Olympiakos beleeft slechte generale voor duel met PSV
ATHENE (ANP) - Olympiakos heeft een zeldzame uitglijder gemaakt in de Griekse voetbalcompetitie. De komende tegenstander van PSV in de Europa League verloor de uitwedstrijd bij Panathinaikos (2-1).
Mauricio en Younousse Sankharé maakten de doelpunten voor Panathinaikos in het olympisch stadion van Athene. Youssef El Arabi scoorde in de slotfase voor Olympiakos, bij een achterstand van 2-0. Olympiakos eindigde het duel met tien spelers, na een rode kaart in blessuretijd voor Ousseynou Ba.
Olympiakos leed pas de eerste competitienederlaag van dit seizoen. De club voert de ranglijst nog steeds riant aan, met 14 punten meer dan het als tweede geklasseerde Aris Saloniki.
PSV speelt donderdag eerst een uitwedstrijd tegen Olympiakos. De return van de zestiende finale van de Europa League is een week later in Eindhoven.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft ook zijn tweede wedstrijd dit seizoen in de Premier League verloren. In eigen huis ging de ploeg van trainer Roberto De Zerbi met 2-0 onderuit tegen Newcastle United.
19 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft de Rotterdamse derby met Sparta gewonnen. De ploeg van coach Ruben den Uil versloeg de stadgenoot in eigen huis met 2-1.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Andoni Iraola is het nieuwe seizoen in de Premier League slecht begonnen met Liverpool. De opvolger van Arne Slot verspeelde met zijn nieuwe club ook punten tegen Nottingham Forest op Anfield (2-2).
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München is goed aan het nieuwe seizoen in de Bundesliga begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van VfB Stuttgart (5-1). Bayern verzekerde zich vorige week met een zege op Borussia Dortmund (1-2) van winst van de Duitse Supercup.
22 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de uitwedstrijd tegen FC Groningen (2-3) gewonnen. Lequincio Zeefuik was met een doelpunt en assist de grote man bij de bezoekers uit Limburg.
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De tientallen mensen die Feyenoord in beeld heeft naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur van afgelopen zondag, hebben nog geen stadionverbod opgelegd gekregen.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft enkele tientallen mensen in beeld die in aanmerking komen voor een stadionverbod naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur afgelopen zondag. Dat heeft de club vrijdag bekendgemaakt.
1 dag geleden