
Olympiakos beleeft slechte generale voor duel met PSV
ATHENE (ANP) - Olympiakos heeft een zeldzame uitglijder gemaakt in de Griekse voetbalcompetitie. De komende tegenstander van PSV in de Europa League verloor de uitwedstrijd bij Panathinaikos (2-1).
Mauricio en Younousse Sankharé maakten de doelpunten voor Panathinaikos in het olympisch stadion van Athene. Youssef El Arabi scoorde in de slotfase voor Olympiakos, bij een achterstand van 2-0. Olympiakos eindigde het duel met tien spelers, na een rode kaart in blessuretijd voor Ousseynou Ba.
Olympiakos leed pas de eerste competitienederlaag van dit seizoen. De club voert de ranglijst nog steeds riant aan, met 14 punten meer dan het als tweede geklasseerde Aris Saloniki.
PSV speelt donderdag eerst een uitwedstrijd tegen Olympiakos. De return van de zestiende finale van de Europa League is een week later in Eindhoven.
Meer uit Voetbal
THUN (ANP) - Aanvalster Lineth Beerensteyn heeft ook tijdens de tweede training in Zwitserland meegedaan met de rest van de EK-selectie van Oranje. De van een spierblessure herstellende spits deed aan het begin van de oefensessie mee aan enkele felle sprint- en passoefeningen. Daarna werd het trainingscomplex in het zonnige Thun, fraai gelegen tegen de achtergrond van besneeuwde bergtoppen, afgesloten voor de media.
50 minuten geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechters in het voetbal moeten zich komend seizoen beter aan de richtlijn houden dat alleen een aanvoerder mag protesteren over de leiding. Dat zei manager scheidsrechterszaken Raymond van Meenen tijdens een mediabijeenkomst in Zeist.
51 minuten geledenZEIST (ANP) - Er zijn in het vorige seizoen in de Eredivisie ondanks de inzet van de videoscheidsrechter (VAR) 26 foute beslissingen genomen tijdens 306 wedstrijden. Dat heeft manager scheidsrechterszaken Raymond van Meenen bekendgemaakt in Zeist.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft het contract van doelman Rome-Jayden Owusu-Oduro opengebroken en verlengd tot de zomer van 2030. Dat meldt de Alkmaarse club.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de komst van Luciano Valente bevestigd. De 21-jarige middenvelder ondertekende een vierjarig contract bij de Rotterdammers, die zich eerder versterkten met Sem Steijn.
2 uur geledenATLANTA (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich op het wereldkampioenschap als laatste club voor de kwartfinales geplaatst. De Duitsers wonnen in Atlanta met 2-1 van de Mexicaanse club Monterrey.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Kenny Tete blijft bij Fulham voetballen. De 29-jarige Nederlandse vleugelverdediger heeft zijn aflopende contract met drie jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 verbonden aan de Londense club, die afgelopen seizoen als elfde eindigde in de Premier League.
15 uur geleden