Oefeninterland Israël - Bosnië om 'gespannen situatie' afgelast
SARAJEVO (ANP/DPA) - De oefeninterland tussen de voetbalelftallen van Israël en Bosnië en Herzegovina is afgelast. De wedstrijd stond gepland voor dinsdag 26 maart in Sarajevo.
Israël verloor donderdag in de play-offs voor de laatste tickets voor het EK voetbal van IJsland met 4-1. Bosnië boog met 2-1 voor Oekraïne.
Als verklaring voor de afgelasting wordt de veiligheidssituatie opgegeven. Door de oorlog in Gaza geldt de wedstrijd als een hoog risico.
"We hebben vanwege de gespannen situatie contact opgenomen met de UEFA en gevraagd of wij de wedstrijd, die voor beide nationale teams onbeduidend is, mochten annuleren", zei de Israëlische bondscoach Shino Zoertz.
Meer uit Voetbal
FORT LAUDERDALE (ANP) - Inter Miami heeft dankzij twee doelpunten en een assist van Lionel Messi al een grote stap naar de volgende ronde van de play-offs gezet. In het thuisduel met Nashville (3-1) maakte de 38-jarige Argentijn de eerste en derde treffer. Bij de 2-0 van Tadeo Allende was hij de aangever.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is aan een pijnlijke nederlaag in de Serie A ontsnapt. De koploper stond na negentig minuten met 2-1 achter tegen hekkensluiter Pisa, maar kwam nog tot 2-2 dankzij een treffer van Zachary Athekame in blessuretijd.
14 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Heerenveen is er in de Eredivisie niet in geslaagd te winnen van NAC Breda. Het na rust spectaculaire duel in Friesland eindigde in 3-3. Invaller Mohamed Nassoh redde in de 94e minuut een punt voor NAC.
15 uur geledenDÜSSELDORF (ANP/DPA) - De Duitse voetbalsters hebben de eerste wedstrijd tegen Frankrijk in de halve finale van de Nations League gewonnen. In Düsseldorf maakte spits Klara Bühl voor ruim 37.000 toeschouwers in de 79e minuut het enige doelpunt: 1-0. De tweede ontmoeting is dinsdag in Caen.
16 uur geledenGDANSK (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste wedstrijd onder leiding van de nieuwe bondscoach Arjan Veurink niet kunnen winnen. In Gdansk eindigde een tegenvallende oefenwedstrijd tegen Polen in 0-0.
17 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Oranje-international Xavi Simons moet bij Tottenham Hotspur met meer intensiteit gaan spelen. Dat zei trainer Thomas Frank vrijdag tijdens een persconferentie, voorafgaand aan de uitwedstrijd van zondag tegen Everton.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft PSV onder zijn leiding betere wedstrijden zien spelen dan dinsdag in de Champions League tegen Napoli (6-2). "Een galavoorstelling? Van mij mag je het zo noemen, maar ik vond dat wel meevallen", zei hij vrijdag tijdens een persconferentie op De Herdgang in Eindhoven, ter voorbeschouwing op de topper van zondag tegen Feyenoord.
22 uur geleden