
Om storm afgelast duel Fortuna - Sparta niet meer dit weekend
SITTARD (ANP) - De afgelaste Eredivisiewedstrijd van vrijdagavond tussen degradatiekandidaten Fortuna Sittard en Sparta Rotterdam wordt dit weekend niet meer gespeeld. De clubs melden dat er wordt gekeken naar een nieuwe datum.
Alle wedstrijden in het betaald voetbal gaan vrijdagavond niet door vanwege de storm Eunice. De KNVB heeft in overleg met de betreffende clubs besloten om alle duels af te gelasten, omdat de veiligheid van onder meer de spelers en supporters rond de stadions niet gegarandeerd kan worden. In de Keuken Kampioen Divisie zouden om 20.00 uur zeven wedstrijden beginnen.
Meer uit Voetbal
MÖNCHENGLADBACH (ANP) - Borussia Mönchengladbach mag zich minimaal voor een dag koploper van de Bundesliga noemen. De ploeg won de thuiswedstrijd tegen Hertha BSC met 1-0. Alassane Pléa benutte een strafschop. Borussia Mönchengladbach kreeg nog een penalty, maar die werd gemist door Jonas Hofmann.
8 uur geledenMAASTRICHT (ANP) - Trainer Dirk Kuijt heeft ook zijn derde competitiewedstrijd met ADO Den Haag verloren. MVV Maastricht was in eigen stadion met 3-1 te sterk. ADO opende het nieuwe seizoen in de Keuken Kampioen Divisie met een nederlaag tegen Heracles Almelo (4-0). Vervolgens werd ook verloren van FC Den Bosch (0-2).
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de komst van Casemiro bevestigd. De Braziliaanse middenvelder komt over van Real Madrid, met wie hij sinds 2013 veel prijzen won. Met de transfer is naar verluidt een bedrag van maximaal 70 miljoen euro gemoeid.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Thomas Tuchel van Chelsea moet een schorsing van een wedstrijd uitzitten. De disciplinaire commissie van de Engelse voetbalbond heeft hem gestraft voor zijn gedrag zondag tijdens het duel met Tottenham Hotspur (2-2).
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich versterkt met Ahmetcan Kaplan. De 19-jarige Turkse verdediger komt over van Trabzonspor en ondertekent bij de Amsterdammers een contract voor vijf seizoenen. Kaplan is bij Ajax de vervanger van Perr Schuurs, die donderdag zijn transfer naar de Italiaanse club Torino afrondde.
16 uur geledenMADRID (ANP) - Casemiro maakt zaterdag geen deel uit van de selectie van Real Madrid voor de uitwedstrijd tegen Celta de Vigo in de Spaanse competitie. De 30-jarige Braziliaanse middenvelder heeft de club laten weten over te willen stappen naar Manchester United.
17 uur geledenARNHEM (ANP) - Kjell Scherpen maakt zaterdag in de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen direct zijn debuut voor Vitesse. De 22-jarige doelman werd dinsdag op huurbasis overgenomen van de Engelse club Brighton & Hove Albion.
17 uur geleden