Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oekraïner Jarmolenko: hele elftal heeft goed gespeeld

Oekraïner Jarmolenko: hele elftal heeft goed gespeeld

BOEKAREST (ANP) - Andri Jarmolenko werd na de overwinning van Oekraïne op Noord-Macedonië (2-1) uitgeroepen tot de man van de wedstrijd. De doelpuntenmaker, die ook al scoorde in het verloren duel met Oranje, bleef echter bescheiden. "Ik heb het niet alleen gedaan, we deden het samen."

"Iedereen kijkt altijd naar de spelers die scoren", vervolgde Jarmolenko. "Ik kijk verder. Wat mij betreft hebben we deze zege vooral te danken aan onze verdedigers, die allemaal een geweldige wedstrijd speelden. Vooral dankzij hen hebben we nu weer een goede kans om de volgende ronde te bereiken."

Noord-Macedonië verloor voor de tweede keer op rij, na de eerdere 1-3 tegen Oostenrijk. "De eerste helft tegen Oekraïne was slecht", zei bondscoach Igor Angelovski. "Na de hervatting waren wij beter. We hadden een punt verdiend. Noord-Macedonië heeft in die fase bewezen een terechte deelnemer aan het Europees kampioenschap te zijn."

Meer uit Voetbal

Onderbroken duel SC Cambuur - Feyenoord na halfuur hervat

LEEUWARDEN (ANP) - De onderbroken wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na een halfuur bij een stand van 0-0 hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het duel na twaalf minuten stil nadat fans van de bezoekende club veel vuurwerk hadden afgestoken.

54 minuten geleden
Cambuur - Feyenoord onderbroken na vuurwerkactie bezoekende fans

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na twaalf minuten onderbroken. Scheidsrechter Danny Makkelie stuurde beide ploegen naar de kleedkamer nadat fans van de club uit Rotterdam veel vuurwerk hadden afgestoken.

1 uur geleden
PSV wervelt langs FC Groningen en boekt ruime zege

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de eerste thuisoverwinning van het seizoen behaald. Na de 2-2 in de openingsspeelronde tegen Fortuna Sittard, wist het elftal van trainer Peter Bosz voor eigen publiek wel te winnen van FC Groningen. Het spectaculaire duel, met vooral in de eerste helft kansen over en weer, eindigde in 5-1.

2 uur geleden
Feyenoord begint met ongewijzigde ploeg tegen SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Feyenoord begint om 16.45 uur met dezelfde opstelling als vorige week tegen Go Ahead Eagles (2-2) aan de uitwedstrijd tegen SC Cambuur. Voor trainer Giovanni van Bronckhorst is de teleurstellende uitslag geen reden om een van zijn basisspelers te vervangen.

2 uur geleden
Lille rekent op transfer van Bouaddi naar Manchester City

LILLE (ANP) - Ayyoub Bouaddi is bijna speler van Manchester City. "We zijn nagenoeg akkoord over zijn transfer", bevestigde technisch directeur Sylvain Armand van Lille het aanstaande vertrek van zijn sterspeler.

2 uur geleden
Noordse landen zeggen vertrouwen in FIFA-voorzitter Infantino op

HELSINKI (ANP/RTR) - Denemarken, Finland, IJsland, Noorwegen, Zweden en de Faeröer hebben het vertrouwen in voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA opgezegd. De Noordse landen steunen in een zeldzame gezamenlijke verklaring de lijn van de Europese voetbalbond UEFA, die oproept tot bestuurlijke hervormingen bij de FIFA na het inmiddels ingetrokken investeringsplan van Infantino.

2 uur geleden
PSV-fans zwaaien naar Bayern München vertrokken Saibari uit

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari heeft zondag officieel afscheid genomen van PSV. De 25-jarige spelmaker werd voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen FC Groningen luid toegezongen in het Philips Stadion. Saibari liep een ereronde om de fans te bedanken.

4 uur geleden