Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Odgaard schiet RKC Waalwijk in verlenging naar kwartfinales

Odgaard schiet RKC Waalwijk in verlenging naar kwartfinales

WAALWIJK (ANP) - Vooral dankzij Jens Odgaard heeft RKC Waalwijk de kwartfinales bereikt van de KNVB-beker. De Deen viel in de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag na ruim een uur in. Met drie treffers, één in de reguliere speeltijd en twee in de verlenging, was Odgaard de gevierde man bij de Brabantse club: 4-2.

Na ruim een kwartier opende Roy Kuijpers namens RKC de score. De 22-jarige nieuwkomer speelde zichzelf knap vrij en schoot daarna doeltreffend in (1-0). Kuijpers verruilde begin december FC Den Bosch, waar hij op amateurbasis speelde, voor RKC. Hij debuteerde enkele dagen later als invaller in de thuiswedstrijd tegen NEC (2-1) met het winnende doelpunt.

De gelijkmaker van ADO viel in de 26e minuut uit een hoekschop, waarbij de bal via het achterhoofd van Boy Kemper op de paal belandde waarna RKC-keeper Issam El Maach het speeltuig in eigen doel werkte (1-1). Vlak voor de rust kwam Thomas Verheydt tot scoren met een subtiele voetbeweging uit een vrije trap van Sem Steijn (1-2).

Met een afstandsschot, waarop doelman Luuk Koopmans zich verkeek, zorgde Odgaard een kwartier voor tijd voor 2-2. De ADO-keeper moest zich in de 105e minuut opnieuw gewonnen geven bij een uithaal van de Deen: 3-2. Met een fraaie boogbal bekroonde Odgaard zijn trefzekere invalbeurt: 4-2.

Meer uit Voetbal

Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

21 minuten geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

1 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

1 uur geleden
Lamine Yamal mist rest seizoen, maar is op tijd hersteld voor WK

BARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.

2 uur geleden
Ajax werkt mogelijke play-offs af in Volendam

AMSTERDAM (ANP) - Ajax zal mogelijke wedstrijden in de play-offs om een plaats in de voorronde van de Conference League in Volendam spelen. Dat heeft Ajax na eerdere berichten van De Telegraaf aan het ANP bevestigd.

2 uur geleden
De Jong gelooft in kansen Oranje op WK voetbal

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.

5 uur geleden
Barcelona en Spanje wachten op nieuws over ernst blessure Yamal

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona en het Spaans elftal wachten gespannen af wat de ernst van de blessure van sterspeler Lamine Yamal. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona viel uit in de wedstrijd tegen Celta de Vigo nadat hij een strafschop had genomen en leek last te hebben van een hamstringblessure.

7 uur geleden