Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Olmo pijnigt Bayern München en laat RB Leipzig Supercup winnen

Olmo pijnigt Bayern München en laat RB Leipzig Supercup winnen

MÜNCHEN (ANP) - Dani Olmo heeft RB Leipzig aan de Duitse Supercup geholpen. De Spanjaard maakte alle drie de treffers van de bekerwinnaar in het duel met landskampioen Bayern München (0-3).

Olmo scoorde tweemaal in de eerste helft en benutte in de 68e minuut een strafschop, na een handsbal van de ingevallen Noussair Mazraoui. Harry Kane maakte in de 63e minuut zijn debuut voor de club die zo'n 100 miljoen euro voor hem heeft betaald. Bayern München maakte de komst van de spits van Tottenham Hotspur pas zaterdagochtend bekend.

Matthijs de Ligt speelde niet zijn beste wedstrijd op zijn 24e verjaardag. Hij kreeg nauwelijks grip op Olmo en werd in de rust gewisseld. Ryan Gravenberch zat de hele wedstrijd op de bank bij Bayern München. Xavi Simons, afgelopen seizoen actief voor PSV, werd in de 79e minuut gewisseld bij RB Leipzig. Hij bekroonde zijn eerste officiële duel voor zijn nieuwe club met een prijs.

Ambities

"Ik weet het niet, er is geen reden voor", zei Bayern-trainer Thomas Tuchel over de afstraffing van zijn ploeg. "Op dit moment is dit resultaat voor mij onverklaarbaar. Het is alsof we vier weken niets hebben gedaan. Het is eng. Ik heb nu geen oplossing, ik ben ontzet en enorm teleurgesteld."

Olmo liet met zijn goals de ambities van RB Leipzig blijken. "Het is heel belangrijk om het seizoen zo te beginnen, maar het is nog maar het begin. We hebben nog veel te doen", zei Olmo. "Ik ben erg blij met de overwinning en met de drie doelpunten. Het was een speciale avond en het motiveert me om door te gaan."

RB Leipzig werd afgelopen seizoen derde, achter Bayern en Borussia Dortmund.

Meer uit Voetbal

Heitinga niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - John Heitinga is niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur. De voormalige coach van Ajax had de mogelijkheid om aan te blijven na het recente ontslag van Thomas Frank, maar heeft ervoor gekozen om afscheid te nemen. Dat meldde de club uit Londen in een verklaring.

39 minuten geleden
Coach Enrique accepteert dat er 'altijd rumoer' is rond PSG

MONACO (ANP/AFP) - Coach Luis Enrique van Paris Saint-Germain is niet ingegaan op de kritiek van zijn sterspeler Ousmane Dembélé op de instelling van zijn ploeggenoten. "Rond PSG is altijd rumoer en dat moet je accepteren", was het enige wat de Spanjaard antwoordde op vragen van verslaggevers. Titelhouder PSG speelt dinsdag in de tussenronde van de Champions League de uitwedstrijd tegen AS Monaco.

1 uur geleden
Coach Mourinho van Benfica vreest 'gekrenkt' Real

LISSABON (ANP/RTR) - José Mourinho vreest Real Madrid meer dan ooit. "Een gekrenkte ploeg is gevaarlijk", zei de coach van het Portugese Benfica op de persconferentie in aanloop naar het eerste treffen met de Spaanse club in de tussenronde van de Champions League. Mourinho verwees naar de 4-2-zege op Real Madrid vorige maand in de laatste ronde van de groepsfase, waardoor vijftienvoudig Champions League-winnaar Real zich niet rechtstreeks plaatste bij de laatste zestien.

2 uur geleden
Baeten van Go Ahead mist twee duels na rood tegen Feyenoord

ZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.

6 uur geleden
Neymar maakt na twee maanden rentree bij Santos na knieoperatie

SANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.

10 uur geleden
Malen scoort twee keer voor AS Roma tegen Napoli

NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.

20 uur geleden
Arsenal eenvoudig naar laatste zestien FA Cup na zege op Wigan

LONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.

1 dag geleden