Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

OM: niet bekend of Promes boete krijgt en Dubai mag verlaten

OM: niet bekend of Promes boete krijgt en Dubai mag verlaten

DUBAI (ANP) - Het Openbaar Ministerie in Amsterdam kan niet zeggen of berichten in Russische media dat Quincy Promes (32) een boete krijgt voor het verlaten van de plek van een verkeersongeval in Dubai, en daarna terugvliegt naar Moskou, kloppen. Eerder liet het OM weten contact te hebben met de Verenigde Arabische Emiraten (VAE) over de arrestatie van de voetballer.

Een Russische journalist schrijft in een bericht op zijn Telegramkanaal dat Promes dinsdag tijdens een proces een boete zal krijgen en daarmee een celstraf ontloopt. Volgens de journalist vliegt Promes daarna terug naar Moskou en wordt hij dus niet uitgeleverd aan Nederland. Verschillende Russische kranten nemen het verhaal over.

Of Nederland ook officieel om de uitlevering van Promes heeft gevraagd, wil het Amsterdamse OM niet zeggen. "Over een eventuele uitlevering doen wij geen mededelingen", aldus de woordvoerder.

Steekpartij

Promes is in Nederland twee keer veroordeeld door de rechter. Op 14 februari kreeg hij een celstraf van zes jaar voor zijn betrokkenheid bij de invoer van 1350 kilo cocaïne via de haven van Antwerpen. Vorig jaar kreeg hij ook al anderhalf jaar cel voor een steekpartij op een feest in Abcoude, waarbij een neef het slachtoffer was. Promes heeft in beide zaken hoger beroep aangetekend.

De speler van Spartak Moskou was op trainingskamp in Dubai. Toen het team terug wilde reizen zou hij donderdag zijn tegengehouden op het vliegveld.

Meer uit Voetbal

Kane terug in selectie Bayern München voor CL-duel met Atalanta

ATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.

1 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

7 uur geleden
Technisch directeur Cruijff wil met Ajax direct meedoen om titel

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.

8 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

9 uur geleden
Spelersvakbond uit zorgen over veiligheid Iraanse voetbalsters

SYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.

10 uur geleden
AC Milan verkleint gat met Inter dankzij winst in stadsderby

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.

22 uur geleden
Bekerfinalist NEC na ruime zege op FC Volendam naar derde plaats

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.

23 uur geleden