Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oekraïne rest van EK zonder Besedin na 'horrortackle'

Oekraïne rest van EK zonder Besedin na 'horrortackle'

GLASGOW (ANP) - Oekraïne kan op het EK geen beroep meer doen op Artem Besedin. De aanvaller van Dinamo Kiev heeft een fikse blessure overgehouden aan de overtreding van de Zweedse verdediger Marcus Danielson, tijdens het duel in de achtste finales. Danielson werd in de verlenging met rood van het veld gestuurd

De Zweed schopte de bal weg, maar raakte daarbij met zijn noppen ook vol de linkerknie van Besedin. Scheidsrechter Daniele Orsato besloot op advies van de VAR de beelden terug te kijken en trok toen rood voor Danielson. Besedin, die kort daarvoor in het veld was gekomen, moest door twee fysiotherapeuten van Oekraïne van het veld worden geholpen.

Volgens de Oekraïense bond heeft de 25-jarige aanvaller niet alleen spierschade opgelopen, maar bestaat ook de vrees dat de kruisbanden van zijn knie beschadigd zijn. Een MRI-scan moet duidelijkheid brengen.

Oekraïne versloeg Zweden met 2-1, door een doelpunt van Artem Dovbyk in de blessuretijd van de verlenging. De ploeg van bondscoach Andrej Sjevtsjenko neemt het zaterdag in de kwartfinale in Rome op tegen Engeland. "De jongens spelen dan voor Besedin", zei Sjevtsjenko.

Meer uit Voetbal

Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona, zegt voorzitter

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick verlengt binnenkort zijn contract bij FC Barcelona. "Dat willen wij en dat wil hij", vertelde de herkozen voorzitter Joan Laporta bij radiozender RAC1.

1 uur geleden
Verdediger Luckassen debuteert in selectie van WK-deelnemer Ghana

ACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.

4 uur geleden
Mbappé kan spelen voor Real tegen ManCity, Bellingham nog niet

MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.

15 uur geleden
SC Cambuur na zege stap dichter bij promotie naar Eredivisie

HELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.

15 uur geleden
Timber mist duel van Arsenal met Leverkusen in Champions League

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.

21 uur geleden
Trainer Guardiola ziet nog kansen voor City in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."

22 uur geleden
AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

1 dag geleden