
Olympique Lyon pakt in blessuretijd zege en koppositie
LYON (ANP) - Olympique Lyon heeft de koppositie overgenomen in de Franse Ligue 1. De ploeg van aanvoerder Memphis Depay won dankzij een laat doelpunt van Leo Dubois met 2-1 van Girondins de Bordeaux.
Lyon heeft door de zege 46 punten, één meer dan Paris-Saint-Germain en Lille OSC. Die twee ploegen komen beide zondag nog in actie in de 22e speelronde en kunnen dan Lyon weer passeren.
Karl Toko Ekambi had Lyon na ruim een half uur met een intikker op 1-0 gebracht. Samuel Kalu maakte tien minuten in de tweede helft de gelijkmaker voor subtopper Bordeaux. De thuisploeg zocht naar een tweede treffer maar die viel pas in de 92e minuut. Dubois zorgde voor de zege en de opluchting voor Lyon.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Supporterscollectief Nederland wil dat thuis- en uitfans rond voetbalwedstrijden niet langer gescheiden worden, maar juist door elkaar heen lopen. De belangenvereniging wil zo het gevoel van veiligheid rond wedstrijden verhogen en het aantal incidenten verminderen. Dat staat in een plan als reactie op het "recordaantal lege uitvakken" door straf- en voorzorgsmaatregelen afgelopen seizoen.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - José Mourinho schat de kansen van Feyenoord en zijn Fenerbahçe om de play-offs van de Champions League te halen even hoog in. "Het is fifty-fifty. Niet meer en niet minder. Ik zie geen favoriet", zei de Portugese coach van de Turkse club bij een persconferentie in De Kuip waar Feyenoord woensdag de eerste wedstrijd in de derde voorronde van de Champions League speelt.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie (41) kijkt met gemengde gevoelens naar de ontmoeting met zijn oude club Fenerbahçe. De coach van Feyenoord was blij en bevreesd toen de club uit Istanbul uit de koker kwam bij de loting voor de derde voorronde van de Champions League. "Aan de ene kant is het mooi om ze tegen te komen, maar het is wel een goed team met een goede coach", zei de trainer tijdens een persconferentie in De Kuip.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de komst van centrale verdediger Anel Ahmedhodzic van Sheffield United afgerond. De 26-jarige Bosnisch international heeft een contract tot en met 2029 getekend in De Kuip. De club probeert Ahmedhodzic nog speelgerechtigd te krijgen voor de duels met Fenerbahçe uit de voorronde van de Champions League van woensdag en volgende week.
22 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat Vitesse heeft aangespannen tegen de KNVB in de hoop de proflicentie terug te krijgen, wordt donderdag uitgezonden via een livestream op rechtspraak.nl. Dat heeft de rechtbank in Utrecht bekendgemaakt. Er is in Utrecht beperkt plek voor publiek bij het kort geding, dat om 13.30 uur begint. De zitting wordt ook door Omroep Gelderland uitgezonden.
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is oud-aanvaller Ove Kindvall "eeuwig dankbaar voor zijn bijdrage aan een van de meest glorieuze hoofdstukken" uit de geschiedenis van de club. "Zijn naam zal voor altijd verbonden blijven aan het moment waarop hij Feyenoord definitief op de kaart van het internationale topvoetbal zette", reageert de club op het overlijden van het Zweedse icoon maandag op 82-jarige leeftijd.
1 dag geledenDEVENTER (ANP) - Bekerwinnaar Go Ahead Eagles heeft zich versterkt met voormalig Vitesse-middenvelder Melle Meulensteen. De 26-jarige voetballer komt over van de Italiaanse Serie B-club Sampdoria, waar hij vorig jaar naartoe vertrok vanuit Arnhem. Meulensteen heeft in Deventer een contract getekend voor vier jaar.
1 dag geleden