Omgekomen Voorburger was op bezoek bij vriendin aan Tarwekamp
DEN HAAG (ANP) - De 31-jarige man uit Voorburg die om het leven kwam bij de explosies aan de Tarwekamp in Den Haag was daar op bezoek bij een vriendin. Dat meldt Namens de Familie. De bekende bij wie hij logeerde, heeft het overleefd en verblijft in een ziekenhuis. Zij is buiten levensgevaar.
De explosies van zaterdagochtend vroeg kostten aan zes mensen het leven. Eerder maakte de organisatie al bekend dat drie dodelijke slachtoffers uit hetzelfde gezin komen. De 45-jarige vader, de 41-jarige moeder en de 17-jarige dochter zijn overleden. Alleen het 8-jarige zoontje heeft het overleefd.
Volgens Namens de Familie woonden de andere twee omgekomen slachtoffers, een 63-jarige man en een 44-jarige man, eveneens aan de Tarwekamp. De 63-jarige man woonde er met zijn vrouw. Zij ligt nog in het ziekenhuis en is buiten levensgevaar. Het 44-jarige slachtoffer woonde alleen. Zijn vrouw en drie jonge kinderen wonen in Griekenland, laat Namens de Familie weten.
Verdriet
De familie van de Voorburger realiseerde zich zaterdag dat hij mogelijk logeerde aan de Tarwekamp. "Het verdriet om zijn verlies is onbeschrijfelijk", zegt Namens de Familie. Ook de familie van de bekende bij wie hij verbleef, is geschokt door wat er is gebeurd.
Het verdriet is volgens de organisatie ook groot bij de familie van het echtpaar, van wie de man is overleden. "Ook zijn er nog zorgen over de vrouw die in het ziekenhuis ligt. In het belang van haar privacy doet de familie daar geen verdere mededelingen over."
De broer van de omgekomen man uit Griekenland spreekt van een "familiedrama". De familie bedankt de hulpdiensten en ervaart veel steun vanuit de Nederlandse en Haagse gemeenschap, aldus Namens de Familie, dat onderdeel is van Slachtofferhulp Nederland.
Meer uit Binnenland
HOUTEN (ANP) - De komende dagen is het stralend weer in Nederland, verwacht Weeronline. Vooral dinsdag is de lucht grotendeels blauw en ook de middagtemperatuur gaat omhoog tot 15 tot 17 graden en in het zuiden tot 18. Woensdag is het nog zachter met 17 tot 19 graden en in het zuiden wordt het bij 20 graden de eerste warme dag van het jaar.
1 uur geledenWAALWIJK (ANP) - De politie heeft maandagmiddag vijf personen aangehouden in een pand in Waalwijk waar illegaal wiet werd gekweekt. De verdachten waren op dat moment aanwezig in het gebouw waar de kwekerij werd ontdekt. De politie kan nog niets zeggen over de identiteit van de verdachten of de omvang van de vondst.
2 uur geledenTEHERAN (ANP) - Iran wil geen tijdelijke wapenstilstand zonder duidelijke garanties. Dat zegt een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken van het land. Dat wordt in de ogen van Iran een kans voor "de agressor", de VS en Israƫl, om te hergroeperen en hun snel geslonken wapenvoorraden weer aan te vullen, meldt het Iraanse persbureau Tasnim.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - In de In de Betouwstraat in het Gelderse Nijmegen is in de nacht van zondag op maandag een verdacht pakketje aangetroffen. De straat is daarom afgezet en een horecagelegenheid werd ontruimd.
13 uur geledenOBDAM (ANP) - De brand in een bedrijfsverzamelpand in het Noord-Hollandse Obdam is onder controle. Dat heeft de brandweer om 23.00 uur gemeld. Het gebouw is door het vuur en de bluswerkzaamheden verwoest. Voor zover bekend zijn er geen slachtoffers.
16 uur geledenHOLTEN (ANP) - Op diverse plekken in Nederland zijn zondagavond paasvuren ontstoken. Rond het Overijsselse Holten strijden ieder jaar verschillende buurtschappen om de mooiste paasbult, al ging dat vroeger om de hoogste. Dit jaar was de winnaar Espelo.
20 uur geledenDEVENTER (ANP) - De gemeente Zwolle, de gemeente Deventer, de politie en voetbalclubs Go Ahead Eagles en PEC Zwolle zijn "zeer teleurgesteld" dat de wedstrijd tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle zondagmiddag na een ontruimingsactie van de ME van start moest gaan zonder gevuld uitvak. Dat laten ze in een gezamenlijke verklaring weten.
1 dag geleden