Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

OM wil beelden tonen van man die 'om niets' jonge vrouw stak

OM wil beelden tonen van man die 'om niets' jonge vrouw stak

VLAARDINGEN (ANP) - Het Openbaar Ministerie (OM) is van plan om dinsdag beelden naar buiten te brengen van een man die ervan wordt verdacht dat hij afgelopen weekend in Vlaardingen een 21-jarige vrouw in haar rug heeft gestoken. Hij viel zijn slachtoffer "vanuit het niets" aan volgens de politie. Die spreekt van een "heftig incident", dat grote impact heeft, zowel op de vrouw zelf als op iedereen om haar heen en op leden van de hockeyclub waar ze zaterdagavond vandaan kwam toen het gebeurde.

"Deze man moet zo snel mogelijk van straat worden gehaald", aldus de politie. Die heeft overlegd met justitie, met als uitkomst dat beelden van de mogelijke dader dinsdag te zien zullen zijn in tv-programma Opsporing Verzocht. Dat is sneller dan gebruikelijk.

De vrouw werd rond 23.45 uur aangevallen toen ze op haar fiets vanuit de club in Schiedam op weg was naar een café aan de Hoogstraat in Vlaardingen. Daar had ze met haar vriend afgesproken. Op de kruising van de Kortedijk en de Werf van Pronk werd het slachtoffer in haar rug gestoken. Volgens de politie reed de dader ook op de fiets. Over zijn motieven is nog niets duidelijk.

Het mes dat de dader heeft gebruikt, wordt onderzocht. De politie benadrukt dat rechercheurs "alles op alles" zetten om de dader te vinden.

Volgens de politie is het slachtoffer niet in levensgevaar. "Het lijkt erop dat geen vitale organen zijn beschadigd."

Meer uit Binnenland

Vier aanhoudingen bij pro-Israëlmanifestatie op de Dam

AMSTERDAM (ANP) - Bij de pro-Israëlmanifestatie op de Dam zijn woensdagavond vier personen aangehouden, meldt de politie. Ze zijn aangehouden voor het verstoren van de demonstratie en het afsteken van een "rookpot", aldus een woordvoerder. De personen zitten vast.

5 uur geleden
Choreograaf Hans van Manen (93) overleden

AMSTERDAM (ANP) - Choreograaf Hans van Manen is op 93-jarige leeftijd overleden. Dat laat het Nationale Opera & Ballet weten aan het ANP. Van Manen stierf woensdagavond in zijn huis in Amsterdam een natuurlijke dood. De details over de uitvaart worden op een later moment bekendgemaakt.

5 uur geleden
Amsterdams corps schorst leden na seksistisch gedicht

AMSTERDAM (ANP) - Onder Amsterdamse studenten gaat een seksistisch sinterklaasgedicht rond waarin respectloos en met naam en toenaam wordt gerijmd over vrouwelijke leden van de corporale studentenvereniging ASC/AVSV. De verantwoordelijke leden zijn daarvoor geschorst, laat rector Quirine Postma van ASC/AVSV woensdagavond weten.

6 uur geleden
Veel politie bij pro-Israëlmanifestatie op de Dam in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - Op de Dam in Amsterdam waar om 19.30 uur een pro-Israëlmanifestatie is begonnen, is veel politie aanwezig. Volgens een agent zijn er zo'n 2000 mensen aanwezig. Zij dragen Israëlische vlaggen bij zich en hebben zich om een podium verzameld waar onder meer SGP-leider Chris Stoffer en opperrabijn Binyomin Jacobs spreken. Veel aanwezigen hebben een Israëlische vlag bij zich.

6 uur geleden
Cornald Maas volgend jaar geen commentator tijdens songfestival

HILVERSUM (ANP) - Cornald Maas verzorgt volgend jaar niet het commentaar tijdens het Eurovisie Songfestival. Omdat AVROTROS zich uit het evenement heeft teruggetrokken, vindt de omroep het "niet passend" om dat door een gezicht van de omroep te laten doen.

11 uur geleden
F-35's naar Lelystad, nog geen besluit over passagiersvluchten

DEN HAAG (ANP) - Het demissionaire kabinet volgt de wens van de Tweede Kamer en laat een besluit over de opening van Lelystad Airport voor passagiersvluchten aan zijn opvolger. Op de luchthaven worden wel F-35-gevechtsvliegtuigen gestationeerd. Dat besluit ligt vrijdag voor in de ministerraad, bevestigen Haagse bronnen na een bericht van De Telegraaf.

12 uur geleden
NS kampt met storing reisinformatie

UTRECHT (ANP) - Op NS-stations is momenteel geen of verkeerde roisinformatie te zien op de borden. Dat komt door een technische storing. Ook komen vertragingen en wijzigingen niet goed door in de NS-reisplanner-app.

13 uur geleden