Oekraïner Jarmolenko: hele elftal heeft goed gespeeld
BOEKAREST (ANP) - Andri Jarmolenko werd na de overwinning van Oekraïne op Noord-Macedonië (2-1) uitgeroepen tot de man van de wedstrijd. De doelpuntenmaker, die ook al scoorde in het verloren duel met Oranje, bleef echter bescheiden. "Ik heb het niet alleen gedaan, we deden het samen."
"Iedereen kijkt altijd naar de spelers die scoren", vervolgde Jarmolenko. "Ik kijk verder. Wat mij betreft hebben we deze zege vooral te danken aan onze verdedigers, die allemaal een geweldige wedstrijd speelden. Vooral dankzij hen hebben we nu weer een goede kans om de volgende ronde te bereiken."
Noord-Macedonië verloor voor de tweede keer op rij, na de eerdere 1-3 tegen Oostenrijk. "De eerste helft tegen Oekraïne was slecht", zei bondscoach Igor Angelovski. "Na de hervatting waren wij beter. We hadden een punt verdiend. Noord-Macedonië heeft in die fase bewezen een terechte deelnemer aan het Europees kampioenschap te zijn."
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.
1 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.
2 uur geledenBRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.
4 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.
4 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.
5 uur geledenSPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.
5 uur geleden