Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NPO en BNNVARA: geen plannen voor eindejaarsshow met Matthijs

NPO en BNNVARA: geen plannen voor eindejaarsshow met Matthijs

HILVERSUM (ANP) - De NPO en BNNVARA hadden dit jaar geen plannen om een eindejaarsshow met Matthijs van Nieuwkerk te maken. Dat laten de woordvoerders woensdag weten, nadat Shownieuws suggereerde dat dit programma wel zou worden overwogen.

In het verleden maakte Van Nieuwkerk soms speciale uitzendingen rond 31 december. De NPO luidde 2021 uit met onder meer een programma rond Van Nieuwkerk en Rob Kemps over Franse chansons. "Dit jaar staat en stond er niets in de planning", aldus BNNVARA. Dat bevestigt ook de NPO.

Wel zal de NPO op 31 december de oudejaarsconference van Claudia de Breij uitzenden. De cabaretière, die met regelmaat te gast was in De Wereld Draait Door, liet woensdag weten dat zij in haar show een reactie gaat geven op de onthullingen rond het programma. De Volkskrant meldde vrijdag, na gesprekken met zeventig oud-medewerkers, dat Van Nieuwkerk regelmatig redacteuren terroriseerde en kleineerde.

Van Nieuwkerk heeft de samenwerking met BNNVARA inmiddels verbroken. Ook mag hij van de NTR de tv-programma's rond de Top 2000 niet meer presenteren. Of de stekker helemaal uit die programma's wordt getrokken, is nog niet bekend. De NPO heeft een groot onderzoek naar het wangedrag achter de schermen van DWDD aangekondigd.

Meer uit Binnenland

Noodverordening rond gemeentehuis in Loosdrecht

LOOSDRECHT (ANP) - In een deel van Loosdrecht geldt een noodverordening. Zo mogen mensen alleen in de buurt van het gemeentehuis komen wanneer ze "een aantoonbaar redelijk doel" hebben om daar te zijn.

1 uur geleden
ANWB: drukste spits van het jaar met 1046 kilometer file

DEN HAAG (ANP) - Met 1046 kilometer file op de Nederlandse wegen werd het woensdag de drukste spits van dit jaar, meldde de ANWB. Er werd al gerekend op een extra drukke avondspits doordat veel mensen een paar vrije dagen hebben en op pad gaan in de dagen rond Hemelvaart.

2 uur geleden
ECDC: quarantaine nodig bij deel passagiers KLM-vlucht

STOCKHOLM (ANP) - Het is belangrijk dat een deel van de passagiers die op dezelfde vluchten zaten als een Nederlandse vrouw met het hantavirus in quarantaine gaat. Dat zei Gianfranco Spiteri van de Europese gezondheidsdienst ECDC woensdag tijdens een persbijeenkomst.

2 uur geleden
Verdachten van dodelijk geweld uitgaansgebied Hoorn langer vast

ALKMAAR (ANP) - Drie verdachten van een fatale vechtpartij in het uitgaansgebied in Hoorn op zaterdag 28 maart blijven langer vastzitten. Dat heeft de raadkamer van de rechtbank Noord-Holland bepaald.

2 uur geleden
Kabinet wil dat politie telefoon vermiste persoon snel kan vinden

DEN HAAG (ANP) - Als iemand vermist raakt, moet de politie makkelijker de telefoon van diegene kunnen opsporen. Dat staat in een wetsvoorstel dat het ministerie van Justitie en Veiligheid heeft gepubliceerd voor reacties. De politie zou in zulke gevallen ook kunnen uitzoeken met wie de vermiste persoon het laatst contact heeft gehad.

2 uur geleden
Zeven minderjarigen aangehouden na rellen Apeldoorn

APELDOORN (ANP) - De politie heeft dinsdagavond uiteindelijk zeven minderjarigen aangehouden in Apeldoorn. Daar hadden zich opnieuw mensen verzameld bij de rotonde in de wijk De Maten, waar al vaker is gedemonstreerd tegen asielopvangplannen. Zes van de jongeren uit Apeldoorn verstoorden de openbare orde, in die groep werd vuurwerk afgestoken. De zevende uit Overbetuwe, een gemeente tussen Arnhem en Nijmegen, overtrad zijn gebiedsverbod.

5 uur geleden
Rapport: kabinet zal iets moeten doen aan hypotheekrenteaftrek

DEN HAAG (ANP) - Het kabinet zal aan de slag moeten met de hypotheekrenteaftrek, ondanks de afspraak in het coalitieakkoord om "de fiscale behandeling van de eigen woning" ongemoeid te laten. De problemen rond de dertigjaarstermijn vragen daarom, schrijven ambtenaren van het ministerie van Financiën in een rapport. Niets doen lijkt de goedkoopste oplossing, maar leidt tot oneerlijke uitkomsten. Alle mogelijke oplossingen hebben grote voor- én nadelen.

5 uur geleden