Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ochtendspits vroeg begonnen vanwege ongelukken door gladheid

Ochtendspits vroeg begonnen vanwege ongelukken door gladheid

DEN HAAG (ANP) - De ochtendspits is donderdagochtend vroeg begonnen wegens meerdere ongelukken door gladheid, meldt Rijkswaterstaat. Zo zijn er op de A2 bij knooppunt Ekkersweijer twee rijstroken dicht door een ongeval met een vrachtwagen. Dat levert veel vertraging op rondom Eindhoven.

Ook op de A27 richting Utrecht is vlak voor knooppunt Everdingen een ongeluk gebeurd. Verkeer kan omrijden via de A15 en de A2. De ANWB ziet verder dat op veel plekken in het zuiden van het land langzaam wordt gereden vanwege winterse buien.

Het KNMI heeft donderdagochtend in het hele land code geel afgegeven voor gladheid door hagel- en sneeuwbuien. In Gelderland, Noord-Brabant en Limburg kan plaatselijk 1 tot 3 centimeter sneeuw vallen. De gladheid trekt eind van de ochtend weg, maar 's avonds kan het opnieuw glad zijn door winters weer.

Naast het slechte weer kan het donderdagochtend ook druk zijn op de weg wegens een staking in het regionale openbare vervoer. "Maar veel mensen zijn al op de hoogte van die staking en zullen daar wel op anticiperen. We verwachten dat de invloed van het weer iets groter zal zijn op deze ochtendspits", aldus een woordvoerder van de ANWB.

Meer uit Binnenland

Zeven arrestaties in internationaal onderzoek naar drugslijn

DRIEBERGEN (ANP) - In het Verenigd Koninkrijk en in Nederland zijn dinsdag zeven mensen aangehouden na het onderscheppen van een drugstransport. Er zijn woningen en bedrijfspanden doorzocht.

3 minuten geleden
Nabestaanden willen geen media bij uitvaart Jeffrey en Emma

DELFZIJL (ANP) - De nabestaanden van de 10-jarige Jeffrey en zijn zusje Emma (8) willen niet dat media aanwezig zijn bij de uitvaart van de kinderen. De lichamen van de kinderen werden woensdag gevonden in een auto in het water bij Winschoten. Ze zijn vermoedelijk door verdrinking om het leven gekomen.

8 minuten geleden
Nederlander overleden bij duikongeval in Duitsland

HEMMOOR (ANP) - Een Nederlander is overleden bij een duikongeval in de Kreidesee in het Noord-Duitse Hemmoor. De 34-jarige man maakte volgens de politie plotseling een noodopstijging.

50 minuten geleden
Weeronline: ondanks neerslag nog op koers voor droogste jaar ooit

HOUTEN (ANP) - Vooral in het zuiden van het land valt donderdag wat neerslag, maar daarmee is de droogte nog lang niet opgelost. Volgens Weeronline "liggen we nog steeds op koers voor het droogste recordjaar ooit".

1 uur geleden
Van Zweden heeft Pointeruitzending over wangedrag nog niet gezien

AMSTERDAM (ANP) - Dirigent Jaap van Zweden heeft een uitzending van Pointer over zijn vermeend grensoverschrijdend gedrag nog niet gezien. Dat laat zijn woordvoerder weten. Pointer meldde donderdagochtend op basis van eigen onderzoek dat de wereldberoemde chef-dirigent zich bij meerdere orkesten schuldig zou hebben gemaakt aan grensoverschrijdend gedrag.

1 uur geleden
Teller inzameling voor afscheid Jeffrey en Emma op 100.000 euro

WINSCHOTEN (ANP) - Voor het afscheid van Jeffrey en Emma is donderdagochtend al ruim 100.000 euro ingezameld. De donaties gaan naar de uitvaart van de twee kinderen. Woensdagochtend startte de crowdfunding, aan het eind van de middag stond de teller op 57.000 euro en in de avond op 90.000 euro.

2 uur geleden
Vogelbescherming: aanhoudende droogte funest voor vogels

ZEIST (ANP) - De aanhoudende droogte is rampzalig voor tienduizenden vogels in Nederland. Deze lente is de droogste ooit gemeten in Nederland en daarmee staat het leefgebied van vogels onder druk, meldt Vogelbescherming Nederland. "Moerassen, vennen en weilanden drogen uit en het aantal beschikbare insecten en bodemdieren neemt af", aldus vogelbeschermer Bernard de Jong van Vogelbescherming.

3 uur geleden