Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Olympique Lyon raakt achterop door nederlaag tegen FC Metz

Olympique Lyon raakt achterop door nederlaag tegen FC Metz

LYON (ANP) - Olympique Lyon is de koppositie in de Franse competitie in de twintigste speelronde kwijtgeraakt. De ploeg van aanvoerder Memphis Depay ging in eigen huis met 1-0 onderuit tegen FC Metz. Lyon heeft nu 40 punten, twee minder dan Paris Saint-Germain en Lille, die eerder dit weekend wonnen.

Het is de tweede nederlaag dit seizoen voor Lyon. Vorige week verspeelde de ploeg ook al 2 punten met de 2-2 tegen Stade Rennes. PSG won zaterdag met 1-0 van Angers. OSC Lille versloeg Stade de Reims met 2-1.

Lyon kreeg in de eerste helft kansen via Karl Toko Ekambi. In de tweede helft waren Tino Kadewere en invaller Maxwel Cornet dicht bij een treffer. Ekambi leek zijn ploeg in de 74e minuut met ene intikker alsnog de voorsprong te bezorgen, maar het doelpunt werd wegens buitenspel afgekeurd. In de laatste minuut van de officiële speeltijd maakte invaller Aaron Leya Iseka op aangeven van Farid Boulaya het enige doelpunt van de wedstrijd.

Meer uit Voetbal

Iran: nog geen enkele voetballer heeft visum voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.

3 uur geleden
Mbappé ontbreekt bij Real Madrid in Clásico

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.

3 uur geleden
Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

16 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

17 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

18 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

19 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

19 uur geleden