Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Olympique Marseille wint derby van Nice en is weer tweede

Olympique Marseille wint derby van Nice en is weer tweede

MARSEILLE (ANP) - Olympique Marseille heeft door de zege op rivaal OGC Nice de tweede plaats in de Franse competitie weer overgenomen van Stade Rennes. Marseille won in eigen huis met 2-1 van de nummer 4 en komt op 53 punten, één meer dan Rennes.

Koploper Paris Saint-Germain, dat zaterdag met 3-0 werd verslagen door AS Monaco, heeft nog altijd 12 punten meer dan Marseille. Nice blijft vierde met 50 punten.

Marseille kwam vlak voor de rust op 1-0. Arkadiusz Milik benutte een strafschop. In de tweede helft zette Nice druk voor de gelijkmaker, maar scoorde Cedric Bakambu de tweede voor de thuisploeg. Mario Lemina maakte in blessuretijd nog 2-1 op aangeven van Justin Kluivert, maar een tweede treffer voor de bezoekers zat er niet meer in.

Bij Nice begonnen Pablo Rosario en Calvin Stengs in de basis. Stengs werd halverwege de tweede helft gewisseld. Kluivert viel in.

Meer uit Voetbal

Juventus boekt ook ruime overwinning op Cremonese

TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.

2 uur geleden
Slot bereikt met Liverpool vierde ronde FA Cup, Frimpong scoort

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.

2 uur geleden
Botman verlengt contract bij Newcastle United tot 2030

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.

4 uur geleden
FC Barcelona versterkt zich met Portugese verdediger Cancelo

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met João Cancelo. De koploper uit de Spaanse voetbalcompetitie neemt de 31-jarige Portugese vleugelverdediger op huurbasis over van de Saudische club Al-Hilal. Cancelo wordt dinsdag gepresenteerd, meldt FC Barcelona.

4 uur geleden
Real Madrid neemt per direct afscheid van trainer Xabi Alonso

MADRID (ANP/AFP) - Xabi Alonso is niet langer trainer van Real Madrid. De Spaanse topclub meldt dat de voormalige middenvelder de club "in onderling overleg" verlaat.

6 uur geleden
FC Twente met teruggekeerde Zerrouki naar FC Utrecht

ENSCHEDE (ANP) - Ramiz Zerrouki maakt dinsdag weer deel uit van de selectie van FC Twente, dat in de achtste finales van de KNVB-beker op bezoek gaat bij FC Utrecht. De middenvelder werd zaterdag met Algerije uitgeschakeld op de Afrika Cup.

6 uur geleden
Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Fred Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax. De interim-coach en de directie van de club hebben dat met elkaar afgesproken, zo weten bronnen bij de club uit de hoofdstad.

6 uur geleden