Oekraïner Jarmolenko: hele elftal heeft goed gespeeld
BOEKAREST (ANP) - Andri Jarmolenko werd na de overwinning van Oekraïne op Noord-Macedonië (2-1) uitgeroepen tot de man van de wedstrijd. De doelpuntenmaker, die ook al scoorde in het verloren duel met Oranje, bleef echter bescheiden. "Ik heb het niet alleen gedaan, we deden het samen."
"Iedereen kijkt altijd naar de spelers die scoren", vervolgde Jarmolenko. "Ik kijk verder. Wat mij betreft hebben we deze zege vooral te danken aan onze verdedigers, die allemaal een geweldige wedstrijd speelden. Vooral dankzij hen hebben we nu weer een goede kans om de volgende ronde te bereiken."
Noord-Macedonië verloor voor de tweede keer op rij, na de eerdere 1-3 tegen Oostenrijk. "De eerste helft tegen Oekraïne was slecht", zei bondscoach Igor Angelovski. "Na de hervatting waren wij beter. We hadden een punt verdiend. Noord-Macedonië heeft in die fase bewezen een terechte deelnemer aan het Europees kampioenschap te zijn."
Meer uit Voetbal
SANTO DOMINGO (ANP) - Volgens de in opspraak geraakte FIFA-voorzitter Gianni Infantino willen sommige grote voetballanden of -bonden niet dat kleinere landen groeien. Infantino doet die uitspraak in een door de FIFA uitgebrachte video.
4 uur geledenELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).
7 uur geledenRENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.
7 uur geledenTURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
11 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.
12 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - De onderbroken wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na een halfuur bij een stand van 0-0 hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het duel na twaalf minuten stil nadat fans van de bezoekende club veel vuurwerk hadden afgestoken.
13 uur geleden