Nuytinck ziet NEC 'beetje geluk missen' in finale tegen Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Bram Nuytinck leefde direct na de verloren bekerfinale in De Kuip tegen Feyenoord (1-0) mee met de fans van NEC. "Het was geweldig om te zien hoe heel Nijmegen meeleefde, we hadden ze zo graag deze prijs gegund", zei de aanvoerder van de Nijmegenaren, die voor de vijfde keer in de finale stonden en voor de vijfde keer verloren.
NEC was voor rust de betere ploeg, maar wist niet te scoren. Na rust nam Feyenoord het initiatief over. De wedstrijd werd in de 55e minuut onderbroken na een brandje in het stadion, ontstaan door het afsteken van vuurwerk. "Die periode konden wij gebruiken om het weer om te keren, maar dat gebeurde maar half", aldus Nuytinck, die weer hoop kreeg toen Feyenoorder Yankuba Minteh in de 72e minuut rood kreeg. "We kregen zeker nog mogelijkheden, daar moet je dan een beetje geluk bij hebben. Dit is echt balen, man."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.
7 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het winnen verleerd. De club verloor ook een spectaculaire stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4) en wacht nu al zes duels in verschillende competities vergeefs op een zege.
19 minuten geledenALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam is na een 2-1-zege thuis tegen FC Utrecht naar de vijftiende plaats van de Eredivisie gestegen. Het was de vierde competitiezege van het elftal van trainer Ricky Kruys. FC Utrecht staat na de zevende nederlaag van het seizoen op de tiende plaats.
2 uur geledenALMELO (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Twente is tijdelijk stilgelegd omdat supporters van de thuisploeg plastic bekers op het veld hebben gegooid. Dat deden zij direct na de 0-1 van Twente-middenvelder Thomas van den Belt in de 30e minuut.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Groningen heeft de derby van het noorden bij sc Heerenveen gewonnen. Het elftal van coach Dick Lukkien won met 2-0 in het Abe Lenstra Stadion. Groningen staat op de vijfde plaats met 31 punten. Heerenveen is de nummer 9 van de Eredivisie.
4 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.
9 uur geleden