Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oekraïense president dient Musk van repliek na vredesplan

Oekraïense president dient Musk van repliek na vredesplan

KIEV (ANP) - De Oekraïense president Volodimir Zelenski heeft Tesla-topman Musk op de hak genomen. Zelenski stelde zijn volgers op Twitter de vraag of ze de Elon Musk die Oekraïne steunt leuker vinden of de Elon Musk die Rusland steunt. Daarmee reageerde de Oekraïense leider op een tweetal peilingen die Musk eerder op de berichtendienst plaatste.

In een eerste reeks tweets stelde Musk dat de Krim Russisch zou blijven en dat de inwoners van de vier door Rusland geannexeerde gebieden in Oost-Oekraïne zich opnieuw zouden mogen uitspreken of ze bij Rusland willen horen. Die nieuwe referenda zouden dan door de Verenigde Naties moeten worden georganiseerd. Volgens de Tesla-topman zou een vredesdeal tussen Rusland en Oekraïne er vermoedelijk zo uit komen te zien en hij vroeg zijn volgers wat zij daarvan vonden.

Na veel kritiek kwam de miljardair met een nieuwe peiling op Twitter. Hij vroeg zijn volgers ditmaal wat ze vonden van het plan om de inwoners van de vier geannexeerde regio's en de Krim zich in referenda uit te laten spreken of ze bij Rusland of bij Oekraïne willen horen. Ook dat leverde Musk kritiek op.

Meer uit Financieel

Venezuela blijft volgens zakenzender olie leveren aan VS

WASHINGTON (ANP) - Venezuela blijft voor onbepaalde tijd olie leveren aan de Verenigde Staten en Amerikaanse sancties tegen het Zuid-Amerikaanse land worden afgebouwd. Dat meldt de Amerikaanse zakenzender CNBC op basis van ingewijden in regeringskringen.

29 minuten geleden
Hackers stalen vorig jaar voor miljarden aan cryptomunten

DEN HAAG (ANP) - Hackers hebben vorig jaar voor 2,9 miljard dollar (ongeveer 2,5 miljard euro) aan cryptomunten gestolen. Dat meldt marktanalysebureau Finbold op basis van gegevens van cryptobeveiligingsbedrijf SlowMist.

1 uur geleden
Pakketbezorger DPD bezorgt ook zondag om achterstand in te halen

OIRSCHOT (ANP) - Ook pakketbezorger DPD ondervindt hinder van het winterse weer. De opgelopen achterstand is niet meteen verdwenen als de sneeuw weg is, zo waarschuwt een woordvoerder. Een extra bezorging op zondag moet dat wel versnellen.

1 uur geleden
Duitse werkloosheid naar hoogste niveau in 15 jaar

NÜRNBERG (ANP/DPA) - De Duitse werkloosheid is in december gestegen naar het hoogste niveau in vijftien jaar. Volgens het Bundesagentur für Arbeit (BA) in Nürnberg zaten er 2,9 miljoen Duitsers werkloos thuis. Dat waren er 23.000 meer dan in de voorgaande maand.

1 uur geleden
Meer schademeldingen bij verzekeraars door winterse weer

AMSTERDAM (ANP) - Verzekeraars krijgen meer schademeldingen binnen door het winterse weer. Het gaat bijvoorbeeld om auto's en bedrijfswagens die van de weg glijden. De verwachting is dat er ook meer meldingen van lekkages binnenkomen als de sneeuw smelt.

2 uur geleden
Eindhoven Airport waarschuwt ook voor vluchtuitval door sneeuw

EINDHOVEN (ANP) - Eindhoven Airport waarschuwt reizigers nu ook voor annuleringen en eventuele vertragingen als gevolg van de winterse weersomstandigheden. Voor de rest van de dag is een maximum ingesteld van vier binnenkomende vluchten per uur. Het aantal annuleringen is nog op twee handen te tellen, maar dit aantal kan volgens een woordvoerder nog oplopen.

2 uur geleden
Vertraging bezorging PostNL verschilt woensdag sterk per regio

DEN HAAG (ANP) - De snelheid waarmee PostNL woensdag bezorgt verschilt sterk per regio. "In sommige gebieden zijn wegen slecht begaanbaar of tijdelijk onbegaanbaar", stelt een woordvoerder.

2 uur geleden