Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Olympisch tenniskampioene Puig mist Spelen van Tokio

Olympisch tenniskampioene Puig mist Spelen van Tokio

SAN JUAN (ANP) - Tennisster Monica Puig, de olympisch kampioene van Rio 2016, mist de Olympische Spelen van Tokio vanwege een operatie aan haar schouder. De 27-jarige Puig staat al maanden aan de kant. In een video op Instagram liet de tennisster uit Puerto Rico weten dat ze onlangs weer een operatie heeft ondergaan aan haar rechterschouder.

"Ik moet de Spelen van Tokio daarom overslaan", zei Puig, met haar arm in een mitella. "Het was een heel moeilijke en zware beslissing. Maar ik moet ook denken aan de toekomst en ik wil mijn carrière zo lang mogelijk doortrekken. Ik hoop te kunnen meedoen aan de Spelen van Parijs in 2024."

Puig, afgezakt naar plek 168 op de wereldranglijst, kwam vorig jaar op Roland Garros voor het laatst in actie. Ze werd toen in de eerste ronde uitgeschakeld, net als enkele weken daarvoor op de US Open.

Puig bezorgde haar land in 2016 de eerste gouden plak ooit op de Olympische Spelen. Ze versloeg de Duitse Angelique Kerber in de finale in Rio in drie sets (6-4 4-6 6-1). De Puerto Ricaanse won in haar carrière pas één WTA-titel, in 2014 in Straatsburg.

Meer uit Sport

Ecuadoraan Carapaz soleert naar ritzege in Giro d'Italia

CASTELNOVO NE' MONTI (ANP) - Richard Carapaz heeft de elfde etappe van de Giro d'Italia gewonnen. Het was een rit met een aantal klimmetjes van Viareggio naar Castelnovo ne' Monti over 186 kilometer. De Ecuadoraan van EF Education - EasyPost passeerde als eerste de finish na een solo van een kleine 10 kilometer. Voor Carapaz, die zes jaar geleden de Giro won, was het zijn eerste zege sinds ritwinst in de Tour de France van vorig jaar.

13 uur geleden
Filipijnse bokslegende Pacquiao (46) maakt comeback

MANILLA (ANP/RTR) - De Filipijnse bokser Manny Pacquiao maakt op 46-jarige leeftijd zijn rentree in de ring. De 46-jarige Pacquiao is de enige bokser die in acht verschillende gewichtsklassen wereldtitels veroverde. In 2021 beëindigde hij zijn loopbaan om zich op de politiek te gaan richten.

15 uur geleden
Nol de Ruiter (85) overleden, assistent-bondscoach bij EK 1988

UTRECHT (ANP) - Oud-voetballer en -trainer Nol de Ruiter, de assistent van bondscoach Rinus Michels op het door Oranje gewonnen EK van 1988, is op 85-jarige leeftijd overleden. Dat meldt FC Utrecht, de club waar De Ruiter als trainer en bestuurder actief was.

15 uur geleden
Van Bokhoven als interim-technisch directeur KNGU naar EK turnen

ROTTERDAM (ANP) - Oud-bondscoach Bram van Bokhoven is voorlopig interim-technisch directeur bij gymnastiekunie KNGU. Dat bevestigde hij tijdens een persmoment in Rotterdam. Van Bokhoven is de tijdelijke vervanger van de zieke Vincent Reimering, die op 1 december vorig jaar als technisch directeur in dienst trad bij de bond. Van Bokhoven combineert zijn rol als interim 'td' met zijn werk als prestatiemanager bij sportkoepel NOC*NSF.

16 uur geleden
Drie beklimmingen van Montmartre in slotetappe Tour de France

PARIJS (ANP) - De slotetappe van de Tour de France dit jaar kent in de finale drie beklimmingen van Montmartre. De rit eindigt wel op de Champs-Élysées, maar de kans op een traditionele massasprint is wel een stuk kleiner.

19 uur geleden
Koevermans na lange partij door in kwalificaties Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Anouk Koevermans heeft zich geplaatst voor de tweede ronde van het kwalificatietoernooi voor Roland Garros. De 21-jarige Nederlandse, de mondiale nummer 178, versloeg na een lange driesetter de Russische Anastasija Zacharova: 6-7 (6) 7-5 7-6 (9).

1 dag geleden
Leerdam voegt Verbij en Dalrymple toe aan eigen schaatsploeg

HEERENVEEN (ANP) - Jutta Leerdam heeft Kai Verbij en Ted Dalrymple toegevoegd aan haar schaatsploeg Team Kafra. Dat meldt de meervoudig wereldkampioene op haar Instagram-account.

1 dag geleden