Olympique Lyon houdt langer vast aan trainer Sage
LYON (ANP) - Olympique Lyon houdt in ieder geval tot het einde van het seizoen vast aan trainer Pierre Sage, zo laat de club in een statement weten. De 44-jarige Fransman nam eind november op interimbasis de taken over van de ontslagen Fabio Grosso.
Sage, doorgeschoven vanuit de club, loodste Lyon in de Franse voetbalcompetitie uit de degradatiezone door de afgelopen drie competitiewedstrijden te winnen. In de Franse beker werd de laatste zestien bereikt.
Lyon staat momenteel op de vijftiende plaats in de Ligue 1 en hervat zondag de competitie met een uitwedstrijd tegen Le Havre. In het verleden werd Lyon zeven keer kampioen van Frankrijk.
Meer uit Voetbal
ESTEPONA (ANP) - Trainer Peter Bosz weet nog niet of hij zijn contract bij PSV wil verlengen. "Als het bekend is, zal de club, of ik, het bekendmaken", vertelde hij tijdens een trainingskamp in het Spaanse Estepona aan ESPN. "Het heeft niets met twijfel te maken. Ik ben met de club in gesprek."
20 minuten geledenLEEDS (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League opnieuw punten verspeeld. Het elftal van trainer Rúben Amorim kwam bij nummer 16 Leeds United niet verder dan een gelijkspel: 1-1. Manchester wist dinsdag voor eigen publiek al niet te winnen van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (1-1).
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Julián Carranza vertrekt bij Feyenoord. De Argentijnse spits heeft een akkoord bereikt met Necaxa. Dat melden Feyenoord en de Mexicaanse club.
7 uur geledenCORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).
18 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.
20 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).
21 uur geledenTANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).
22 uur geleden