Olympique Lyon raakt achterop door nederlaag tegen FC Metz
LYON (ANP) - Olympique Lyon is de koppositie in de Franse competitie in de twintigste speelronde kwijtgeraakt. De ploeg van aanvoerder Memphis Depay ging in eigen huis met 1-0 onderuit tegen FC Metz. Lyon heeft nu 40 punten, twee minder dan Paris Saint-Germain en Lille, die eerder dit weekend wonnen.
Het is de tweede nederlaag dit seizoen voor Lyon. Vorige week verspeelde de ploeg ook al 2 punten met de 2-2 tegen Stade Rennes. PSG won zaterdag met 1-0 van Angers. OSC Lille versloeg Stade de Reims met 2-1.
Lyon kreeg in de eerste helft kansen via Karl Toko Ekambi. In de tweede helft waren Tino Kadewere en invaller Maxwel Cornet dicht bij een treffer. Ekambi leek zijn ploeg in de 74e minuut met ene intikker alsnog de voorsprong te bezorgen, maar het doelpunt werd wegens buitenspel afgekeurd. In de laatste minuut van de officiële speeltijd maakte invaller Aaron Leya Iseka op aangeven van Farid Boulaya het enige doelpunt van de wedstrijd.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
10 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
13 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
14 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
17 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
20 uur geleden