderzoek onder meer dan duizend Nederlanders.

8 uur geleden
Amerikaanse beurzen starten december lager door val bitcoin

NEW YORK (ANP) - De Amerikaanse effectenmarkten begonnen december met dalende koersen. De beurshandel kwam vooral onder druk te staan door een verdere scherpe daling van de bitcoin (min 6 procent) en andere cryptomunten. Ook namen beleggers weinig risico's voorafgaand aan een toespraak die de Amerikaanse centralebankpresident Jerome Powell na het slot van de beurzen houdt.

10 uur geleden
Nederland stapt uit financiering omstreden gasproject Mozambique

DEN HAAG (ANP) - Nederland is niet langer betrokken bij de financiering van een omstreden lng-project in Mozambique. Staatsbedrijf Atradius DSB stond via een zogenoemde exportkredietverzekering deels garant voor een lening die voor dit project was afgesloten, maar projectleider Total heeft laten weten dat dit niet meer nodig is. Dat meldt demissionair minister Eelco Heinen (Financiën) aan de Tweede Kamer.

14 uur geleden
Europese beurzen sluiten lager na daling bitcoin, AEX wel hoger

AMSTERDAM (ANP) - De aandelenbeurzen in Europa zijn maandag overwegend lager gesloten. De dalende prijs van cryptomunten als de bitcoin en een mogelijke renteverhoging door de Bank of Japan drukten de stemming. De AEX-index eindigde wel met een plus.

14 uur geleden
FNV hekelt langere beslistermijn UWV voor WIA-beoordelingen

DEN HAAG (ANP) - FNV heeft "geen goed woord over" voor het besluit dat het UWV langer mag doen over WIA-beoordelingen. De verwachting is dat de uitvoeringsinstantie hiermee minder boetes hoeft te betalen aan cliënten die te lang op een beoordeling moeten wachten. Volgens de vakbond wordt met dit besluit de rekening van de lange wachttijden neergelegd bij mensen die ziek zijn.

14 uur geleden