Ødegaard en Isak helpen Real Sociedad naar plek vier
PAMPLONA (ANP) - Real Sociedad heeft zich opgewerkt naar de vierde plaats in de Spaanse voetbalcompetitie, met dank aan twee spelers met een verleden in de eredivisie. Martin Ødegaard en Alexander Isak droegen met doelpunten bij aan de zege in Pamplona op Osasuna: 3-4.
De Noorse spelmaker Ødegaard, die in Nederland voor sc Heerenveen en Vitesse speelde, schoot in de 28e minuut uit een vrije trap de 0-3 binnen. Het betekende zijn vierde doelpunt van dit seizoen in La Liga.
Osasuna kwam terug tot 2-3, maar nadat verdediger Facundo Roncaglia van de thuisclub rood had gekregen voor het uitdelen van een elleboogstoot, zorgde invaller Isak voor de 2-4. De Zweed, die vorig seizoen zo makkelijk scoorde bij Willem II, maakte ook zijn vierde treffer in Spaanse dienst. Met tien man wist Osasuna nog wel een keer te scoren, maar Sociedad haalde de zege binnen en staat nu achter FC Barcelona, Real Madrid en Sevilla op plek vier.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
25 minuten geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
25 minuten geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
26 minuten geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
4 uur geleden