
Oefenduel tussen PEC Zwolle en FC Utrecht eindigt in 3-3
ZWOLLE (ANP) - De oefenwedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Utrecht is donderdag in een 3-3-gelijkspel geëindigd. Sander van de Streek hielp de bezoekers met twee treffers aan een 3-1-voorsprong, maar Zwolle kwam in de tweede helft terug.
Het eerste doelpunt van Utrecht werd na drie minuten verzorgd door de Franse aanwinst Moussa Sylla en Odysseus Velanas, normaal speler van Jong FC Utrecht. Laatstgenoemde scoorde na een assist van Sylla. Van de Streek verdubbelde de marge niet veel later. De ruststand was 3-1 na doelpunten van Sai van Wermeskerken (PEC) en opnieuw Van de Streek. In de tweede helft zorgden Marc-Olivier Doué en Mike van Duinen namens PEC voor de eindstand.
Eigenlijk zou PEC Zwolle donderdag oefenen tegen FC Groningen. Vanwege een geschil tussen beide clubs over de transfer van Alessio Da Cruz, die op weg leek naar Zwolle maar op de valreep voor Groningen koos, zochten de Zwollenaren naar een nieuwe tegenstander.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hoopt de uitwedstrijd van zondag tegen PSV te halen. De rechtervleugelaanvaller van Ajax miste dinsdag de confrontatie met Internazionale (0-2) in de Champions League vanwege spierklachten.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is de Champions League begonnen met een nederlaag. Internazionale versloeg de Amsterdammers in de Johan Cruijff ArenA met 2-0. Een dag eerder verloor ook PSV, de andere Nederlandse deelnemer, de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook zijn vijfde wedstrijd in de Eredivisie dit seizoen gewonnen. De ploeg van trainer Robin van Persie versloeg in De Kuip Fortuna Sittard met 2-0 dankzij treffers van Ayase Ueda en Aymen Sliti. Het was een duel uit de derde speelronde dat nog moest worden ingehaald.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen heeft woensdag een basisplaats in de thuiswedstrijd van Ajax tegen Internazionale in de Champions League. De Noorse buitenspeler neemt de plaats in van de geblesseerde Steven Berghuis. Edvardsen krijgt de voorkeur boven Raúl Moro.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint in de competitiewedstrijd tegen Fortuna Sittard voor het eerst met Jaden Slory in de startopstelling. De 20-jarige aanvaller is de vervanger van Anis Hadj Moussa, die één duel moet toekijken na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. Slory, die al drie keer inviel, vormt de aanval met Ayase Ueda en Leo Sauer.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Peter Bosz kan vier tot zes weken niet beschikken over Myron Boadu en Kiliann Sildillia. De spits en verdediger kampen allebei met een bovenbeenblessure. Boadu liep die afgelopen dinsdag op in het met 3-1-verloren duel met Union in de Champions League. Sildillia raakte afgelopen zaterdag geblesseerd in de wedstrijd tegen NEC Nijmegen.
14 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Profvoetballer Thomas Partey (32) heeft woensdag voor een rechtbank in Londen verklaard dat beschuldigingen tegen hem van verkrachting en aanranding van drie vrouwen onterecht zijn. De Ghanese international staat terecht op verdenking van vijf verkrachtingen en een aanranding in de periode tussen april 2021 en juni 2022. Partey was destijds speler van het Londense Arsenal.
19 uur geleden