
Nuis vierde op 1500 meter bij wereldbeker in Tomaszów Mazowiecki
TOMASZÓW MAZOWIECKI (ANP) - Kjeld Nuis is als vierde geëindigd op de 1500 meter van de wereldbeker schaatsen in het Poolse Tomaszów Mazowiecki. De Nederlander ging snel van start maar moest in de slotfase van zijn race op het niet heel snelle ijs tijd inleveren (1.46,69).
Jordan Stolz was weer de snelste (1.45,08), zo bleek na een fotofinish. De Amerikaan bleek net iets sneller dan de Noor Peder Kongshaug. De Chinees Zhongyan Ning werd derde (1.46,06). Stolz won eerder op vrijdag ook de 500 meter. Hij is op beide afstanden zeker van de eindzege in de wereldbeker. Wesly Dijs werd achtste (1.47,72). Joep Wennemars reed de zestiende tijd (1.48,81).
Een groot aantal Nederlandse schaatsers heeft zich afgemeld voor de wereldbeker in het Poolse Tomaszów Mazowiecki komend weekend. Zij kiezen voor extra trainingen in aanloop naar de WK afstanden medio maart in het Noorse Hamar. In Polen ontbreken onder anderen Femke Kok, Jutta Leerdam, Joy Beune, Antoinette Rijpma-De Jong, Jenning de Boo en Beau Snellink.
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP) - Jannik Sinner heeft zeer overtuigend de tweede ronde van de US Open bereikt. De 24-jarige titelverdediger verloor slechts vier games tegen de Tsjech Vit Kopriva: 6-1 6-1 6-2.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse legt zich niet neer bij het intrekken van de proflicentie. De club gaat in hoger beroep tegen de uitspraak van de rechter in Utrecht, die oordeelde dat de KNVB de formatie uit de Gelderse hoofdstad terecht uit het betaald voetbal heeft gezet. Volgens een woordvoerder van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden dient de zaak komende maandag.
4 uur geledenBANGKOK (ANP) - De Nederlandse volleybalsters gaan als groepswinnaar naar de achtste finales van het WK. De ploeg van bondscoach Felix Koslowski versloeg ook gastland Thailand in een sfeervolle sporthal in Bangkok: 3-2 (23-25 25-17 23-25 25-10 16-14).
5 uur geledenVOIRON (ANP) - Ben Turner heeft de vierde etappe van de Vuelta gewonnen. De Brit van Ineos-Grenadiers was na 206,7 kilometer in de Franse finishplaats Voiron de beste in de massasprint. Hij bleef de Belgen Jasper Philipsen en Edward Planckaert, beiden van Alpecin-Deceuninck, voor.
6 uur geledenLONDON (ANP/RTR) - Het nieuwe Amerikaanse Formule 1-team Cadillac heeft de Fin Valtteri Bottas en de Mexicaan Sergio Pérez aangekondigd als rijders voor komend seizoen. Cadillac maakt dan als elfde team zijn entree in de koningsklasse van de autosport.
9 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Tennisster Venus Williams is bij haar 25e deelname aan het hoofdtoernooi van de US Open in de eerste ronde uitgeschakeld. De als elfde geplaatste Tsjechische Karolina Muchova was in drie sets te sterk voor de 45-jarige tweevoudig winnares, die na een jaar afwezigheid haar rentree vierde op het laatste grandslamtoernooi van het jaar: 6-3 2-6 6-1.
14 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De Spanjaard Carlos Alcaraz is met een overtuigende overwinning begonnen aan de US Open. Met een nieuw en kortgeschoren kapsel won de nummer 2 van de plaatsingslijst in drie sets van de ongeplaatste Amerikaan Reilly Opelka: 6-4 7-5 6-4.
14 uur geleden