Nuytinck ziet NEC 'beetje geluk missen' in finale tegen Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Bram Nuytinck leefde direct na de verloren bekerfinale in De Kuip tegen Feyenoord (1-0) mee met de fans van NEC. "Het was geweldig om te zien hoe heel Nijmegen meeleefde, we hadden ze zo graag deze prijs gegund", zei de aanvoerder van de Nijmegenaren, die voor de vijfde keer in de finale stonden en voor de vijfde keer verloren.
NEC was voor rust de betere ploeg, maar wist niet te scoren. Na rust nam Feyenoord het initiatief over. De wedstrijd werd in de 55e minuut onderbroken na een brandje in het stadion, ontstaan door het afsteken van vuurwerk. "Die periode konden wij gebruiken om het weer om te keren, maar dat gebeurde maar half", aldus Nuytinck, die weer hoop kreeg toen Feyenoorder Yankuba Minteh in de 72e minuut rood kreeg. "We kregen zeker nog mogelijkheden, daar moet je dan een beetje geluk bij hebben. Dit is echt balen, man."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld is ook de komende twee seizoenen de hoofdtrainer van AZ. De club en de trainer hebben een akkoord bereikt over contractverlenging, waardoor Echteld tot medio 2028 de coach is van de Alkmaarse club.
1 uur geledenNEW JERSEY (ANP/AFP) - Het MetLife Stadium in New Jersey, waar op 19 juli de finale van het WK voetbal wordt gespeeld, heeft zijn grasmat gekregen. In het stadion in East Rutherford, nabij New York, worden acht WK-wedstrijden gespeeld.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De voetbalbond van Curaçao voelt vlak voor het WK niets voor een terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. "Fred Rutten zal Curaçao als bondscoach vertegenwoordigen tijdens het WK", laat voorzitter Gilbert Martina weten aan De Telegraaf.
3 uur geledenMEDELLÍN (ANP/AFP) - Een wedstrijd in de Copa Libertadores tussen Independiente Medellín uit Colombia en titelverdediger Flamengo uit Brazilië is donderdag afgelast na wangedrag van supporters. Die staken vuurwerk af en stichtten brand op de tribunes.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.
15 uur geledenMONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.
18 uur geledenMADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.
18 uur geleden