Olympiakos beleeft slechte generale voor duel met PSV
ATHENE (ANP) - Olympiakos heeft een zeldzame uitglijder gemaakt in de Griekse voetbalcompetitie. De komende tegenstander van PSV in de Europa League verloor de uitwedstrijd bij Panathinaikos (2-1).
Mauricio en Younousse Sankharé maakten de doelpunten voor Panathinaikos in het olympisch stadion van Athene. Youssef El Arabi scoorde in de slotfase voor Olympiakos, bij een achterstand van 2-0. Olympiakos eindigde het duel met tien spelers, na een rode kaart in blessuretijd voor Ousseynou Ba.
Olympiakos leed pas de eerste competitienederlaag van dit seizoen. De club voert de ranglijst nog steeds riant aan, met 14 punten meer dan het als tweede geklasseerde Aris Saloniki.
PSV speelt donderdag eerst een uitwedstrijd tegen Olympiakos. De return van de zestiende finale van de Europa League is een week later in Eindhoven.
Meer uit Voetbal
KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
9 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.
9 uur geledenKRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
11 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.
11 uur geledenKRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.
13 uur geleden