Olympique-coach Sampaoli waarschuwt voor druk van Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Jorge Sampaoli van Olympique Marseille verwacht een lastige wedstrijd donderdag bij Feyenoord. De Argentijnse coach van de nummer 2 uit de Franse competitie prees de tegenstander een dag voor de halve finale van de Conference League en verwacht een wedstrijd op hoog niveau.
"Het is een team dat heel goed speelt, met veel afwisseling en snelle omschakelingen", zei Sampaoli over de Rotterdammers. "Ze hebben spelers die erg aanvallend spelen. Maar Feyenoord is niet alleen dat. Dit is een team dat heel goed speelt in de overgang. Daar kunnen ze de meeste pijn doen."
Sampaoli wijst erop dat zijn spelers bij de les moeten zijn bij balverlies. "Feyenoord is een ploeg die uitstekend druk zet, met veel intensiteit en lang achter elkaar. We moeten ons niet laten meeslepen. En bij balverlies zullen we moeten proberen de bal zo snel mogelijk terug te krijgen."
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
2 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
3 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
4 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
5 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
5 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
6 uur geleden