Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ødegaard voetballer van het jaar in Noorwegen

Ødegaard voetballer van het jaar in Noorwegen

OSLO (ANP) - De Noorse voetbalbond heeft Martin Ødegaard uitgeroepen tot speler van het jaar. De 21-jarige middenvelder speelde afgelopen seizoen op huurbasis voor Vitesse, dit seizoen komt de Noor in de Spaanse competitie uit voor Real Sociedad. Ødegaard staat nog altijd onder contract bij Real Madrid.

De 21-jarige spelmaker maakte in de eredivisie acht doelpunten voor Vitesse. Hij speelde daarvoor anderhalf jaar op huurbasis voor sc Heerenveen, waarvoor hij slechts twee keer scoorde. Ødegaard is nu een van de smaakmakers bij Real Sociedad, de nummer 5 van La Liga. Hij maakte vier doelpunten en gaf vijf assists.

Erling Braut Haland, de 19-jarige spits die in de Champions League zoveel indruk maakte bij Red Bull Salzburg, werd gekozen tot Noors talent van het jaar. Haland stapte onlangs over naar Borussia Dortmund. Bij de vrouwen ging de prijs voor beste speelster naar Caroline Graham Hansen. De aanvalster van FC Barcelona kreeg de voorkeur boven Ada Hegerberg, de winnares van vorig jaar.

Meer uit Voetbal

Twee PSV'ers en Feyenoorder in selectie Marokko voor Afrika Cup

RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.

1 uur geleden
Trainer Alonso snapt teleurstelling bij fans van Real Madrid

MADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."

9 uur geleden
Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

18 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

21 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

21 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

22 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

22 uur geleden