Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Omzet T-Mobile Nederland stijgt tot meer dan 2 miljard euro

Omzet T-Mobile Nederland stijgt tot meer dan 2 miljard euro

DEN HAAG (ANP) - Telecombedrijf T-Mobile Nederland heeft vorig jaar de omzet zien stijgen tot meer dan 2 miljard euro, onder meer geholpen door verdere groei van het klantenbestand. Inmiddels maken bijna 7 miljoen mobiele klanten gebruik van het netwerk van T-Mobile Nederland en zijn er 739.000 klanten voor vaste aansluitingen.

De omzet steeg met meer dan 6 procent. Behalve de merken T-Mobile en Tele2 horen ook Ben en Simpel bij de onderneming. Volgens T-Mobile Nederland kwamen er vorig jaar 192.000 nieuwe mobiele klanten bij en 57.000 klanten voor vaste aansluitingen. De bedrijfswinst nam met ruim 14 procent toe naar 635 miljoen euro.

Topman Søren Abildgaard is erg tevreden met de resultaten en het passeren van de mijlpaal van 2 miljard aan omzet. Volgens hem is er nu al 26 kwartalen op rij sprake van groei van het aantal klanten, ondanks de winkelsluitingen als gevolg van de coronamaatregelen. T-Mobile Nederland is nu de grootste mobiele aanbieder van Nederland en wil nog verder groeien.

Overname

T-Mobile Nederland is bezig 1 miljoen huishoudens te voorzien van supersnel internet via het netwerk van Open Dutch Fiber, met name in steden als Amsterdam, Delft, Haarlem, Den Haag, Rotterdam, Utrecht en Eindhoven. In totaal kan het bedrijf nu supersnel internet bieden aan meer dan 3,3 miljoen huishoudens. Het is uiteindelijk de bedoeling dat alle huishoudens en bedrijven in ons land supersnel internet kunnen kiezen bij T-Mobile Nederland.

In september werd bekend dat T-Mobile Nederland wordt overgenomen door de investeerders Apax Partners en Warburg Pincus voor 5,1 miljard euro. Het Britse Apax en het Amerikaanse Warburg Pincus trekken gezamenlijk op bij de overname van T-Mobile Nederland. Ze krijgen daarbij de 75 procent in handen die Deutsche Telekom in bezit had, maar ook het resterende belang van het Zweedse Tele2 in T-Mobile Nederland. Volgens Abildgaard moet de overname voor het einde van het eerste kwartaal worden afgerond.

Abildgaard zei verder dat T-Mobile Nederland goed is voorbereid op hybride werken nu de coronamaatregelen steeds verder worden versoepeld. De werknemers hebben zich volgens hem goed aangepast aan dat hybride model, waarbij deels thuis en deels op kantoor wordt gewerkt. Er zijn veel veranderingen aangebracht in de inrichting van kantoorruimtes om beter te kunnen werken en volgens Abildgaard is een goede balans tussen werk en privé van groot belang voor het personeel.

Meer uit Financieel

Na stakingen alsnog cao-akkoord bij DHL Express

UTRECHT (ANP) - Nieuw overleg met de vakbonden heeft alsnog een cao-akkoord opgeleverd bij DHL Express. Vorige maand werd er nog meerdere keren gestaakt bij het DHL-onderdeel dat zich met name richt op spoedzendingen van documenten en de levering van pakketten aan bedrijven. Vorige week besloten FNV en CNV al om de acties op te schorten om opnieuw met het bedrijf in gesprek te gaan, nadat de directie nieuwe toezeggingen had gedaan.

37 minuten geleden
Supermarktketen PLUS rondt fusie met Coop af, lijdt wel verlies

UTRECHT (ANP) - Supermarktketen PLUS heeft de fusie met branchegenoot Coop volledig afgerond. Het bedrijf leed vorig jaar wel opnieuw verlies door onder meer kosten voor het versneld ombouwen van Coop-winkels. Maar de schuldpositie is teruggebracht en de financiële basis is versterkt, aldus PLUS.

38 minuten geleden
Nevi: omstandigheden in industrie verbeterd ondanks Iranoorlog

ZEIST (ANP) - De omstandigheden in de Nederlandse industrie zijn in maart verbeterd, ondanks de verstoringen die de oorlog in het Midden-Oosten heeft veroorzaakt in de toeleveringsketens. Maakbedrijven produceerden meer en kregen meer orders binnen. Tegelijkertijd hadden ze door de Iranoorlog hogere kosten en stegen hun verkoopprijzen in het hoogste tempo van de afgelopen drie jaar.

49 minuten geleden
Beurzen Azië stijgen hard na opmerkingen Trump over einde oorlog

TOKIO (ANP) - De beurzen in Azië gingen woensdag hard omhoog door de hoop op een spoedig einde aan de oorlog in het Midden-Oosten. De Amerikaanse president Donald Trump zei tijdens een persconferentie in het Witte Huis dat hij verwacht dat de Verenigde Staten "de klus zullen klaren" in Iran en dat de oorlog "binnen twee of drie weken" klaar zal zijn.

52 minuten geleden
Prijzen van nieuwbouwkavels verder gestegen

DEN HAAG (ANP) - De prijzen van nieuwbouwkavels zijn in het vierde kwartaal met gemiddeld 15,3 procent gestegen vergeleken met een jaar eerder. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Over heel 2025 werd de bouwgrond voor eengezinswoningen gemiddeld 13,6 procent duurder dan in 2024.

1 uur geleden
Prijzen van nieuwbouwkavels verder gestegen

DEN HAAG (ANP) - De prijzen van nieuwbouwkavels zijn in het vierde kwartaal met gemiddeld 15,3 procent gestegen vergeleken met een jaar eerder. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Over heel 2025 werd de bouwgrond voor eengezinswoningen gemiddeld 13,6 procent duurder dan in 2024.

1 uur geleden
Eigenaar Amac opent Apple Museum, verwacht zeker 50.000 bezoekers

UTRECHT (ANP) - In het winkelcentrum The Wall in Utrecht wordt donderdag een Apple Museum geopend. Initiatiefnemer Ed Bindels, eigenaar van winkelketen Amac, verwacht tussen de 50.000 en 100.000 bezoekers per jaar.

2 uur geleden