Ødegaard en Isak helpen Real Sociedad naar plek vier
PAMPLONA (ANP) - Real Sociedad heeft zich opgewerkt naar de vierde plaats in de Spaanse voetbalcompetitie, met dank aan twee spelers met een verleden in de eredivisie. Martin Ødegaard en Alexander Isak droegen met doelpunten bij aan de zege in Pamplona op Osasuna: 3-4.
De Noorse spelmaker Ødegaard, die in Nederland voor sc Heerenveen en Vitesse speelde, schoot in de 28e minuut uit een vrije trap de 0-3 binnen. Het betekende zijn vierde doelpunt van dit seizoen in La Liga.
Osasuna kwam terug tot 2-3, maar nadat verdediger Facundo Roncaglia van de thuisclub rood had gekregen voor het uitdelen van een elleboogstoot, zorgde invaller Isak voor de 2-4. De Zweed, die vorig seizoen zo makkelijk scoorde bij Willem II, maakte ook zijn vierde treffer in Spaanse dienst. Met tien man wist Osasuna nog wel een keer te scoren, maar Sociedad haalde de zege binnen en staat nu achter FC Barcelona, Real Madrid en Sevilla op plek vier.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
5 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.
4 uur geledenWARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.
6 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.
7 uur geleden