NS laat minder treinen rijden in de avond
UTRECHT (ANP) - De Nederlandse Spoorwegen laten vanaf maandag in de avond op tien trajecten minder treinen rijden. Het vervoerbedrijf begint eerder met de avonddienstregeling omdat de reizigersaantallen teruglopen door de aangescherpte coronamaatregelen.
Zo rijden er maandag vanaf 18.30 uur minder intercity's tussen Den Haag Centraal en Amsterdam Centraal, Amsterdam en Sittard, tussen Amersfoort en Deventer, Arnhem en Rotterdam, Den Haag Centraal en Deventer en Rotterdam Centraal - Schiphol Airport - Amsterdam Centraal (HSL). Ook worden minder sprinters ingezet op de trajecten Dordrecht - Rotterdam, Leiden Centraal - Utrecht Centraal, Utrecht Centraal - Hoofddorp en Den Haag Centraal - Gouda Goverwelle.
De aanpassingen zijn verwerkt in de reisplanner, aldus de NS.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Het is "extreem druk" bij het alarmnummer 112, meldt NL-Alert kort na de jaarwisseling. Mensen moeten het nummer alleen bellen bij levensbedreigende situaties.
27 minuten geledenRIJSWIJK (ANP) - De hoofdprijs van de Oudejaarstrekking van de Staatsloterij is gevallen op twee halve Oudejaarsloten die zijn verkocht in Amstelveen en Nuenen. De winnaars krijgen elk 15 miljoen euro belastingvrij.
29 minuten geledenHILLEGOM (ANP) - In het Zuid-Hollandse Hillegom woedt brand bij een vuurwerkverkooppunt. Dat meldt de Veiligheidsregio Hollands Midden. De brand is uitslaand, wat betekent dat de vlammen buiten te zien zijn.
32 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - 2026 is officieel begonnen in Nederland. Op veel plekken wordt het nieuwe jaar ingeluid met vuurwerk.
34 minuten geledenBREDA (ANP) - Politieagenten zijn in Breda bekogeld met molotovcocktails en stoeptegels. Er is een politievoertuig vernield. Vijf mensen zijn opgepakt, meldt de politie.
35 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - De politie heeft op het Anna Blamanplein in de Haagse wijk Transvaal een persoon opgepakt, nadat agenten hier met vuurwerk werden bekogeld. Niemand raakte gewond.
37 minuten geledenDE BILT (ANP) - Ook in Limburg is code geel afgegeven voor mogelijke gladheid. Het KNMI had eerder de waarschuwingscode afgegeven voor Noord-Brabant en Zeeland. Voor de laatstgenoemde provincie is de waarschuwing niet meer van kracht.
3 uur geleden