Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oekraïense aanvaller Moedryk van Chelsea positief bij dopingtest

Oekraïense aanvaller Moedryk van Chelsea positief bij dopingtest

LONDEN (ANP) - De Oekraïense aanvaller Mychajlo Moedryk van Chelsea is verwikkeld in een dopingzaak. Bij een dopingcontrole is een verboden middel gevonden in zijn urine, meldt de Londense club uit de Premier League op zijn website. Mocht hij schuldig worden bevonden, dan kan hij een lange schorsing krijgen.

Moedryk ontkent dat hij de dopingregels heeft overtreden. "Dit komt als een complete verrassing, want ik heb nooit bewust verboden middelen gebruikt of regels overtreden. Ik werk nauw samen met mijn club om uit te zoeken hoe dit heeft kunnen gebeuren", schrijft de voetballer op Instagram.

Chelsea meldde in een verklaring dat het met de betrokken autoriteiten samenwerkt in het onderzoek naar de positieve test. Het is onbekend om welk middel het gaat.

De 23-jarige Moedryk heeft al sinds 28 november niet gespeeld voor Chelsea. Coach Enzo Maresca bracht daarover naar buiten dat Moedryk ziek was. De snelle aanvaller speelt sinds 2023 bij Chelsea, dat hem voor ongeveer 100 miljoen euro overnam van Sjachtar Donetsk.

Meer uit Voetbal

Tottenham-spits Richarlison paar maanden aan de kant met blessure

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.

31 seconden geleden
Voetballer Oosterwolde bestraft voor slaan stadiondirecteur

ISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.

1 uur geleden
Heitinga assistent bij Tottenham Hotspur na ontslag bij Ajax

LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.

2 uur geleden
Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

9 uur geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

18 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

18 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

19 uur geleden