Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Olympische Spelen voorlopig bij Warner Bros. Discovery en NOS

Olympische Spelen voorlopig bij Warner Bros. Discovery en NOS

HILVERSUM (ANP) - De Olympische Spelen blijven de komende jaren te zien bij de NOS en bij Warner Bros. Discovery. Maandag maakten de omroep en de zender bekend de uitzendrechten voor de komende vier Olympische Spelen te hebben. Het gaat om de Winterspelen van 2026 en 2030 en de Zomerspelen van 2028 en 2032. De sublicentie voor die van 2024 in Parijs had de omroep al.

Warner Bros. Discovery zendt "iedere minuut" van de Spelen uit. De NOS mag vanaf 2026 meer dan 200 uur van de Olympische Spelen en meer dan 100 uur van de Olympische Winterspelen uitzenden.

De volgende Olympische Spelen worden gehouden in de zomer van 2024 in Parijs. Ook die rechten liggen bij de NOS en Warner Bros. Discovery.

Meer uit Binnenland

RvS adviseert wet met enkelband als hoofdstraf bij te schaven

DEN HAAG (ANP) - Voordat een enkelband als hoofdstraf opgelegd kan worden, moet het wetsvoorstel hierover nog op verschillende punten worden bijgesteld. De Raad van State (RvS) ziet in het voorstel een rechtvaardige en effectieve vorm van bestraffing, maar wijst onder meer op risico's voor de privacy.

26 minuten geleden
Publiek neemt afscheid van overleden Hans van Manen

AMSTERDAM (ANP) - Een paar honderd mensen hebben maandagochtend gebruikgemaakt van de mogelijkheid om de vorige week overleden Hans van Manen een laatste groet te brengen. Dat gebeurde in de Nationale Opera & Ballet in Amsterdam.

45 minuten geleden
Raad van State zeer kritisch over vervangen norm stikstofneerslag

DEN HAAG (ANP) - De Raad van State is zeer kritisch over een voorstel van demissionair landbouwminister Femke Wiersma (BBB) om de huidige norm voor stikstofneerslag in kwetsbare natuurgebieden te vervangen door een wettelijk doel om de uitstoot te verminderen. Het natuurherstel waartoe Nederland verplicht is, kan daardoor in gevaar komen, waarschuwt de belangrijkste adviseur van het kabinet op het gebied van wetgeving in een advies.

1 uur geleden
Eis: 1,5 jaar celstraf voor Nederlandse chef Nick Bril na ongeluk

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Het Openbaar Ministerie in België eist 1,5 jaar cel, 4400 euro boete en drie maanden rijverbod voor de Nederlandse sterrenchef Nick Bril. De rechtszaak begon maandag in Antwerpen.

1 uur geleden
Nick Bril in rechtbank Antwerpen voor rechtszaak ongeval The Jane

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Nederlandse sterrenchef Nick Bril (41) en zijn advocaat zijn maandagochtend bij de rechtbank in Antwerpen aangekomen voor de behandeling van het zware ongeluk bij restaurant The Jane in januari 2024.

2 uur geleden
Handchirurgen: verdubbeling van amputaties door illegaal vuurwerk

DEN HAAG (ANP) - Het afgelopen jaar is het aantal jongeren dat een hand of arm is verloren door exploderend vuurwerk meer dan verdubbeld. Dat komt volgens de Nederlandse Vereniging voor Handchirurgie (NVvH) vooral door "de illegale Cobra".

3 uur geleden
Natuurorganisaties doen aangifte tegen biomassacentrale RWE

AMSTERDAM (ANP) - Natuurorganisaties Comité Schone Lucht en Biofuelwatch doen aangifte tegen energiebedrijf RWE om mogelijke fraude en valsheid in geschrifte. Ze wijzen op de miljoenen euro's aan subsidies die het bedrijf krijgt voor het importeren en verbranden van houtpellets in zijn energiecentrales. Dit moet aan Nederlandse duurzaamheidseisen voldoen, maar volgens de organisaties is dat niet het geval.

10 uur geleden