Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NS: rustig op stations, reizigers goed op de hoogte van stakingen

NS: rustig op stations, reizigers goed op de hoogte van stakingen

UTRECHT (ANP) - Het is vrijdagochtend heel rustig op de stations in Nederland. Het lijkt erop dat mensen goed hebben meegekregen dat er gestaakt wordt, zegt een woordvoerder van de NS vrijdagochtend vroeg. "Er zijn maar enkele reizigers te vinden."

Reizigers in heel Nederland hebben te maken met een staking onder personeel van de Nederlandse Spoorwegen. Vakbonden FNV, CNV en VVMC houden regionale acties in het westen en noordwesten van het land om hun eisen voor een nieuwe cao kracht bij te zetten. De NS besloot daarop in heel het land geen treinen te laten rijden, om chaos op perrons te voorkomen.

Op Utrecht Centraal en Schiphol zijn er wel wat reizigers, zegt de NS-woordvoerder. Tussen Schiphol en Utrecht Centraal rijden, via Amsterdam-Zuid, in beide richtingen wel treinen, om de luchthaven bereikbaar te houden. "Als toeristen aankomen en niets weten van de stakingen, kunnen ze in ieder geval naar Amsterdam-Zuid of Utrecht Centraal", aldus de woordvoerder.

Meer uit Binnenland

NL-alert afgegeven voor natuurbrand Ouddorp: verlaat het gebied

OUDDORP (ANP) - Vanwege de natuurbrand in de duinen bij het Zuid-Hollandse Ouddorp is een NL-Alert verstuurd. "Voor de eigen veiligheid is het belangrijk om het gebied te verlaten en uit de rook te blijven", meldt de veiligheidsregio.

3 minuten geleden
Vrijdag weer geen treinen bij Venray door werkzaamheden na brand

VENRAY (ANP) - Tussen Boxmeer en Venray rijden vrijdag geen treinen als gevolg van werkzaamheden na de grote brand in natuurgebied Boschhuizerbergen ten oosten van Venray. Arriva zet bussen in, meldt de vervoerder.

38 minuten geleden
Blushelikopter defensie naar Ouddorp om natuurbrand te bestrijden

OUDDORP (ANP) - Voor de bestrijding van de natuurbrand in de duinen bij Ouddorp wordt donderdagavond een helikopter van Defensie ingezet, meldt de veiligheidsregio. De bijstand is aangevraagd omdat de harde wind het bestrijden van het vuur vanaf de grond bemoeilijkt. Vanaf naar verwachting 19.30 uur is de helikopter ter plaatse. Mogelijk gaat het om twee blushelikopters. De veiligheidsregio kon dit nog niet bevestigen.

49 minuten geleden
Natuurbrand in duinen bij Ouddorp laait verder op

OUDDORP (ANP) - De natuurbrand die donderdagmiddag in het duingebied langs het Oosterduinpad bij het Zuid-Hollandse Ouddorp woedt, breidt zich uit. Voor het incident is opgeschaald van Grip 1 naar Grip 2. Dat betekent onder meer dat een Regionaal Operationeel Team de coördinatie van de brandbestrijding en informatievoorziening op zich neemt. De brandweer krijgt ook hulp van korpsen uit de regio.

1 uur geleden
Zangeres en Idols-jurylid Jerney Kaagman (79) overleden

BLARICUM (ANP) - Zangeres Jerney Kaagman is op 79-jarige leeftijd overleden. Dat heeft haar familie donderdag bekendgemaakt. Kaagman overleed op 31 juli na een lang ziekbed. Van de zangeres was al bekend dat ze jarenlang leed aan de ziekte van Parkinson.

1 uur geleden
I&W overweegt meer borden langs snelwegen naar Duitse grens

DEN HAAG (ANP) - Het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat (I&W) overweegt om meer vaste borden te plaatsen en de belijning te veranderen op de snelwegen naar de Duitse grensovergang. Sinds de oosterburen grenscontroles uitvoeren, zijn er vaak files en meer ongelukken op de laatste kilometers voor de grens.

1 uur geleden
Ruim 2,7 miljoen illegale sigaretten in voertuigen Ridderkerk

RIDDERKERK (ANP) - In Ridderkerk zijn deze week ruim 2,7 miljoen illegale sigaretten in beslag genomen door de FIOD en de douane. Het merendeel van de rookwaar werd gevonden in drie bestelbussen achter een bedrijfspand.

1 uur geleden