Oefenduel tussen PEC Zwolle en FC Utrecht eindigt in 3-3
ZWOLLE (ANP) - De oefenwedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Utrecht is donderdag in een 3-3-gelijkspel geëindigd. Sander van de Streek hielp de bezoekers met twee treffers aan een 3-1-voorsprong, maar Zwolle kwam in de tweede helft terug.
Het eerste doelpunt van Utrecht werd na drie minuten verzorgd door de Franse aanwinst Moussa Sylla en Odysseus Velanas, normaal speler van Jong FC Utrecht. Laatstgenoemde scoorde na een assist van Sylla. Van de Streek verdubbelde de marge niet veel later. De ruststand was 3-1 na doelpunten van Sai van Wermeskerken (PEC) en opnieuw Van de Streek. In de tweede helft zorgden Marc-Olivier Doué en Mike van Duinen namens PEC voor de eindstand.
Eigenlijk zou PEC Zwolle donderdag oefenen tegen FC Groningen. Vanwege een geschil tussen beide clubs over de transfer van Alessio Da Cruz, die op weg leek naar Zwolle maar op de valreep voor Groningen koos, zochten de Zwollenaren naar een nieuwe tegenstander.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
3 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
3 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
6 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
9 uur geleden