Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oefenduel tussen PEC Zwolle en FC Utrecht eindigt in 3-3

Oefenduel tussen PEC Zwolle en FC Utrecht eindigt in 3-3

ZWOLLE (ANP) - De oefenwedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Utrecht is donderdag in een 3-3-gelijkspel geëindigd. Sander van de Streek hielp de bezoekers met twee treffers aan een 3-1-voorsprong, maar Zwolle kwam in de tweede helft terug.

Het eerste doelpunt van Utrecht werd na drie minuten verzorgd door de Franse aanwinst Moussa Sylla en Odysseus Velanas, normaal speler van Jong FC Utrecht. Laatstgenoemde scoorde na een assist van Sylla. Van de Streek verdubbelde de marge niet veel later. De ruststand was 3-1 na doelpunten van Sai van Wermeskerken (PEC) en opnieuw Van de Streek. In de tweede helft zorgden Marc-Olivier Doué en Mike van Duinen namens PEC voor de eindstand.

Eigenlijk zou PEC Zwolle donderdag oefenen tegen FC Groningen. Vanwege een geschil tussen beide clubs over de transfer van Alessio Da Cruz, die op weg leek naar Zwolle maar op de valreep voor Groningen koos, zochten de Zwollenaren naar een nieuwe tegenstander.

Meer uit Voetbal

Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

16 minuten geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

6 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

9 uur geleden
Juventus boekt ook ruime overwinning op Cremonese

TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.

21 uur geleden
Slot bereikt met Liverpool vierde ronde FA Cup, Frimpong scoort

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.

21 uur geleden
Botman verlengt contract bij Newcastle United tot 2030

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.

1 dag geleden
FC Barcelona versterkt zich met Portugese verdediger Cancelo

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met João Cancelo. De koploper uit de Spaanse voetbalcompetitie neemt de 31-jarige Portugese vleugelverdediger op huurbasis over van de Saudische club Al-Hilal. Cancelo wordt dinsdag gepresenteerd, meldt FC Barcelona.

1 dag geleden