Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ocampos verlaat Sevilla en is op weg naar Ajax

Ocampos verlaat Sevilla en is op weg naar Ajax

SEVILLA (ANP) - Lucas Ocampos heeft Sevilla verlaten en is op weg naar Amsterdam om zijn transfer naar Ajax af te ronden. De 28-jarige Argentijn wordt de opvolger van Antony, die voor maximaal 100 miljoen euro naar Manchester United is vertrokken. Hij zal woensdag medisch gekeurd worden en daarna een meerjarig contract ondertekenen.

Ajax en Manchester United maakten dinsdag bekend dat Antony voor minimaal 95 miljoen euro naar Engeland vertrekt. Dat bedrag kan door bonussen oplopen tot 100 miljoen euro. Ajax schakelde snel en bereikte een akkoord met Sevilla, dat naar verluidt zo'n 20 miljoen euro voor de aanvaller ontvangt.

Ocampos werd bij zijn vertrek uit Sevilla op het vliegveld opgewacht door Spaanse journalisten. "Ik heb de beslissing genomen om te vertrekken", zei hij. "Ik denk dat dit de juiste beslissing is voor mij en mijn familie. Het is niet makkelijk om een plek te verlaten waar je gelukkig was, zoveel vrienden had en zoveel mensen die van je houden. Ik heb net ook met de trainer gesproken. We waren het wel eens. Ik vertrek als een gelukkig persoon."

Ocampos had de eerste wedstrijden van dit seizoen geen basisplaats bij Sevilla. Hij speelde eerder voor voor River Plate, AS Monaco, Olympique Marseille, Genoa en AC Milan. Ajax wil de komst van de 10-voudig international nog niet bevestigen. De club uit de hoofdstad treedt doorgaans pas naar buiten als de laatste formaliteiten zijn afgerond. Ajax heeft tot woensdag middernacht de tijd om de overgang van Ocampos helemaal af te ronden. Daarna sluit de transfermarkt voor Nederlandse clubs.

Meer uit Voetbal

Portugees Fernandes verkozen tot beste speler in Premier League

MANCHESTER (ANP/RTR) - Bruno Fernandes is zaterdag verkozen tot beste speler van de Premier League dit seizoen. De 31-jarige Portugese middenvelder leidde Manchester United met een record aan assists naar de derde plaats. De Engelse topclub, die het seizoen zondag afsluit bij Brighton & Hove Albion, kwalificeerde zich daarmee voor het hoofdtoernooi van de Champions League.

3 uur geleden
Eenhoorn nieuwe algemeen directeur Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn is de nieuwe algemeen directeur van Feyenoord. De 58-jarige Rotterdammer volgt per 1 juli de naar Mexico vertrekkende Dennis te Kloese op.

4 uur geleden
FC Utrecht hoopt dat spits Min tegen Ajax weer beschikbaar is

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt zondag in de finale van de play-offs voor deelname aan Europees voetbal tegen Ajax weer te kunnen beschikken over David Min. De spits miste donderdag de ontmoeting met sc Heerenveen in de halve finale wegens een liesblessure.

5 uur geleden
Voetballers Congo moeten van VS 21 dagen in quarantaine om ebola

NEW YORK (ANP/DPA) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo moet vanwege ebola voorafgaand aan het wereldkampioenschap 21 dagen lang in quarantaine blijven. Gebeurt dat niet, dan lopen de voetballers de kans de Verenigde Staten niet binnen te komen. "We willen ervoor zorgen dat er op deze manier niets in onze buurt of aan onze grenzen komt", aldus Andrew Giuliani, hoofd van de WK-taskforce van het Witte Huis, tegen zender ESPN.

5 uur geleden
Mexico doet richting WK vertrouwen op met zege op Ghana

PUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.

7 uur geleden
Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

18 uur geleden
Voetbalsters Hera United degraderen na één seizoen uit Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.

18 uur geleden