Olympique Marseille wint derby van Nice en is weer tweede
MARSEILLE (ANP) - Olympique Marseille heeft door de zege op rivaal OGC Nice de tweede plaats in de Franse competitie weer overgenomen van Stade Rennes. Marseille won in eigen huis met 2-1 van de nummer 4 en komt op 53 punten, één meer dan Rennes.
Koploper Paris Saint-Germain, dat zaterdag met 3-0 werd verslagen door AS Monaco, heeft nog altijd 12 punten meer dan Marseille. Nice blijft vierde met 50 punten.
Marseille kwam vlak voor de rust op 1-0. Arkadiusz Milik benutte een strafschop. In de tweede helft zette Nice druk voor de gelijkmaker, maar scoorde Cedric Bakambu de tweede voor de thuisploeg. Mario Lemina maakte in blessuretijd nog 2-1 op aangeven van Justin Kluivert, maar een tweede treffer voor de bezoekers zat er niet meer in.
Bij Nice begonnen Pablo Rosario en Calvin Stengs in de basis. Stengs werd halverwege de tweede helft gewisseld. Kluivert viel in.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
17 minuten geledenMARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.
31 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
1 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
3 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
12 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
12 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
14 uur geleden