Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ochtendshow Jan-Willem Start Op! wint Gouden RadioRing

Ochtendshow Jan-Willem Start Op! wint Gouden RadioRing

HILVERSUM (ANP) - Ochtendshow Jan-Willem Start Op! van NPO Radio 2 heeft voor de tweede keer de Gouden RadioRing gewonnen. Dat werd donderdagavond bekend tijdens de uitreiking van de publieksprijzen voor radio in poppodium De Vorstin in Hilversum.

Jan-Willem Start Op! wordt gepresenteerd door Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte. Het programma van omroep BNNVARA is te horen sinds de zomer van 2018. In zijn dankwoord zei Roodbeen dat de eerste keer dat het programma de Gouden RadioRing won, voelde "als een droom die uitkomt". "En de tweede keer voelt ook als een droom die uitkomt", zei hij. "Deze prijs is een waardering van luisteraars en dat is het mooiste wat je kan krijgen."

Emmely de Wilt van NPO Radio 2 won de RadioRing voor populairste presentator. De Wilt presenteert van maandag tot en met donderdag aan het begin van de avond het programma Het Oor Wil Ook Wat. In het programma van omroep KRO-NCRV neemt de 38-jarige presentator haar luisteraars mee in haar liefde voor muziek. De Wilt was drie keer eerder genomineerd voor de prijs.

Over Mijn Lijk

Over Mijn Lijk - de Podcast won de RadioRing voor populairste podcast. Tim Hofman, presentator van de podcast van NPO 1 en BNNVARA, nam de prijs in ontvangst. Hij werd op het podium bijgestaan door mensen met wie hij in de podcast heeft gesproken. Hofman maakte van de gelegenheid gebruik om Jan-Willem Roodbeen te bedanken, de stem van de tv-variant van Over Mijn Lijk. "Dat weet bijna niemand, maar wat doe je dat waardig", zei hij tegen Roodbeen.

De Marconi Award voor Aanstormend talent is dit jaar gewonnen door Julia van Reyendam. De Marconi Award voor Beste zender ging naar Radio 538. Van Reyendam (26) is op zaterdag- en zondagochtend op Radio 538 te horen met het programma Julia van Reyendam. Ze presenteert het programma ook op zondagavond.

De Marconi Awards voor talent en zender zijn de enige juryprijzen die donderdag zijn uitgereikt. Fernando Halman van NPO FunX werd in december al onderscheiden met de Marconi Oeuvre Award. Hij nam de award donderdagavond in ontvangst.

Meer uit Binnenland

Even tot Hier haalt ruim 3,1 miljoen euro op voor Oekraïne

ALMERE (ANP) - Het programma Even tot Hier heeft 3.182.651 euro opgehaald voor ambulances en medische hulpgoederen voor Oekraïne. Dat werd zaterdag bekendgemaakt in de seizoensafsluiter van het BNNVARA-programma.

6 uur geleden
Twee zwaargewonde kinderen in woning vermeende spookrijder A58

MOERGESTEL (ANP) - In een woning aan de Janus Rooijakkersstraat in Moergestel (Noord-Brabant) zijn zaterdagavond twee zwaargewonde kinderen aangetroffen. De vader van de kinderen is volgens de politie de man die eerder op de avond vermoedelijk als spookrijder betrokken was bij een ongeluk op de A58. Bij dat ongeluk raakten vier mensen gewond, onder wie de spookrijder.

7 uur geleden
KNMI waarschuwt ook voor dichte mist in Zuid-Holland en Utrecht

DE BILT (ANP) - Het KNMI waarschuwt met code geel voor dichte mist in Zuid-Holland en Utrecht. Voor de provincies Overijssel, Gelderland, Noord-Brabant en Limburg had het weerinstituut eerder op de avond om dezelfde reden al code geel afgegeven.

7 uur geleden
Van Weel: vrijlating Belarussen goed nieuws, maar velen nog vast

DEN HAAG (ANP) - De vrijlating van 123 politieke gevangenen in Belarus is volgens demissionair minister David van Weel (Buitenlandse Zaken, VVD) "goed nieuws", maar hij wijst er ook op dat nog veel tegenstanders van president Aleksandr Loekasjenko vastzitten.

9 uur geleden
Code geel in oosten en zuidoosten om dichte mist

DE BILT (ANP) - In het zuidoosten kan het zaterdagavond en in de nacht naar zondag plaatselijk erg mistig zijn. Het KNMI heeft voor de provincies Overijssel, Gelderland, Noord-Brabant en Limburg code geel afgegeven in verband met de dichte mist. Volgens het weerinstituut kan het verkeer daar last van hebben. Op sommige plekken is het zicht minder dan 200 meter.

10 uur geleden
Concertgebouw tijdelijk ontruimd om onbekende stanklucht

AMSTERDAM (ANP) - Het Concertgebouw in Amsterdam is zaterdag aan het einde van de middag tijdelijk ontruimd. Volgens een woordvoerster van de veiligheidsregio hadden bezoekers last van een "onprettige, stinkende lucht".

11 uur geleden
Politie lost waarschuwingsschot bij aanhouding na mishandeling

DORST (ANP) - Bij een aanhouding in het Brabantse Dorst heeft de politie een waarschuwingsschot gelost. De politie kreeg in de nacht van vrijdag op zaterdag meerdere meldingen van een man die een vrouw mishandelde in een woning voor arbeidsmigranten aan de Rijksweg. Twee getuigen zouden hebben gezien dat de man een vuurwapen had.

15 uur geleden