Oefenduel tussen PEC Zwolle en FC Utrecht eindigt in 3-3
ZWOLLE (ANP) - De oefenwedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Utrecht is donderdag in een 3-3-gelijkspel geëindigd. Sander van de Streek hielp de bezoekers met twee treffers aan een 3-1-voorsprong, maar Zwolle kwam in de tweede helft terug.
Het eerste doelpunt van Utrecht werd na drie minuten verzorgd door de Franse aanwinst Moussa Sylla en Odysseus Velanas, normaal speler van Jong FC Utrecht. Laatstgenoemde scoorde na een assist van Sylla. Van de Streek verdubbelde de marge niet veel later. De ruststand was 3-1 na doelpunten van Sai van Wermeskerken (PEC) en opnieuw Van de Streek. In de tweede helft zorgden Marc-Olivier Doué en Mike van Duinen namens PEC voor de eindstand.
Eigenlijk zou PEC Zwolle donderdag oefenen tegen FC Groningen. Vanwege een geschil tussen beide clubs over de transfer van Alessio Da Cruz, die op weg leek naar Zwolle maar op de valreep voor Groningen koos, zochten de Zwollenaren naar een nieuwe tegenstander.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
28 minuten geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
5 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
15 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
17 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
19 uur geleden